Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Skarga na admina Klapouchy i wogole :D

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Mon Jun 2011
    Wiek
    33
    Posty
    2

    Skarga na admina Klapouchy i wogole :D

    Witam
    Składam skargę na dmina Kłapołuchy, zreszta na cała kadre adminów również.

    Przed 10 minutami gralem na serverze. Dał mi sie we znaki pewien cziter, ktory w swoim zachowaniu był taki bezwzględny i bezpruderyjny ze bardzo zucalo sie to w oczy, jednym slowem nieumiejetnie uzywal wallhacka. Poszedlem wiec na sepca i obserwowałem wspaniałe akcje w wykonaniu naszego 2k11 kata... Nagalem demko i pisze na sayu do niego ( nick: kkkk) " Mam demka, za 10min na bla londuja,zapamietaj mnie, to ja cie udupiłem" <-- czy coś takiego. Zaraz po tym napisałem na admin say "Banujcie kkkk" (zreszta pol serva go oskrazalo), co widac w dialogach graczy na servie, ktorzy domagali sie działania od adminów, a tu ze strony adminow reakcji żadnej, co więcej za pol minuty dostałem bana:


    [AMXBans] Zbanowany przez Admina: Klapouchy[dgl]
    [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-portal.net/forum/
    [AMXBans] Powod: 'idz wrzucaj...'
    [AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
    [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:6548597'
    [AMXBans] Twoje IP: '213.25.191.193'
    [AMXBans] ========================================

    Ta sieć wydaje się być względnie "pożądna" lecz admini to niestety totalne dno... ( wedlug mnie)

    A demko naszego kolegi - kkkk, jeszcze dzis, badz jutro ląduje na blacklisted.pl.

    Pozdrawiam.JoDa!

    P.S W razie jakbyscie chcieli wyciągnąć odpowiednie wnioski to tu macie:

    1. SS ze statusem - [IMG]http/img42.imageshack.us/img42/4862/81064577.jpg[/IMG]

    Uploaded with ImageShack.us

    2. Paczke z nagraniami: http/www.speedyshare.com/files/28961325/kkk.rar ---> przy wlonczanym esp zabawa przy takiej nieudolności jest przednia :P
    Ostatnio edytowane przez jodalkr ; 13-06-2011 o 23:41

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    akurat masz pecha Kłapouchy jest tu H@ dał ci bana żebyś szedł już wrzucać na bl bo już nie mogłeś się doczekać ... robiliście wczoraj jaja taka prawda. zacznijcie grac a nie oskarżać wszystkich bo to się staję nie normalne, właśnie dlatego napisałam do kłapouchego bo nie byłam pewna tego gościa, nie piszcie nie potrzebnych skarg bo wasze skargi na adminów nic tu nie zdziałają Powodzonka
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Mon Jun 2011
    Wiek
    33
    Posty
    2
    Acha czyli widze ze nie ma co tu grać, admin ma władze absolutną, i żadna jakakolwiek moralność jest obca. Fajnie, nie byłaś pewna? obezyj demka, to bedziesz. Jeśli nie to dalej bedzie sobie gral na waszym serverku ;p Tyle...

    Ale przecież ty nie jestes od oglądania demek... haha
    Zegnam wszystkich, powodzenia zycze z takim podejściem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •