Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: shyguy

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    7

    shyguy

    regularne kicki do admina klapouchy
    prosze podac powod? : )

  2. #2
    Member
    Dołączył
    Mon Mar 2011
    Przegląda
    Goleniów
    Wiek
    25
    Posty
    75
    Ja nie kapuje za bardzo tego tematu nie wiem o co tutaj chodzi...
    Pozdrawiam wiciux

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    7
    dzisiaj rano bylem regularnei kickowany przez klapouchego. nie uslyszalem powodu. domylam sie, ze jestem kickowany poniewaz skomentowalem niestosowne, w mojej opinii, zachowanei klapouchego. facet wbija na serwer i robi restart w środku rundy, w polowie mapy. wydaje mi sie, ze admini sa bardzo potrzebni do utrzymywania porzadku, a nie do wprowadzania balaganu.

    jestem stalym bywalcem serwera i spotkalem tam kilku fajnych ludzi, z ktorymi mozna pograc godzinke dziennie w sympatycznej atmosferze. oczywiscie od czasu do czasu trafia sie pacjent na czitach i przewaznie reakcja adminow jest szybka. to smutne jesli admin w swoim zachowaniu upodabnia sie do tych ktorych powinien scigac.

    byc moze klapouchy dopatrzyl sie innych powodow wartych skickowania mnie, niestety ssow nie znalazlem, wytlumaczenia rowniez nie uslyszalem.

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    128
    W takim razie ja to skomentuje. Wchodzę na serwer i słyszę od razu słowa: "(...)takich adminów, którzy robią restart serwa w środku rundy powinno się wywalać.". Dodatkowo powiedziałeś, że "lubisz zabijać tutejszych buraków na serwerze". Z resztą sam wiesz co powiedziałeś.
    Jeśli Ci to nie pasuje, to nie musisz grać i takie komentarze, które od Ciebie "wyszły" nie powinny mieć miejsca, bo nie masz zielonego pojęcia czemu restart serwera miał posłużyć. Nie powinno Cię to interesować, ale powiem o co chodzi. Bany nie działają i chciałem je naprawić, jednak ciągle są problemy z bazą - trwają jakieś prace modernizacyjne. Dlatego nie dość, że tym się denerwuje, to jeszcze jak na serwer wchodzę to słyszę takie słowa. Po prostu krew człowieka zalewa.
    Hawk,
    klapouchy

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    7
    Jesli juz przedstawiasz PELNA sytacje, to rob to rzetelnie.
    To prawda, ze uzylem sformuowania "burak" - nie jestem z tego specjalnie dumny. Zwykle mam je zarezerwowane dla ewidentnych cziterow i zaden normalny gracz nic takiego ode mnie nie uslyszy. Na swoje usprawiedliwienie dodam, ze CS budzi we mnie niepochamowane emocje i w sumie dlatego w niego gram od czasu do czasu.
    Jednak sytuacja, z mojego punktu widzenia, wygladala nieco inaczej.
    1. Restart w środku rundy/mapy.
    2. Zupełnie kultularnie stwierdzam, ze to nie jest ok tak w srodku rundy/mapy restartować.
    3. Slysze od Ciebie, jak sie nie podoba to wyjdz.
    4. Wtedy padlo rzeczywiscie padlo sformuowanie, ze jednak zostane, bo czasami lubie postrzelac do burakow.

    Gdybym w punkcie 3cim uslyszal, sry robimy cos na serwerze, to z duzym prawdopodobienstwem pkt 4. wygladalby tak: ok, gl&hf.

    Dodatkowo akurat w Twoim przypadku nie przyszlo i do glowy, ze cos jest wykonywanego z serwerem, bo w pamieci mialem sytuacjie gdzie to dawales 5 razy restart mapy, bo CT rush srodkiem nie wychodzil. Wtedy to bylo nawet smieszne, ale to byl poczatek mapy/rundy. Stad jak teraz zrobiles resa to skojarzylem to jako ukladanie gry pod siebie, przy 20 osobach na serwerze.

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    shyguy jakoś wszyscy wiedza ze bany nie działają i w każdej sytuacji możecie spodziewać się restartu rundy wyłączenia serwera itp. Wiec nie miej do nikogo pretensji. To niczyja wina.
    Pozdrawiam spN

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    7
    ekhm, wszyscy? takie uogolnianie to chyba jednak naduzycie : )
    ja na przyklad nie mam o tym pojecia i w sumie nawet nie wiem dlaczego mialbym je miec.

    w sumie cala ta sytuacja, to po prostu nieporozumienie okraszone csowymi emocjami.
    reasumujac klapouchy nie kop mnie juz, bo nie mam czasu i ochoty na szukanie innego serwera dust2only na potrzeby rekraacyjnego pykania w CSa.

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    128
    Zacznę od końca.
    Dodatkowo akurat w Twoim przypadku nie przyszlo i do glowy, ze cos jest wykonywanego z serwerem, bo w pamieci mialem sytuacjie gdzie to dawales 5 razy restart mapy, bo CT rush srodkiem nie wychodzil. Wtedy to bylo nawet smieszne, ale to byl poczatek mapy/rundy. Stad jak teraz zrobiles resa to skojarzylem to jako ukladanie gry pod siebie, przy 20 osobach na serwerze.
    Co Ty pieprzysz?! Nic nigdy takiego nie robiłem. Jeśli już to mogłem dać kilka resów, ale na pewno w momencie kiedy nikt z obydwu drużyn jeszcze nie zginał. Z reguły res'y daje, kiedy buytime się jeszcze nie skończył.
    2. Zupełnie kultularnie stwierdzam, ze to nie jest ok tak w srodku rundy/mapy restartować.
    Zupełnie kulturalnie stwierdzasz mówiąc, że takich adminów powinno się wywalać, co "delikatnie" mnie zdenerwowało. Tutaj nie mam nic więcej do dodania.
    3. Slysze od Ciebie, jak sie nie podoba to wyjdz.
    Dopiero po powyższym powiedziałem właśnie te słowa.

    Z resztą co ja Ci będę wyjaśniał. Jeszcze jedno tego typu zachowanie i przyjmiesz bana permanentnego.
    Hawk,
    klapouchy

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    7
    inaczej postrzegam ta sytuacje - teraz jednak nie ma szans na ustalenie prawdy obiektywnej.

    Cytat Zamieszczone przez klapouchy Zobacz posta
    Zacznę od końca.
    Z resztą co ja Ci będę wyjaśniał. Jeszcze jedno tego typu zachowanie i przyjmiesz bana permanentnego.
    miej wiecej wlasnie podobny arogancki ton z Twojej strony sklonil mnie podczas rzeczonego wydarzenia, do uzycia slowa burak. moze sie juz wypaliles jako admin. bo jak inaczej nazwac przesladowanie w miare normalnych userow serwera, tym bardziej, ze jakby nie patrzec sam stworzyles stesogenna sytuacje, bez slowa wyjasnienia.

  10. #10
    Member Awatar todi88
    Dołączył
    Tue Aug 2010
    Przegląda
    ja jestem?
    Posty
    46
    Dobra,musze sie wypowiedziec. Ludzie wy nie myslicie. Chlopie...klapouchy jest head adminem, a ty wpadasz i go chcesz ustawiac, i w ogule sie tutaj rządzic chcesz czy co. To ze byl restart serwa to dla ciebie problem, czy to naprawde tak ci przeszkodzilo. Zycie twoje od tego zalezy? Przynajmniej przez ten restart uswiadomiles sobie ze poza gra istnieje jeszcze cos innego,rzeczywistosc, zycie! Ale nie, trzeba wejsc i robic afere, bo swiat sie zawalil. Dzieki klapouchemu mozesz grac na tym serwerze, gdzie non stop jest pelno ludzi i sa bardzo dobre pingi. Nastepnym razem zastanow sie dwa razy zanim napiszesz. Bo z h@ nie wygrasz, tymbardziej takimi glupotami. Peace

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •