Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy ... 234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Wątek: [BAN] mf // [SKARGA] procek // [SKARGA] BAM

  1. #21
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    wezmę na browar??
    Posty
    13
    @ AbiT na serwerze nie zawsze grają boty, tylko goście którzy coś potrafią inną sytuacją jest to że połowa botków ma teleporty i trafić się ich nie da, koleś dostaje heda, nagle ci lata na lewo na prawo i dziwnym trafem to ja dostaje w głowę, a z kolei od dzisiaj robimy sobie bekę z adminów czytaj 'procek', ruszając celownikiem na lewo i prawo, udając 'aima' (rotfl).

    @ Falcon o książkach mi nie wspominaj bo sesja idzie

  2. #22
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Dec 2007
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    417
    Moje zdanie sie nie liczy ale nie ma czitów chłopak może gra dobrze ^^ ja tez duzo się nacierpiałem przy takich sprawach ;] więc moje zdanie jest że nie ma
    [img]http/img43.imageshack.us/img43/2823/abhorblaubc2betauserbar.jpg[/img]
    [img]http/i183.photobucket.com/albums/x89/Mackkdaddy5545/Signatures/NatesNaruto.png[/img]

  3. #23
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    415
    Cytat Zamieszczone przez sql
    @ Falcon o książkach mi nie wspominaj bo sesja idzie
    Sam jestem studentem, więc coś o tym wiem. Na szczęście mówię tu o książkach, które w nas coś rozwijają, a nie o książkach, o których myślimy w kategorii 3Z (dla niezorientowanych Zakuć, Zaliczyć, Zapomnieć).

  4. #24
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    wezmę na browar??
    Posty
    13
    Falcon ty mi tu nie rób wykładu , tylko ogladaj demo , dla niekumatych: wkleic demo do cstrike potem w konsoli cs'a wpisac viewdemo nazwadema.dem w tym przypadku mf.dem

  5. #25
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    415
    Cytat Zamieszczone przez sql
    Falcon ty mi tu nie rób wykładu , tylko ogladaj demo ,
    Ty mnie nie pouczaj co ja mam robić. Napisałem parę postów wcześniej, że demko obejrzę, kiedy tylko będę mógł CZYLI w najbliższą niedzielę.
    Cytat Zamieszczone przez sql
    dla niekumatych: wkleic demo do cstrike potem w konsoli cs'a wpisac viewdemo nazwadema.dem w tym przypadku mf.dem
    Czy Ty mnie uważasz za czystego bota, który nie ma bladego pojęcia o grze?^^
    No chyba, że słowa te nie były skierowane w moim kierunku. (W tym drugim przypadku się nie obrażę).

  6. #26
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    wezmę na browar??
    Posty
    13
    Falcon nie rozśmieszaj mnie proszę, demko ma 1 min 30 sec bodajże...., te słowa nie były skierowane do ciebie

  7. #27
    Member
    Dołączył
    Fri May 2008
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    96
    Moze podejzewam sql o czity nadal ale po dzisiejszym dniu obserwowania go nie wykazuje żeby uczzywał czitow.

  8. #28
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    241
    No to Zróbmy Tak Dajmy Temat jako zamknięty i będzie tak jak było dawniej bez niczego !! ;] I po sprawie ...

  9. #29
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Cytat Zamieszczone przez Procek
    No to Zróbmy Tak Dajmy Temat jako zamknięty i będzie tak jak było dawniej bez niczego !! ;] I po sprawie ...
    To raczej nie jest możliwe, konsekwencje napewno zapadną..
    Temat zostanie zakmnięty jedynie wtedy gdy sql się na to zgodzi, i uzna sprawe za nieważną.

  10. #30
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    241
    ok spoko

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy ... 234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •