Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Donatan - RÓWNONOC

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708

    Donatan - RÓWNONOC

    Co myślicie o projekcie Donatana? Jak dla mnie, to trochę może zamieść scenę swoim albumem. Myślę ze lepszy projekt zorganizuje niż ostatni Kodex
    Dla niewtajemniczonych, daj 3 opublikowane już produkcje z jego albumu. Premiera materiału przewidziana na wrzesień 2012r.

    Donatan RÓWNONOC "Niespokojna dusza" - Chada, Słoń, Sobota


    Donatan RÓWNONOC "Z dziada-pradziada" - Trzeci Wymiar


    Donatan RÓWNONOC "Nie lubimy robić" - Borixon, Kajman


    Jak dla mnie ostatnia produkcja najlepsza.

    Kogo waszym zdaniem nie może zabraknąć na tym albumie?
    Ostatnio edytowane przez Vader ; 11-07-2012 o 12:32

  2. #2
    Zgadzam się z Tobą ostatni teledysk Donatan RÓWNONOC "Nie lubimy robić" najlepszy
    Trzeci Wymiar też fajnie im to wyszło
    Powiem Ci że klimat fajny coś nowego i sam z chęcią kupił bym tą płytę patrząc na te klipy.. (niewykluczone że nie kupię :P )
    Fajnie że Hip Hop Polski się rozwija Raperzy nie boją się ryzykować i za to im wielki Szacun

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708
    A wiedziałeś o tym, że Pani z teledysku ta co miesza tym wałkiem ma 16 lat? Hihi, dobra nowinka. Sam się zdziwiłem jak się dowiedziałem, ale patrząc po jej profilu i danych z photobloga którego ma to tak jest

    Ciekawi mnie, czy za miesiąc wyjdzie kolejny teledysk jak to co miesiąc wychodziły, czy może na tym się zakończy.
    Jak wiadomo każdy jeden trochę kosztuje
    Donatan uciekł w dobry temat

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Ogólnie wszystkie albumy z legalu chowają się tekstami do tych z podziemi. Mało jest prawdziwych raperów w legalu i prezentują co najwyżej średni poziom, a 90% to pajace chodzące w ciuchach o 3 rozmiary za dużo. Polecam posłuchać sobie Smarki Smarka, Sulina, Ensona, Jimsona, Laikike1, Zkibwoya.
    Ostatnio edytowane przez LazLo ; 14-07-2012 o 11:37
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708
    Każdy ma swój gust muzyczny.
    Ale ja jestem tego samego zdania co i Ty, nie słucham zbytnio i nie jaram się albumami "celebrytami rapu" którzy walczą tylko, aby młodzi wyjadacze nie wygryźli ich ze sceny, co nie można powiedzieć o Trzecim Wymiarze który robią to co kochają i mimo to bez problemu utrzymują się na szczycie od dawna! - Nullo Pork i Szad zawsze będą dla mnie najlepszym skladem nie do pokonania na polskiej scenie. Ich flow, przekaz i spokój płynięcia po bicie nigdy nie przestanie mnie zachwycać!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •