Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Wujo zbanowany po raz drugi

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sun May 2011
    Posty
    6

    Wujo zbanowany po raz drugi

    Nie moge znalezc dokladnego wzoru o unbana, bo ten schemat postow jest czysto poroniony, nic sie nie da w nim znalezc.

    Data - 1 maja br
    Godzina - 16:45
    SS'y - http/img146.imageshack.us/g/dedust20009ul.png/
    Opis - lubie placki.
    Admin banujacy - "schyzofrenyczny" uszat ;O

    btw. chcialbym pozdrowic serdecznie admina banujacego ktory pod wplywem placzu kilku graczy zrobil mi te screeny. Coz, jak widac na powyzszych ssach nic nie ma (tylko podmienione modele broni, fajne sa), aczkolwiek nie kazdy grajacy na non steamie majacy staty 15:0 jest czitem. Mam dla was taka rade - zacznijcie chodzic ciszej, wtedy istnieje male prawdopodobienstwo ze nie skampie sie na was, sluchawki mam na maxa, ze az uszy rozpierdziela, wiec slysze praktycznie kazdy krok

  2. #2
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91
    po pierwsze to co wyskoczylo ci nie jest od nas z servera poniewaz jak u nas bierzesz wyskakuje cale wklej prawidlowe ssy !
    bo niewiem co ma oznaczac to czarne zdjecie !

    myslalem ze nic niemasz jak zawsze ale widze ze chyba sie mylilem

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91
    a po 2 od 2 ssa do 5 czas sie nie zmienia i chyba to nie sa prawidlowe ssy bo 1 ss robi sie na sekunde

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91
    a po 3 od kiedy w awp jest 12 w magazynku i 100 w rezerwie ??

  5. #5
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91
    jak dla mnie ub nie bedzie czas 4 ssow nie zmienia sie amucjia w awp 12/100 1 ss sciany sa przezroczyste 2/3/4/5 ss okno nie z nasza nazwa servera wklejone
    zmienione modele i wogole jak dla mnie wh


    Niech Ban Bedzie Z Toba

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Apr 2011
    Wiek
    28
    Posty
    17
    No mówiłem ze coś ma :P, miałem swoja siec 2 lata, bylem adminem przez 3 lata i odróżniam gracza z WH od gracza pro.
    wujekalfred" grał już bardzo długa na portalu na wh... zgłaszałem to adminom, ale nic nie było robione z tą sprawa... wiec pozdrawiam Adminów portala


    może uda mi się zdobyć admina, następnym razem

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Sun May 2011
    Posty
    6
    Dobrze, a zatem;

    1. Te okienko pokazuje mi się zawsze jak wchodzę na serwer, a poza tym przy banie też coś takiego wyskakuje, niech Ci ktoś wlepie bana na chwilę to z początku ujrzysz właśnie takie okienko a potem inf dot bana
    2. Nie wiem dlaczego się czas nie zmienił
    3. Gdybyś chciał wiedzieć, po strzale z awp szybko zmieniam na usp, jak zrobiłeś mi ss'y byłem akurat w trakcie zmieniania broni
    4. Czy ty coś bierzesz? Gdzie te ściany są przezroczyste wg. Ciebie?
    5. Czy gdzieś jest napisane, że zmienianie modeli broni jest zabronione? Nie, nie chcę regulaminu z ESL.

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    Sun May 2011
    Posty
    6
    Panie piotrze, jakiś dowód? Z dwa-trzy tygodnie temu miałem robione ss'y i jakoś ub dostałem.

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Apr 2011
    Wiek
    28
    Posty
    17
    Ciesz się ze nie mam admina już dawano byś nie grał na tym serwerze, ale będę się starać . tez mogę na non Steam wejsć pograć na czitach dobić sobie w statach pózniej wejść bez czitów i zrobi mi admin ss

    a i to okienko o informacji ze dostałeś bana proszę pana pokazuje się po baniee :P a nie przed hahah.. A i jeszcze ss się robi w 1 sekundę wiec, złapało by usp :P

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Sun May 2011
    Posty
    6
    Miałbym się cieszyć, że robisz mi co chwilę ss'y, mimo iż tamte były czyste? OMG.
    tez mogę na non Steam wejsć pograć na czitach dobić sobie w statach pózniej wejść bez czitów i zrobi mi admin ss
    Możesz dokładnie wyjaśnić swoją myśl? Bo nie za bardzo rozumiem przesłania. Dobić w statach na ns się nie da, jest jakieś takie coś, że gracze na ns nie są brani pod uwagę w ranku - sam sprawdzałem.
    Zresztą, dobrze widać, na górze "banned by .. ", więc? Ale i tak usp w tym ss'ie najważniejszy-.-

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Serwis CS.PORTAL.NET [ZBANOWANY W Google]
    Przez 3k. w dziale Propozycje
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-09-2008, 06:10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •