Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Za co ban?

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Sat Mar 2008
    Przegląda
    de_train
    Posty
    55

    Za co ban?

    Wnoszę o odbanowanie mnie na serverze CS-PORTAL.NET. Mój nick to .piT. To, że dobrze gram i niektórzy słabsi gracze uważają, że czituje to nie prawda! Po pierwsze jak mogę czitować jeśli mam steam(jeśli nie wierzycie mój steam name to Yoshiemltsu_001) a po drugie, jak można kogoś zbanować bez jakiegoś dowodu(podajcie choćby 1 ;], i tak nie znajdziecie ). Wszelkie inne informacje mogę udzielić (napisz pw). Dzięx za przeczytanie posta, wyrażcie swoją opinię na ten temat. Bardzo proszę(prośba) o unban na servie.

    P.S Eragon bez obrazy ale uważałem Cię o trochę rozsądniejszego admina.
    Pzdr, bG

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Jan 2007
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    648
    Yhy to ze masz steam to nic Ci nie daje na servie Non steam

    PS. jedynym moim powodem jest Ban za Twarz to sie czesto zdarza ^^

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529

    Re: Za co ban?

    Cytat Zamieszczone przez bG
    Wnoszę o odbanowanie mnie na serverze CS-PORTAL.NET. Mój nick to .piT. To, że dobrze gram i niektórzy słabsi gracze uważają, że czituje to nie prawda! Po pierwsze jak mogę czitować jeśli mam steam(jeśli nie wierzycie mój steam name to Yoshiemltsu_001) a po drugie, jak można kogoś zbanować bez jakiegoś dowodu(podajcie choćby 1 ;], i tak nie znajdziecie ). Wszelkie inne informacje mogę udzielić (napisz pw). Dzięx za przeczytanie posta, wyrażcie swoją opinię na ten temat. Bardzo proszę(prośba) o unban na servie.

    P.S Eragon bez obrazy ale uważałem Cię o trochę rozsądniejszego admina.
    Pzdr, bG
    Uważaj mnie za kogo chcesz, mi już szkoda czasu na kręcenie demek, a Twój celownik mnie troche wczoraj irytował, a jak pisałem, steam to nie wszystko.. jakbyś nie zauwazył, obecnie co 2 gracz cs-portal.net ma STEAM, wczoraj zbanowałem goscia który jechał na aimie, potem jeszcze 1, jeden z nich miał STEAM, jak widzisz STEAM nie wykreśla haxów.. ;]

    P.S. To nie był mój kaprys, pewni dwaj gracze, natarczywie do mnie spamowali o bana dla Ciebie.. a że graczy znam już dość długo.. ?

    [ Dodano: 2008-03-18, 07:10 ]
    Cytat Zamieszczone przez bG
    ) a po drugie, jak można kogoś zbanować bez jakiegoś dowodu(podajcie choćby 1
    Heh, jakbyś nie widział to 3/4 adminów może Cie zabanowac "za twarz" jak to Killzon napisał..

    p.s. wnosze o odebranie mi admina na cs-portal.net - bo już mam tego dość..

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Sat Mar 2008
    Przegląda
    de_train
    Posty
    55
    Killzon tylko tyle potrafisz, ciągle powtarzasz się z tym swoim powiedzonkiem....
    a jeśli taki twardy jesteś to dawaj na servie steam vac2 itp., byś nie pociągnął

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Cytat Zamieszczone przez Eragon
    Uważaj mnie za kogo chcesz, mi już szkoda czasu na kręcenie demek, a Twój celownik mnie troche wczoraj irytował, a jak pisałem, steam to nie wszystko.. jakbyś nie zauwazył, obecnie co 2 gracz cs-portal.net ma STEAM, wczoraj zbanowałem goscia który jechał na aimie, potem jeszcze 1, jeden z nich miał STEAM, jak widzisz STEAM nie wykreśla haxów.. ;]

    P.S. To nie był mój kaprys, pewni dwaj gracze, natarczywie do mnie spamowali o bana dla Ciebie.. a że graczy znam już dość długo.. ?
    Na vacu są czity ,ale jeszcze nawet gdy masz steama i grasz na serwie non steam to to samo jak byś grał na non steamie (chodzi o czity) i w ty żaden steam ci nie pomoże

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    415
    Cytat Zamieszczone przez tombcio
    Na vacu są czity ,ale jeszcze nawet gdy masz steama i grasz na serwie non steam to to samo jak byś grał na non steamie (chodzi o czity) i w ty żaden steam ci nie pomoże
    Tu chodzi o to czy serwer jest steam czy nonsteam, a nie czy ktos ma wykupionego steama.
    Serwery steam są chronione przez Vac, lub Vac2. Vac nie wykrywa wszystkich czitow, zaś Vac2 podobno wszystkie.
    To, że ktoś ma u siebie steama, to nie znaczy, że nie może mieć czitów.
    Serwer cs-portal.net nie jest zabezpieczony przez żaden z tych antyczitów, więc oszukującego gracza, może wykryć tylko i wyłącznie sprawne oko innego gracza/admina.

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Sat Mar 2008
    Przegląda
    de_train
    Posty
    55
    Proszę o zamknięcie tematu ponieważ, bana już nie ma.
    Jeżeli kogoś zdenerwowałem to sorry, przecież głupia gra bez banów.
    Eragon weź nie odchodź. Bez Ciebie bedzię nudna gra.
    Jeśli ktoś myśli, że czituje to mogę mu codziennie wysyłać demka jak gram :P.
    A pozatym jestem tylko taki dobry na aztecu.
    Sorry za kłopoty , pzdr

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Jan 2007
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    648
    Cytat Zamieszczone przez bG
    Killzon tylko tyle potrafisz, ciągle powtarzasz się z tym swoim powiedzonkiem....
    a jeśli taki twardy jesteś to dawaj na servie steam vac2 itp., byś nie pociągnął
    Czlowieczku Maly zaraz Ci nagram demo z Serverow Steam jak Mnie od Haxów wyzywaja

    z Vac-iem

    PS.vac to jest gowno rzadko haxa wykryje

    Pzd . Killzon

    Jak jestes taki Pr0 Gejming 1 na 1 ESl Cs:S ?? zmierzymy sie Server steam ;>

  9. #9
    Member
    Dołączył
    Sat Mar 2008
    Przegląda
    de_train
    Posty
    55
    Sorry za all... Po prostu nie chcę mieć z nikim kłopotów...

  10. #10
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Jan 2008
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    551
    Eee Killzon sry ze nie w temacie ale ta lacha na Av to twoja ??
    POZDROWIENIA DLA csstalowawola.pl.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •