Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Wiciu5.

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2011
    Wiek
    36
    Posty
    4

    Wiciu5.

    Witam wrzucilem wczoraj Ssy na forum, po dokładniej analizie okazało się ,ze są czyste przed chwila wszedłem na serwer i po chwili dostałem bana od '' wiciu5 '' za co ?
    Nie wiem kto mu dal admina ani ile on ma lat bo myślę , ze jeżeli dostaje się ssy i są one czyste to ponownie się gra na serwerze a tu ban. Zwracam się z prośba do headadmina o wyjaśnięcie tej sprawy i odbanowanie mnie .

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Jeżeli ssy są czyste to wiciu5 po prostu go odbanuj.
    Pozdrawiam spN

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    32
    A kto powiedział ci że ss są czyste? ja tego nie widziałem że ktoś tak napisał.... Ty nie jesteś od tego żeby oceniać czy są czyste czy nie, od tego jest admin, to że wrzuciłeś nie oznacza że są czyste nikt tego nie potwierdził, to że masz zmienne ip to nie znaczy że sam masz się odbanować

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Jul 2011
    Wiek
    33
    Posty
    3
    Wiciu napisał "Ty nie jesteś od tego żeby oceniać czy są czyste czy nie, od tego jest admin". Właśnie wiciu a ty kim jesteś? Adminem, a jako że ty dałeś bana to Twoim obowiązkiem jest sprawdzenie SS, więc nie opóźniaj tego co już dawno powinieneś zrobić.

    spN napisał "Jeżeli ssy są czyste to wiciu5 po prostu go odbanuj. " I to właśnie należy do obowiązku admina, który zbanował inną osobę niesłusznie. Jeżeli ktoś ma zmienne IP, to miej chociaż czelność poinformować tę osobę, żeby w spokoju zmieniła IP i mogła grać na serwerze.

  5. #5
    Member
    Dołączył
    Mon Mar 2011
    Przegląda
    Goleniów
    Wiek
    25
    Posty
    75
    sjN a admini dadzą UB kiedy im się tylko będzie chciało więc się nie wymądrzaj...
    Pozdrawiam wiciux

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Jul 2011
    Wiek
    33
    Posty
    3
    Na mojej sieci serwerów z takim podejściem admina się tarci... Nie będe komentował tego co tutaj się wyrabia.

  7. #7
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    wiciu5 zrobi jak będzie uważał ale jezeli Who Shot YA wchodzi na serwa chociaż nie dostal ub bo ma zmienne ip to słusznie dostawał bana!! Poczekaj spokojnie na ub i nie zakładaj nie potrzebnych tematów!!
    Pozdrawiam spN

  8. #8
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    SS'y czyste.

    Możesz grać.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •