Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Nowy Serwer Nowi Admini

  1. #11
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    415
    A.C.A.B. to nie ja wybierałem, tylko Exon.
    Jak ja bym rozdawał, to Rufus kiedyś nadużył mojego zaufania, więc bym mu nie dał.
    Ty mieszkasz blisko Rufusa, wiec jak Ty byś miał, to Rufus z Tobą by sie bawił.
    Tak to wygląda z mojej strony.
    [img]http/www.falcon_pl.republika.pl/p.jpg[/img]
    [img]http/www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] Piszę Poprawnie Po Polsku

  2. #12
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Bytom
    Posty
    271
    i co ***** taki mały gnojek naspamował na forum i teraz bedzie miał wszedzie admina To wy dobzi jestescie Też powklejam pluginy z różnych stron i dajcie mi moderatora widze ze to forum robi sie bardzo profesionalne

    hahahah Dobra nie pisz juz do mnie w ogole
    you know who.th
    Wiecej Sprzetu Niz Talentu ?
    Skill Czy Fart ?
    A.C.A.B.

    Spain

  3. #13
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    415
    Cytat Zamieszczone przez A.C.A.B.
    i co CENZOR taki mały gnojek naspamował na forum i teraz bedzie miał wszedzie admina To wy dobzi jestescie Też powklejam pluginy z różnych stron i dajcie mi moderatora widze ze to forum robi sie bardzo profesionalne

    hahahah Dobra nie pisz juz do mnie w ogole
    Acab czy Ty masz jakieś problemy emocjonalne ??
    Piszę Ci, że Exon go wybrał zanim ja cokolwiek się dowiedziałem. A poza tym sam bym go wybrał, bo jest neutralny politycznie.

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez Falcon
    A poza tym sam bym go wybrał, bo jest neutralny politycznie.
    No dokładnie kluczowy argument.

    A.C.A.B., w tych dwóch ostatnich postach udowodniłeś że się nie nadajesz.. Wiedza to nie wszystko.. Zobacz na styl swoich wiadomości. W tym masz zero profesjonalizmu.. Admin musi to być osoba która będzie nas reprezentowała w należyty sposób. Kultura sposób wypowiedzi zachowanie na serwerze. Rufus właśnie przez to stracił swoje prawa. Dodatkowo Baku nigdzie nie kandydował sam się do niego odezwałem z tą propozycją! Nie twierdzę że wie wszystko i jest mega fachowcem. Liczy się dla mnie że ma ogólną wiedzę i zbiegiem czasu nabierze doświadczenia. Jak na razie idzie mu to całkiem nieźle. I dość już tego śledzenia łapania na błędach.. każdy je popełnia! Potem idiotyczne aluzje docinki w SB.. Znacie się lepiej? To pomóżcie.. powiedzcie jak znacie przyczynę błędu.. w końcu chodzi o dobro ogółu!

    Najbardziej mnie rozbraja ta sytuacja że wszyscy siedzimy razem znamy się przez forum już niektórzy dobry ponad rok i nadal są wieczne problemy kłótnie docinki nie mówię tu o żartach tylko o chamstwie.. Przyjrzyjcie się jak pracują ludzie na innych serwisach.. Zgranie mila atmosfera i to wystarczy.. próbuję wam to wklepać od dłuższego czasu ale cały czas bez skutku..;/ Każdy niech weźmie topór wojenny i zakopie.. Mamy teraz większe predyspozycje 5 serwerów to jest całkiem niezły dorobek.. ( Pamiętasz A.C.A.B? teraz już możemy powiedzieć że jest lepiej niż kiedyś na ajo.pl) Wiele osób się zniechęca.. zauważcie zakładacie temat w którym kłóci się dwóch adminów o głupotę.. a temat jest wyświetlony np. 700razy.. Dziennie odwiedza nas samych osób powracających (stałych klientów) w liczbie ponad 500.. Nie mają kont ale śledzą nasze losy.. (dodam tylko że łącznia ilość jest znacznie większa odwiedzających) wszystko się potem odbija na naszej opinii i na rozrastaniu się serwisu. Dlatego proponuję pozbyć się dumy i współpracować. Mam wiele pomysłów jeszcze do zrealizowania! Każdy z was ma inną i też ogromną wiedzę gdy stworzymy zgrany zespół możemy zdziałać wiele.. I wprowadzić wiele zmian na polskiej scenie counter-strike. Wszystko zależy od nas.. przemyślcie to…

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Nowy serwer CS-LIB.pl
    Przez Vicek w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-02-2011, 23:32
  2. Cs-FPG.pl - Nowy serwer AWP!
    Przez Emcio w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-01-2011, 09:07
  3. [Steam] SERWERY-CS.PL // SERWER [DM] NOWY SERWER NOWI GRACZE
    Przez MenTo(S) w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-08-2010, 15:31
  4. NOWY SERWER
    Przez pros3k w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 14-02-2010, 18:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •