Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 86

Wątek: Ogolnie

  1. #51
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Dec 2006
    Przegląda
    Kałuży 1
    Posty
    837
    mi sie zdaje że lekko przeginasz...
    [img]http/www.kscracovia.com/userbary/03.gif[/img]

    [center:e514cb5852][img]http/i27.tinypic.com/2j0h5lj.png[/img][/center:e514cb5852]

  2. #52
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    415
    Alex skończ już z tym. Nie po to masz tego Junior Admina, żebyś się stawiał Adminom.
    Hierarchia jest jasno ustalona i każdy ma znać swoje miejsce. To dotyczy Ciebie, onqu i innych Junior Adminów i Adminów.
    Skarg już na Ciebie było dość, więc jak przyjdzie kolejna, to miarka się przechyli na Twoją niekorzyść.
    Porządek w szeregach musi być i nie możemy się kłócić, bo to doprowadzi do rozłamu cs-portalu.
    Możemy mieć do siebie sporo wątów, ale darzmy się szacunkiem. Bam i ACAB zawsze mieli do mnie coś, ale staram się okazywać im szacunek.

    Tak samo jest z Head Adminami i ich serwerami. Ja, Eragon, Bam i Shocik mamy serwery przyporządkowane pod swoje osoby. Jeśli macie jakieś sugestie dotyczące mojego serwera, to przemyślę je, dam odpowiedź i ewentualnie wezmę pod uwagę. Tego samego oczekuję od was. Pamiętajcie, że serwery nie są TYLKO Head Adminów. Każdy z naszych adminów ma na nich te same prawa i nie może dojść do tego, że się banujemy czy kickujemy !

    Teraz sprawa Junior Adminów. Jesteście wybrani, żeby się uczyć i pokazać nam się z jak najlepszej strony. Znajcie swoje miejsce w hierarchii i nie stawiajcie się wyżej postawionym kolegom. Jeśli macie jakiś problem to piszcie na forum, bo od tego jest.
    Pamiętajcie, że to czy Junior Admin zostanie Adminem zależy od głosów pełnoprawnych Adminów.
    Dzisiejsza sytuacja z onqu mi się nie spodobała, ale nie będę jej tu rozwijał. Wie, że jest na cenzurowanym u mnie i tak zostanie przez najbliższy czas.

    Ustalmy konkretne zasady współpracy, bo takie zamykanie się w serwerze nie będzie dobre. Działanie w stylu "to całkowicie mój serwer i będę tu robił co chcę" jest błędnym rozumowaniem. Wiem, że nikt nie znosi krytyki, ale bierzmy pod uwagę zdanie innych.
    Ja mówię to teraz otwarcie. Jeśli ktoś ma jakieś wątki do Junior Adminów, czy Adminów z serwerów do których zostałem przydzielony, to niech je pisze w temacie, który zaraz utworzę. Tam będziemy dyskutować. Myślę, że każdym Head Admin powinien coś takiego zrobić. Nie będzie bronienia znajomych z reala itp. Ja już mówiłem na forum, że jeśli któryś z moich JA przekroczy granicę, to nie zawacham się zabrać mu przywileje.

    Niech każdy zna swoje miejsce w szeregu, a nie będzie burd i poprowadzimy cs-portal do sukcesu.

    Oto tematy, które obiecałem stworzyć:
    Sugestie dotyczące serwera TP
    Sugestie dotyczące serwera WAR3FT
    [img]http/www.falcon_pl.republika.pl/p.jpg[/img]
    [img]http/www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] Piszę Poprawnie Po Polsku

  3. #53
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    72
    na jakie wyjasnienia ? co mam ci powiedziec na forum ze jestes lapsem ?

    wez idz lepiej sobie na ten serwer 4fun albo na tp a nie wchodzisz na ffa i zamieszanie robisz statsiarzu.... masz staty 0:1 i prosisz sie mnie na amx_chat o resa jestes normalny ?

    potem miales staty 0:3 i zrobiles rekonekta to napisałem do ciebie ze jestes lapsem i tyle.... idz graj na boty z nozami tam bedziesz mial dobre staty

    Z ta skarga moze jeszcze pojdziesz na policje ? albo odrazu najlepiej sprawe mi w sadzie zrobic....

    Falcon chyba coś przeoczyłeś...? Jakoś na posty A.C.A.B a reagujesz obojętnie, moje komentujesz.... Coś tu nie tak...

    Wspomniałeś o hierarchii....

    Termin hierarchia społeczna odnoszony jest zwykle do społeczności ludzkich, natomiast w odniesieniu do pozostałych gatunków socjalnych stosuje się najczęściej termin hierarchia dominacyjna.

    Organizacja grupy społecznej opiera się na trwałych relacjach agresywno - uległych pomiędzy osobnikami. Hierarchia ustala się podczas wstępnych kontaktów pomiędzy osobnikami, w wyniku powtarzanych gróźb i pojedynków. Ustalenie się hierarchii społecznej zapobiega rozpadowi grupy. Ewentualne starcia pomiędzy osobnikami przy pierwszych kontaktach doprowadzają do ustalenia relacji i w ten sposób zapobiegają dalszym konfrontacjom. Agresja i potrzeba dominacji poszczególnych osobników jest konfrontowana z interesem całej grupy lub poszczególnych podgrup, w stopniu proporcjonalnym do więzi pomiędzy ich członkami.
    Sądze ze powinno dojść do konfrontacji.... Wtedy hierarhia zostanie zachowana...


    Falcon mam Ci przpomnieć jak chciałeś zrezygnowac z funkcji HeadAdmina ? Jak sie zaliłeś ze Cie to wszytko wku..ia ? I nie bedziesz sie spierać z debi.lami...?

    Wiesz jaka jest różnica między nami..?

    Mnie tu nic nie trzyma !!!! Nic nie zyskuje majac J. Adma.!!!!! Wali mnie to czy będe go miał czy nie.. jest to mi kompletnie obojętne...

    Nie jestem osobą która za pomocą admina mści się, szantażuje i czerpie z tego przyjemność.... W przeciwieńtwie do innych

    Najbardziej irytują mnie osoby które za pomocą klawiatury piszą bajki, używaja słów których znaczenia nie znaja a przedewszytkim te osoby które ubliżaja i myśla ze nie poniosą tego konsekwencji...

    A wiecie w czym jestem lepszy od was...? W życiu..... buuuhahaha
    I tak naprawde mam na to wyjeb.ane który jestem w ranku, bo z tego nic nie mam.....

    Wiec tak naprawde wali mnie to Czy będe grał na tym serwie czy nie...

    Liczy sie REAL !! A nie jakiś wirtualny świat z bandą przemądrzałych małolatów...

    Falcon jest dla mnie nikim... Bo w świecie wirtualnym hierarchii nieakceeptuje...
    Ale Jarek to spoko ziąą z którym zawsze chętnie napije sie piwa... I pośmiejemy sie z takich "BOTÓW" jak niektóre tu osoby....


    A teraz sprawie wam ogromną przyjemnoc BOTY !!!!!!! HAHAHA

    REZYGNUJE Z FUNKCJI ADMINA H.U.J NA TO KŁADE !!!!!

  4. #54
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    415
    Ehh doszło do tego, do czego nie chciałem dopuścić. Przyjmuję rezygnację i dziękuję za myślę miłą współracę. Jak zawsze zdarzają się spięcia i mam nadzieję, że to nie zepsuje relacji między nami i innymi Adminami.
    [img]http/www.falcon_pl.republika.pl/p.jpg[/img]
    [img]http/www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] Piszę Poprawnie Po Polsku

  5. #55
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    72
    Jak zawsze zdarzają się spięcia i mam nadzieję, że to nie zepsuje relacji między nami i innymi Adminami.
    No w Niedziele jedziemy na paintballa a potem sie ostro najebi.emy !!

    Pewnie to mój ostatni post w tym dziale więc pozdrawiam wszystkich ziomów.... Reszcie H.U.J w dup.e !!!!

    [Kompania Braci] 3k

  6. #56
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Aug 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    13
    3k troche jak widać poniosło aczkolwiek po tym jak widać kto zaczał całą tą batalie i spór widać jasno kto jest agresorem. Acab czy jak Ci tam pokazałes swoj brak klasy i to że jeszcze gorzej reagujesz niz 3k. Czytając ten temat moge dodać że 3k takze zareagował nie odpowiednio i zbyt pochopnie pisząc post o usuniecie go listy adminów co nie powinno miec miejsca.

    Z tego Co widzę spór w przyszłości może dotyczyć także mnie z tytułu dobrego stata na serwie. Bo Gdy kolega acab wejdzie to niewiadomo co sie może zdarzyć.

    Co do gry na TP. Jest to serwer FFA z elementami Tp nie z nazwy tylko z gry. Każdy sobie rzepke skrobie o fraga. Jak tego Acab nie rozrózniasz to gratuluje


    To że 3k ma swoje odpały wie każdy aczkolwiek nie widać by jakos strasznie tępiony był na serwie nawet można powiedziec ze gracze za jego postawę go lubia.

    Jeżeli ma stracić admina z powodu tej kłótni i tego typu sprawy mają nas dzielić to ja także chcialbym podziekować za funkcję admina.

    A co do tej hierarchi to jest to śmieszne z tytułu tego że mimo że mamy mniejsze uprawienia = mamy mniej do powiedzenia. Nie prawda. Każdy tu jest równy a twoje cwaniakowanie acab to sobie do kieszeni wsadz bo to co sobą zareprezentowałeś i potem atakując 3k swoimi marnymi argumentami ( bo chcial restart ) jest śmieszne.

    Sugeruje ów aby koledzy sie nie spotykali na serwerze. To winno załatwić sprawę.

    a waszą kłótnię sobie załatwcie miedzy soba najlepiej meczem 1v1 a nie pitoleniem od rzeczy.

    pozdrawiam i życzę wielu fragów

    n0ke

  7. #57
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    415
    Cytat Zamieszczone przez n0ke
    A co do tej hierarchi to jest to śmieszne z tytułu tego że mimo że mamy mniejsze uprawienia = mamy mniej do powiedzenia. Nie prawda. Każdy tu jest równy a twoje cwaniakowanie acab to sobie do kieszeni wsadz bo to co sobą zareprezentowałeś i potem atakując 3k swoimi marnymi argumentami ( bo chcial restart ) jest śmieszne.
    Nie mówię, że macie mniej do powiedzenia. Może źle to ująłem. Mi chodzi tylko o to, żebyśmy nie podskakiwali sobie do gardeł, a będzie dobrze.
    [img]http/www.falcon_pl.republika.pl/p.jpg[/img]
    [img]http/www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] Piszę Poprawnie Po Polsku

  8. #58
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    3k, dziwny z Ciebie typ, ot co..

    Mimo wszystko sądze, że inni H@, mogą mi radzić, ale i tak zrobie swoje, to że wam ktoś podpadnie, nie znaczy że straci za to adma..

  9. #59
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    415
    Cytat Zamieszczone przez Eragon
    Mimo wszystko sądze, że inni H@, mogą mi radzić, ale i tak zrobie swoje, to że wam ktoś podpadnie, nie znaczy że straci za to adma..
    Ja Ci nie kazałem go wywalać, tylko mówiłem, żebyś upomniał za to co robi. Ty mi zwracałeś uwagę na 3k, to mu to przekazywałem i mówiłem co mi nie pasuje.
    Tak się takie sprawy rozwiązuje.
    [img]http/www.falcon_pl.republika.pl/p.jpg[/img]
    [img]http/www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] Piszę Poprawnie Po Polsku

  10. #60
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Aug 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    13
    No dokładnie a nie takimi kłótniami... Nie mogliście tak od razu? Boże po co sie dzielić skoro łączy nas jeden cel... bosh... cytując avatart zmory : Ja pierdole..

Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •