Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Dziwny Couter strike

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Fri Feb 2008
    Przegląda
    Jarkendar
    Posty
    57

    Dziwny Couter strike

    1.Widziałem u Kolegi jakiegoś dziwnego Csa. Modele były z sourca i jakies głupie hosty które same biegały ;p. o chyba v 28 albo v 38. Jeśli ktoś wie o jaką ver chodzi to porosze o Link do zciągnięcia tego CSa. Mozna w nim, także pisać na chacie (a nie Cstrike_chat_alldead)


    2.Mam problem z dzwiękiem. Nie słysze swoich strzałów a słysze innych. Niektóre rzeczy słysze normalnie a inne znowu cicho. Z moich strzałów słysze tylko łuski upadające na ziemie. Mam nadzieje, że da sie to naprawić.




    3.Mam broń ciągle w lewej ręce i nie moge tego zmienić. Podczas gry zminimalizowałem Csa żeby odpisać na gg. Od tego czasu mam popsutą ręke. Prosze o pomoc



    Z góry dziękuje PzD.



    PS: Jeśli napisałem nie w tym temacie to poprostu to przenieście do dobrego. Raz prosiłem o pomoc to było 20 postów nei ten temat. Prosze o nie pisanie tego a jeśli juz to z Pomocą PzD

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jan 2008
    Przegląda
    Chełm
    Posty
    167
    1.Widziałem u Kolegi jakiegoś dziwnego Csa. Modele były z sourca i jakies głupie hosty które same biegały ;p. o chyba v 28 albo v 38. Jeśli ktoś wie o jaką ver chodzi to porosze o Link do zciągnięcia tego CSa. Mozna w nim, także pisać na chacie (a nie Cstrike_chat_alldead)
    Odp: może podałbys jakieś screeny ?

    3.Mam broń ciągle w lewej ręce i nie moge tego zmienić. Podczas gry zminimalizowałem Csa żeby odpisać na gg. Od tego czasu mam popsutą ręke. Prosze o pomoc
    Odp: w grze: klikasz "H" -> "HELP" -> "Use right hand"

    No i na tyle z tego co wiem
    +pomógł

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Tue Apr 2008
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    36

    Re: Dziwny Couter strike

    Cytat Zamieszczone przez Zeratul
    2.Mam problem z dzwiękiem. Nie słysze swoich strzałów a słysze innych. Niektóre rzeczy słysze normalnie a inne znowu cicho. Z moich strzałów słysze tylko łuski upadające na ziemie. Mam nadzieje, że da sie to naprawić.
    No to tak: sa 2 opcje audio w cs'ie ... jedna odpowiada za slyszenie strzalow chodzenie itp. druga za muzyke w grze ... moze masz bardzo cicho ta 1 .... a jak nie to sciagnij innego patcha

    Pozdrawiam

  4. #4

  5. #5
    Member
    Dołączył
    Fri Feb 2008
    Przegląda
    Jarkendar
    Posty
    57
    Hah Dzięki co do tej versi zdobyłem ją Heh to chyba ja miełem inną ver bo grafe miałem jak w CZ ^^.

Podobne wątki

  1. Dziwny problem [HUD]
    Przez TuRN oF w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-06-2009, 01:38
  2. Bronie couter strike 1.6 czero source
    Przez skoniol w dziale Pracownia Graficzna
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-07-2008, 13:41
  3. Dziwny problem
    Przez Brales88 w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 24-01-2008, 16:42

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •