Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: temat usuniety i post zal baku!!!

  1. #1
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    258

    temat usuniety i post zal baku!!!

    Po co usowacie temat!! a baku ten ciul mi posta usunol taka ciota z niego niech wszyscy widza!! co z niego za test moderator buhahahha

    zal mi tego goscia napinac sie bedzie buahhaha szczyl maly!!

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    Ciul mów sobie tak do osoby nie wychowanej, czyli do siebie samego . Ja osobiscie uważam, iż jesteś szczylem zafajdanym, wiele o tym świadczy. Możilwe, że usunełem twojego(daremnego , wyszystkie są daremne )posta/y. Nie pamiętam jaki to był posta, ale skoro usunełem był on gorszy niż te wszystkie .. Jeżeli masz coś do mnie to złóż skargę do admina. I tyle . Myślisz że będę płakał jak wszyscy będą wiedzieć jaki to ja jestem ? Jestem jaki jestem . I tak wiem, że większość mnie poprze, bo po co mają popierać takiego(jak ty to nazwałeś ?) ciula jak ty. Mam moderatora jeszcze na 2 forach, chcesz złożyć na mnie skargę ? Jak tak to podam Ci adresy www.


    Powiedz rodzicom , iż źle Cię wychowali. Złóż skargę do NSA. Zapewne nie wierz co to jest. No ale google.pl przecież nie boli.

    ex0n, prośba do Ciebie daj mu 3 warny albo i 6, jeżeli on ma mnie wyzywać to ja dziękuję, takie dzieci jak on powinno odrazu się banować. Jeszcze raz mnie przezwie sam mu dam 10 warnów i potem mi możesz nawet odebrać test-mod'a. Nie będę takiego czegoś tolerował . I nie usuwaj tego teamtu do póki się wszyscy nie wypowiedzą ! Prosze was o komentarze, czy złe czy dobre napiszcie .;] Jeżeli on tu dalej będzie miał konto to ja rezyzgnuje z moda ...


    Więc, jeszcze raz s4il, pozdrowienia dla Ciebie (Jak to nazwałeś) ciulu..

    Tyle z mojej strony. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakąś skargę na mnie to porsze pisać w tym temacie .

    Pozdrawiam was serdzecznie ..

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    258
    Cytat Zamieszczone przez baku
    Ciul mów sobie tak do osoby nie wychowanej, czyli do twojej rodziny(mamy, taty, brata lub do siebie) . Ja osobiscie uważam, iż jesteś szczylem zafajdanym, wiele o tym świadczy. Możilwe, że usunełem twojego(daremnego , wyszystkie są daremne )posta/y. Nie pamiętam jaki to był posta, ale skoro usunełem był on gorszy niż te wszystkie .. Jeżeli masz coś do mnie to złóż skargę do admina. I tyle . Myślisz że będę płakał jak wszyscy będą wiedzieć jaki to ja jestem ? Jestem jaki jestem . I tak wiem, że większość mnie poprze, bo po co mają popierać takiego(jak ty to nazwałeś ?) ciula jak ty. Mam moderatora jeszcze na 2 forach, chcesz złożyć na mnie skargę ? Jak tak to podam Ci adresy www.


    Pozdrów mame, tate, itp. Powiedz, iż źle Cię wychowali. Złóż skargę do NSA. Zapewne nie wierz co to jest. No ale google.pl przecież nie boli.

    ex0n, prośba do Ciebie daj mu 3 warny albo i 6, jeżeli on ma mnie wyzywać to ja dziękuję, takie dzieci jak on powinno odrazu się banować. Jeszcze raz mnie przezwie sam mu dam 10 warnów i potem mi możesz nawet odebrać test-mod'a. Nie będę takiego czegoś tolerował . I nie usuwaj tego teamtu do póki się wszyscy nie wypowiedzą ! Prosze was o komentarze, czy złe czy dobre napiszcie .;] Jeżeli on tu dalej będzie miał konto to ja rezyzgnuje z moda ...


    Więc, jeszcze raz s4il, pozdrów rodzine ciulów .. i sam siebie pozdrów ciulu..

    Tyle z mojej strony. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakąś skargę na mnie to porsze pisać w tym temacie .

    Pozdrawiam was serdzecznie ..



    buhahahhahahh
    i właśnie widać kto tu jest dzieckiem ze rodzine wyzywa jak chcesz to możemy sie umowic na solo wtedy sobie wszystko wyjasniemy a nie ty cwaniaczek przez neta buhahhaha zal mi takich wlasnie dzieci neo jak ty bociku jebany nie ma sie juz czego czepic to do moich rodzicow pewnie sam ich niemasz dlatego cie to tak boli a szczyl to chyba ty jestes no bo nawet 17 lat nie masz a ty mi tu z tekstem ze ja szczyl buhahaha ja sie za dorosłego nie uwarzam ale sie tak nie napinam cioto jak ty.

    Prosze o komentarze w tej sprawie!!

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jan 2008
    Przegląda
    Chełm
    Posty
    167
    Prosił o koment to niech ma/
    Mój komentarz:
    Nie mam zdania.

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    Cytat Zamieszczone przez s4il
    buhahahhahahh
    i właśnie widać kto tu jest dzieckiem ze rodzine wyzywa jak chcesz to możemy sie umowic na solo wtedy sobie wszystko wyjasniemy a nie ty cwaniaczek przez neta buhahhaha zal mi takich wlasnie dzieci neo jak ty bociku CENZOR nie ma sie juz czego czepic to do moich rodzicow pewnie sam ich niemasz dlatego cie to tak boli a szczyl to chyba ty jestes no bo nawet 17 lat nie masz a ty mi tu z tekstem ze ja szczyl buhahaha ja sie za dorosłego nie uwarzam ale sie tak nie napinam cioto jak ty.

    Prosze o komentarze w tej sprawie!!

    Czas i pora nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Rodzine mam i to w przeciwieństwie do Twojej bardzo miłą. Jest 1 róznica miedzy mną a Tobą. Moi rodzice mnie wychowali a Ciebie już nie, a to oznacza katastrofe. I nie bądz taki kozak, bo jestem młodszy. Jak chcesz mozesz zrobić ustawke z moim bratem, chcesz ? Nie ma sprawy. I jak już mówiłem pozdrów wszystkich. A i czekam na wypowiedź innych .

    Popracuj nad ortografią i interpunkcją .. Cieszko widze twoją przyszłość.

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Jan 2008
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    551
    Ja tak samo jak Freq "Niemam Zdania"

  7. #7
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    258
    Kod:
    Czas i pora nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Rodzine mam i to w przeciwieństwie do Twojej bardzo miłą. Jest 1 róznica miedzy mną a Tobą. Moi rodzice mnie wychowali a Ciebie już nie, a to oznacza katastrofe. I nie bądz taki kozak, bo jestem młodszy. Jak chcesz mozesz zrobić ustawke z moim bratem, chcesz ? Nie ma sprawy. I jak już mówiłem pozdrów wszystkich. A i czekam na wypowiedź innych .
    
    Popracuj nad ortografią i interpunkcją .. Cieszko widze twoją przyszłość.
    buhahhaha no kurw...... typowe dziecko zalll

    No ja chce solowke i ja niejestem zaden kozak tylko ty sie caly czas pniesz domnie i mi rodzine obrazasz zachwianie typowego gowniarza tak jak juz napisałem wcześniej jak niechcesz solowki to sie nie napinaj tak bo i tak bys w czape dostał.
    A nie zachowujesz sie jak szczeniak i mi rodzine jedziesz!! możemy sie na soloweczke ustawic i zobaczymy czy wtedy też bedziesz taki mocny!!

    P.S Przeproś mnie i siciagnij warny to bedzie ok bo ja tu nie chce jakieś wojny z toba.

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    241
    Pfff nie kłócić sie !!
    [you:620fe83586] Zobacz Koniecznie Zdjęcia ze Zlotu Rzeszów http/www.badongo.com/file/10927177

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    258
    No to mu juz napisałem ale najpierw musi mnie przeprosić!! To wtedy może być zgoda!

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    Hahah Ty jesteś kolo zabawny ! Czytać ze zrozumieniem nie umiesz !! Obraziłeś mnie wielokrotnie i myślisz że Cię przeproszę ? Teraz wojny mu się nie chce ze mną prowadzić załosne . Jeżeli myślisz że obraziłem twoją rodzine to jesteś w błędzie . Robisz afere a teraz chcesz abym Cię przeprosił n/c ..

    Szyczylem zafajdanym i tak uważam, że jesteś

Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Wasz pierwszy post ?
    Przez Mariosz w dziale Off-Topic
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 19-05-2010, 14:22
  2. Baku
    Przez baku w dziale Szukam Klanu CS 1.6
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 04-05-2008, 21:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •