Jak niektorzy na serwerze zauwazyli u mnie walka taktyczna zaczyna sie wtedy gdy zostane sam wtedy uzywam bardzo czesto walk czyli ciche chodzenie .

Male info porada :

na wlce taktycznej zlym pomyslem ale rowniez ogolnie jest granie na glosnikach bo to dezorientuje nas jak doklanie jest przeciwnik .

Najlepiej jest grac na sluchawkach i nie mowie tutaj wcale o malych tubkach tylko oduzych bo daja dobry przekaz echa

Duzo osob gra na serwerach na Vt lub Ts i podpowiadaja sobie gdzie idzie aktualny przeciwnik wtedy jesli kogos zabijemy i jestesmy ostatnim jesli was zauwazy jest najlepiej wtedy robic scieme jesli zabijemy wroga idzmy dalej do przodu i trzeba odliczyc 4/5 sec i wtedy po cichytku sie czekamy zabity wrog daje info ze idziemy dalej a my w tym czasie tak naprawde idziemy w innym kierunku . Dobra rzecza jest chowanie sie kolo skrzynek scian z wneka ale najlepiej z nozem gdyz nie widac wystajacej broni .

w wczesniejszym poradinku jest napisane zeby jestesmy sami to pisac jeszcze tylku a tylku zeby wnerwic , moim zdaniem jest to glupota bo jak widze takie napinactwo mam jeszcze wieksza ochote go zabic i pokazac mu ze jest dla mnie ubotem zachowuje jeszcze bardziej czujnosc .

Walka na sluch : Potrzebne sa nam dobre duze sluchawki . Wtedy i wyłącznie uzywamy sluchu i gracz musi znac bardzo dobrze teren i byc oznajmionym jak glosno przeciwnik idzie to przeliczyc jak jest blisko i jak sie znajduje jesli slysze ze jest dosc blisko wyl walka i prne na niego z ciaglym strzalem i zanim mine zauwazy albo lezy juz jest skrucony dosc dobrze i wypadam mu i dostaje reszte ( wtedy slysze txt : skad wiedziales , wh ; ]) hehe ;p reszte dam puzniej pozdrawiam