Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: cs???

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sat May 2008
    Przegląda
    Komorów
    Posty
    1

    cs???

    witam. szukam countera tylko ze to nie jest 1.6 kiedys pozyczylem od kumpla pewna wersje i nie moge jej nigdzie na necie znalesc pamietam tylko tyle ze zupelnie inne menu mialo niz 1.6 o ile dobze kojaze to literki byly pomaranczowe oraz zupelnie inny obrazek byl pod menu. poza tym instalowalo sie w foldeze nie valve tylko sierra i nie bylo tych zielonych okienek jak ze steam-em. oczywiscie mam orginalna wersje countera-strike-a antology, ale dziala strasznie wolno i od cholery miejsca na dysku zajmuje.chcial bym sobie bardzo pograc bo juz dawno nie gralem bo mialem szkole i w ogule ale za cholere nie moge tego nigdzie znalesc szukam juz 3 dzien, moze ktos pomoze, byl bym bardzo wdzieczny. pozdro

    [ Dodano: 25-05-08, 16:17 ]
    dorbra juz w sumie znalazlem to co chcialem ale mam problem sciagnelem hf i na to zainstalowalem cs-a 1.5. zainstalowalem boty ale mimo to nie dziela . potrzebny jest jakies patch?? bo ja juz na serio nie mam pomyslu co mozna jeszcze zrobic. blagam pomozcie bo inaczej z nudow zdechne przed kompem

  2. #2
    Member
    Dołączył
    Sun May 2008
    Przegląda
    Marki
    Posty
    21
    Pobiez Pacha :
    "cs16pach_full_V23"

    Pobiez go i zainstaluj w miejsce gdzie zainstalowales csa

    Powinno Dzialac

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •