Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Info

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Dec 2007
    Przegląda
    rzeszow
    Posty
    91

    Info

    Chce Nadswiadczyc Ze dnia powszechnego ktoregos przez przypadek wyszlo na jaw jak nagle niemilosernie wskoczyl skill Mario_13 przez przypadek gdy uzyl noza jak kazdy wie na ogc i innych leci sie na speedhacku. Niestety nie zdazylem nagrac demka . Od Razu go zabanowalem.

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Dec 2006
    Przegląda
    Dopokąd
    Posty
    422
    Tylko, że coś ban nie zadziałal bo widziałem go później na serwie. W związku z tym tematem także go zbanowałem.
    [img]http/img.userbars.pl/90/17940.png[/img]
    www.multi-futbol.pl zapraszamy

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Lezajsk
    Posty
    18

    Re: Info

    Cytat Zamieszczone przez AmaroW
    Chce Nadswiadczyc Ze dnia powszechnego ktoregos przez przypadek wyszlo na jaw jak nagle niemilosernie wskoczyl skill Mario_13 przez przypadek gdy uzyl noza jak kazdy wie na ogc i innych leci sie na speedhacku. Niestety nie zdazylem nagrac demka . Od Razu go zabanowalem.
    Kilka spraw: chciałbym zauważyć że pierdoli mnie czy dostanę dożywotniego bana na cs-portal, mam dość debilizmu który panuje u połowy adminów cs-portal i jeśli mam zostać zbanowany za to że ktoś rzuca im prawdę prosto w oczy, to przyjmę tego bana z uśmiechem na ustach

    1. AmaroW --> gdzie jest demko ?? kto Ci pozwolił oskarżać publicznie ludzi o czity i inne gówna bez dowodów ?? kim Ty jesteś ?? chcesz wiedzieć ?? jesteś cieciem, przypominam sobie nie jedną sytuację gdy dostałeś chociażby od Maria 3 hs z rzędu i był ban/kick ... bo Ci coś nie pasowało ... teraz śmiesz ludzi oskarżać publicznie nie mając dowodu ?? znasz zasady ?? regulamin ?? czytałeś ?? nie masz dowodów to nie masz prawa dać bana ot tak a Twoje widzi misie nie ma tutaj żadnego znaczenia ...

    2. jak już pisałem nie raz, ani ja, ani nikt z moich znajomych na żadnych czitach nie gra ... mało tego, nawte nie wiem jak takie gówno wygląda ... raz miałem okazję przekonać się jak się gra z wh bo kumpel podrzucił mi mapkę de-train_wh czy jakoś tak ... a co do tego całego speedhacku (czy jakoś tak) t cholera przy zwykłych lagach sam mam nie raz wrażenie jakby ktoś zapieprzał z prędkością światła ...

    Twoje zachowanie jest gówniarskie a już na pewno nie godne admina, który łamie zasady któe dla niego powinny być Swiętościa !! Nie masz dowodu --> zdobądź je najpierw zanim kogoś publicznie na forum zaczniesz szkalować ...
    też mogę napisać że lecisz na aimie bo sprzedałeś komuś 3 hs, na wh bo zabiłeś kilka osób przez ściane czy na speedcoś tam bo mi zlagowało i wydawało mi się że zapieprzasz jakbyś miał motorek w dupie ...
    znaleźliście sobie taką kozę ofiarną i jedziecie po nim jak tylko możecie, żal !!

    zastanów się 2 razy zanim coś napiszesz, a osoby któe nad Wami czuwają powinny się zastanowić czy spełniacie swoją funkcję właściwie, bo wg mnie połowa z Was, adminów, traktuje cs-portl jako swoją własność, i będąc na serwerze wyznaje jedną zasadę: prwdziwy regulamin ustalam sam i w dupie mam to jaki regulamin jest ustalony odgórnie !!!!
    sory, ale przyzwyczailiście się do gry z gówniarzami którzy wykrzyczą swoje żale przez mikrofon i temat zamknięty ... niestety, jestem trochę starczy od tych osób i nie pozwolę sobie na takie zachowanie ...

    Bestia --> a to co Ty dziś zrobiłeś na serwie to jest tragedia, żal dupę ściska widząc coś takiego ... ban bo AmaroW wytrzasnął temat z dupy że Mario gra na czitach ?? sprawdziłeś go dziś ?? powiedz, jakiego czita dziś użył ?? powiedz ***** albo idź w pizdu i się więcej człowieku nie ośmieszaj ... a jak chcecie sprawdzić jakich czitów używamy to mogę podać adres i zapraszam na kawę ...



    EDIT: jeszcze 2 słowa ode mnie: ja już nawet nie liczę na to że na cs-portal pogram, bo nawet jeśli bana nie dostanę to przy adminach na serwie grać się też nie da, łudzę się tylko że może ktoś kompetentny zrobi coś by podwyższyć poziom adminów na tym serwerze, bo jak już pisałem połowa z nich to totalne dno, najgorsi admini jakich widziałem, a grałem na wielu serwach ... oczywiście, nie tyczy się to wszystkich, szkoda że zazwyczaj trafiam na te czarne owce

    aha ... chciałem podziękować Eragonowi za pomoc którą od Niego wiele razy otrzymałem (a chcę skorzystać z okazji bo jak już zjem banika to pewnie forum zniknie z ulubionych i więcej tu zaglądać nie będę) ... więcej takich osób jak Ty i byłoby o niebo lepiej ...

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Dec 2006
    Przegląda
    Dopokąd
    Posty
    422
    Bestia --> a to co Ty dziś zrobiłeś na serwie to jest tragedia, żal dupę ściska widząc coś takiego ... ban bo AmaroW wytrzasnął temat z dupy że Mario gra na czitach ?? sprawdziłeś go dziś ?? powiedz, jakiego czita dziś użył ?? powiedz CENZOR albo idź w pizdu i się więcej człowieku nie ośmieszaj ... a jak chcecie sprawdzić jakich czitów używamy to mogę podać adres i zapraszam na kawę ...
    Skoro gracz jest zamieszczony tutaj w dziale bany, więc go banuje, proste Jakbyś nie zawuażył po to jest tutaj ten dział.
    [img]http/img.userbars.pl/90/17940.png[/img]
    www.multi-futbol.pl zapraszamy

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Lezajsk
    Posty
    18
    skoro nie ma dowodów, są domysły, to powinieneś poinformować AmaroW'a żeby najpierw pokazał dowód, po to jest regulamin i zasady

    edit: przykro mi że ta sprawa wygląda tak a nie inaczej ale jeśli są admini którzy sami nie przestrzegają zasad kto ktoś wreszcie powinien zwrócić na to uwagę ... a jak już pisałem publiczne oczernianie innych bez dowodów to szczyt niekompetencji, i takie osoby powinno zostać pozbawione funkcji admina na serwerze,

    pozdrawiam,

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Dec 2006
    Przegląda
    Dopokąd
    Posty
    422
    Także pozdrawiam
    [img]http/img.userbars.pl/90/17940.png[/img]
    www.multi-futbol.pl zapraszamy

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Feb 2008
    Przegląda
    z daleka
    Posty
    22
    Nie raz go widziałem z cheat'ami...a poza tym Falcon też chciał mu dać bana, ale dema nie chciało mu sie kręcić. Z tego co wiem to ten kolo już 2 bany dostał kiedyś....tak któryś z adminów mówił.

    A co do przestrzegania zasad....to grając na serwerze akceptujesz regulamin, w którym pisze, iż nie wolno korzystać z cheat'ów

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Lezajsk
    Posty
    18
    wiec powtarzam jeszcze raz: dajcie dowód, bo cholera dobrze wiem jak koleś gra, jako że w akademiku mieszkam razem z nim w pokoju ... wiem co ma na kompie i co sobą prezentuje: chcesz mieć 100%pewności ?? podam adres, zapraszam, możesz ocenić na żywo jego grę ... dajcie dowód: czekam ...

    PS: inna sprawa, szlak mnie trafia jak widzę ciećków co dostaną przez ścianę czy coś i seplenią ... poznajcie dobrze mapę a sami będzie wiedzieć jak grać by były efekty ... i zamiast pieprzyć 24 na dobę przez mikforony zacznijcie więcej słuchać, dużo Wam to da ...


    EDIT: 15 minut temu grałem na cs-portal na weestwodzie ... dostałem kilka razy od czarniutkiego czy Maharaddzy z awp przez sciane, od kogos jeszcze z mavericka ... mam ich o wh oskarżyć ?? jak dla mnie mają po prostu skilla a druga sprawa to to że znają mapkę, wiedzą gdzie ct (bo w ct grałem) może się skampić i gdzie człowiek odruchowo strzela ... czy to tak trudno pojąć ??

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Jak dla mnie Mario dostal bana nie słusznie, po tym wydarzeniu kłociłem się z AmaroW'em na czacie dla adminów..
    Ktoś ma haxy - MA BYĆ DEMO, BĄDŹ SCREEN!
    Pytałem sie ludzi czy mario był na speed hacku - nikt tego nie potwierdził. Mam liczyć na Amarowa? a pozostałe 20 osób nic nie widziało? jak dla mnie - nie ma podstawy do zbanowania gracza mario. Wdg mnie ten temat powinismy uznać za nie ważny, i zamknąć go, chyba ze Amarow "cofnie czas i nagra demo" jak sam mi powiedzial...

    Pozdro...

  10. #10
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    Bestwina
    Posty
    245
    dokładnie wujek_zdzisiu dajcie dowODY!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. [1.6] ekanter.info
    Przez GEAR. w dziale Strony Klanowe
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-10-2008, 15:02
  2. FRAGOWNIA.info [TP] [VAC] | GamesNet.pl [PL] !
    Przez beker w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-05-2008, 01:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •