Ludzie na prawdę zacznijcie wreszcie ogarniać , patrzeć na forum .. Na serwerze piszę jak byk " CHCESZ ADMINA ZA DARMO? WEJDŹ NA FORUM" Podań multum, a żadnemu się nie chce ruszyć nawet spojrzeć i odpowiedzieć . To jest jedna sprawa , kolejna .. Ogarniajcie ten serwer bardziej i zwracajcie uwagę na graczy a nie na swoje fragi ,bo co jakaś skarga to albo macie coś innego do roboty albo kończycie rudne -.- " . Przejdźmy dalej , a mianowicie cziterzy , jakiś jeden delikwent wchodzi na serwer i nicki mu się zmieniają tak szybko ,że nawet nie zdąrze policzyć do 2.. Gościu oczywiście gra z wh , aim no ,ale jak by tego było mało ma neostradę i non steama .. Tak więc jesteśmy w dupie .. I mimo ,że dostaje bana to i tak non stop wchodzi na serwer i się bawi w kotka i myszkę . Next , szanowni Panowie Admini , możecie mi łaskawie powiedzieć kto jest H@ serwera ? Bo chyba nigdy się nie dowiem .. Żeby się dowiedzieć kto teraz forum trzyma , chyba musiałem z 10 razy napisać za nim przeczytał na @chacie .. Róbcie tak dalej .. Bo serwer to jedna sprawa ,ale forum też trzeba pilnować i patrzeć co się dzieje.. Bo to tutaj najwięcej jest próśb ,skarg itd.. Bo nawet jak gośćiu bana dostaje i wchodzi na to forum i się pyta czemu i za co i wgl.. To Wy nie się oczywiście nie ruszycie i nic nie zrobicie w tej sprawie , bo po co .. Nie macie czasem czegoś takiego jak "sreen shooty?" Jeżeli ktoś jest ewidentym cziterem to prostem ,że ban bez gadania..Ale jeżeli nie jesteście pewni , to może warto zainwestować w tą funkcje? Będzie prościej i dla grającego i dla admina ..

Ludzi tutaj macie teraz na prawdę "ogarniętych" .. Pogratulować..

Tyle ode mnie .