Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ban od Klapouchy!!!

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Posty
    6

    Ban od Klapouchy!!!

    Kilka słów tytułem wstępu. Dostałem bana od Klapouchego za "czitowanie". Nie chciało sie pajacowi (tak wiem że juz UB nie dostane ale musze to napisać bo koleś musi mieć nie równo pod sufitem) nawet ss zrobić ani demka tylko od razu chamski ban. Może mu sie nie podobało że miałem lepsze staty to wziął i zbanował. Co to wogóle za postawa i kompetencja admina? Nie wiem ile ten koleś ma lat ale po tym co robi wnioskuje ze <15. Mam nadzieje że sie wytłumaczy z tego ale znając życie to wykręci kota ogonem. Tacy ludzie nie powinni mieć admina bo są ogólnie porażką. Pewnie płaci to ma ale nikt nie sprawdza co z nim wyprawia ignorancki pozbawiony godnośći imbecyl. Dziekuje.

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Admini sa od 18 wzwyż wiec wiedział dobrze co robi ale ze nie zrobiono ci ss ani dema to postanowiłeś napisać skargę nie ma dowodów nie ma bana tak xD jezeli widzimy ze gracze maja perfidne wh no to po co sie bawic w ss "dema"? głupota.
    Pozdrawiam spN

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    Po za tym forum nie jest od obrażania Admina . Po za tym kto jak kto ale Klapouchy ma tu najwięcej do powiedzenia. Tak jak Spn napisał nie ma dowodów nie ma ub.
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Posty
    6
    Spn na jakiej podstawie twierdzisz ze mialem wh? Zastanowcie sie co wy piszecie. Nie ma dowodów nie ma UB. Ja to widze tak nie ma dowodów na to że czituje to czemu jest ban? To tak jakby wsadzili kogoś do pierdla bez dowodów tego co zrobił by sie tam znaleść. Chcielibyście sie znaleść w takiej sytuacji? Bo ja nie. Byly by ss czy demko zaraz bym wrzucil i gitara ale najłatwiej pozbyć sie gracza który coś tam pokazał banując go permanentnie bez żadnego sprawdzenia czy rzeczywiście uzywa wspomagaczy. Tyle ode mnie narazie. Przemyślcie to.

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    ban od headadmina, raczej nic nie zrobisz, close.
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

Podobne wątki

  1. [Nonsteam] cs-klapouchy.pl
    Przez Zachar w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 22-02-2009, 22:43
  2. [Nonsteam] cs-klapouchy.pl Zaprasza!!
    Przez MutablesT w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-02-2009, 14:51

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •