Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Muzyka/Radio na forum

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Sun Apr 2008
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    44

    Muzyka/Radio na forum

    Nom to proponuje aby zamieścić np. w nagłówku forum mini odtwarzacz WMP aby ktoś mógł sobie słuchać muzyki czy radia internetowego. Można też zastąpić to pop-up'em, który wyskakuje wraz z odtwarzaczem. Pzdr.

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    415
    A mnie coś takiego denerwuje na stronach. Zazwyczaj jak przeglądam internet, to mam włączoną playliste na winampie i słucham czego chcę. A tu nagle po włączeniu strony słyszę dziwną muzykę z reklamy, czy z innego syfu umieszczonego na stronie, która miesza się z muzyką którą słucham. Totalny bezsens i wymuszanie na użytkownikach internetu, słuchania tego, co narzuca administrator.
    [img]http/www.falcon_pl.republika.pl/p.jpg[/img]
    [img]http/www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] Piszę Poprawnie Po Polsku

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Jan 2008
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    551
    Cytat Zamieszczone przez Falcon_PL
    A mnie coś takiego denerwuje na stronach. Zazwyczaj jak przeglądam internet, to mam włączoną playliste na winampie i słucham czego chcę. A tu nagle po włączeniu strony słyszę dziwną muzykę z reklamy, czy z innego syfu umieszczonego na stronie, która miesza się z muzyką którą słucham. Totalny bezsens i wymuszanie na użytkownikach internetu, słuchania tego, co narzuca administrator.
    Potwierdzam co napisał Pan Falcon...
    Totaly bez sens

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Sun Apr 2008
    Przegląda
    Toruń
    Posty
    44
    No ok to była tylko propozycja.! Bez nerwów :P

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Jan 2008
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    551
    Loozik ziomus my tylko piszemy swoje zdanie
    Pzd
    POZDROWIENIA DLA csstalowawola.pl.

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    Fri May 2008
    Przegląda
    TSP
    Posty
    10
    a nie można zrobić playera, który gra tylko po naciśnięciu PLAY? na pewno takie istnieją. i nie byłoby problemów z 2 nutami na raz.

    falcon, nie każdy słucha swojej muzyki. a to, że ty słuchasz, nie znaczy, że inni nie mogą już słuchać z radia na necie.

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    415
    Cytat Zamieszczone przez faunt
    a nie można zrobić playera, który gra tylko po naciśnięciu PLAY? na pewno takie istnieją. i nie byłoby problemów z 2 nutami na raz.

    falcon, nie każdy słucha swojej muzyki. a to, że ty słuchasz, nie znaczy, że inni nie mogą już słuchać z radia na necie.
    Odwiedziłem już wiele stron internetowych i zazwyczaj takie radio jest włączane automatycznie i tylko denerwuje.
    Jeśli byłoby to radio, do którego odnośnik znajdowałby się gdzieś na forum i nie włączałoby się automatycznie to nie mam nic przeciwko.
    Trzeba pamiętać również, że jak player będzie umieszczony na widoku, to wydłuży on wczytywanie się forum. Jeśli ktoś ma dobre łącze to mu to nie będzie przeszkadzać. Gorzej jak ktoś nie ma się czym w tej dziedzinie pochwalić.
    Poza tym takim radiem musiałby się ktoś zajmować.
    A jak chcesz słuchać radia w internecie to moge Ci podać kilkadziesiąt linków do stron, gdzie możesz sobie posłuchać. :P

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    dawac te radio, ja i HaShU mozemy tam spiewac !
    ; ]
    PoZdR0

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Sep 2007
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    674
    NeU, ewentualnie Team Speaka
    [img]http/www.nSports.pl/images/linkus/13.png[/img]
    Nie tylko user, ale też Bukmacher

  10. #10
    Member
    Dołączył
    Fri May 2008
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    96
    Troszkę głupi pomysł zgadzam się z Falconem i resztą .

Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Muzyka Na Mp3
    Przez Mieczysław w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 06-03-2010, 13:57

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •