Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy ... 23
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Propozycja nr1 xD

  1. #21
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Cytat Zamieszczone przez wiciux Zobacz posta
    Pelle, sory że tak mówie ale to jest prawda większość twoich pomysłów jest do du**
    wiciux nie mow tak bo sa zajeb**** ale nie na ten serwer
    Pozdrawiam spN

  2. #22
    Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    49
    thx spn ale wiciux mogles nie pisac tego na forum tylko napisac na priv wiec jak wolisz jak wiecej osob cos napisze ze cco do dupy spoko przyjme to do swojej informacji i nie bd nic pisal na forum xD

  3. #23
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Nagle wszyscy zaczęli się udzielać...
    Powiem tak, po co nam jakieś duperele, kolorowe dymki, a propozycje Pelle to już żenada ( mam na myśli te muzyczki ). Chcecie zrobić z tego serwera jeden wielki śmietnik, od którego będą bolały oczy jak się będzie patrzeć na te kolorowe ustrojstwa. Po drugie wgrywanie tylu pluginów to kolejne stracone minuty przy oczekiwaniu na wejście na serwer. Po trzecie na serwerze zaczną wszystkim skakać pingi, i co 2 osoba będzie mieć lagi. Gra z tyloma pluginami może niektórym sprawiać dyskomfort, FPS'y też zaczną spadać. Plugin z czasem paki też nie jest zbyt przydatny, bo nie widać za ile wybuchnie bomba, a co za tym idzie CT nie będzie patrzeć ile czasu zostało i rozbrajać pakę. Gdy to będzie CT zacznie masowo zostawiać sobie broń na następną rundę usprawiedliwiając się tym, że i tak by nie zdążyli.

    Podsumowując, niech zostanie jak jest.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  4. #24
    Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    49
    no to jak Ct bd zostawiac sobie bron to admin ma parawo wtedy dac slay zgladzic czy co tam za nie wykonywanie celow mapy

  5. #25
    Member
    Dołączył
    Mon Mar 2011
    Przegląda
    Goleniów
    Wiek
    25
    Posty
    75
    Boże ja wam powiem dlaczego wszyscy zaczynają się udzielać...Ja założyłem Teamt i proponuje zegarek... , a tu wszyscy zaczeli proponować(szczególnie ty Pelle)tak samo było z działem New Music i również Pelle...
    Pozdrawiam wiciux

  6. #26
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    A w czym ci przeszkadza to ze pelle zaproponował swoja wersje ma takie same prawa jak ty.
    Pozdrawiam spN

  7. #27
    Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    49
    OK wiciux w takim razie jak ci przeszkadza ze udzielam sie w tym temacie prosze bardzo zaloze nowy

  8. #28
    Member Awatar todi88
    Dołączył
    Tue Aug 2010
    Przegląda
    ja jestem?
    Posty
    46
    Podzielam opinie Kupsztala. zawsze wchodzilem z chęcia na ten serwer tylko dlatego ze jest tu swietny ping, atmosfera i nie ma śmietnika. A poza tym powinniscie sie cieszyc z tego co jest bo dzieki braku pluginow predzej nauczycie sie grac , i mniej osob bedzie krzyczalo bez zastanowienia "ej on ma wh, czit wywal go" , mimo iz dostal jednego hs, czy zostal zabity jednym ze standardowych skanow( np. z bsa B na trupa). Nie ma czasu do wybuchu, bedziecie latac do paki, nauczycie sie grac, liczniki same wam w głowę wejdą. Kolory za granatami-to samo, uczcie sie a nie na łatwizne, bo chyba o to chodzi w tej grze, zeby czerpac radosc z stawania sie lepszym. Co do dzwiekow to samo, nie zapominajcie ze de_dust2 to mapa na ktorej gracie na słuch, nie mam zamiaru sluchac ciagle ,multikill, luuudakriskill i innych gowien. Tyle na ten temat, mysle ze nia ma co ciągnac go dalej.

  9. #29
    Member Awatar todi88
    Dołączył
    Tue Aug 2010
    Przegląda
    ja jestem?
    Posty
    46
    Podzielam opinie Kupsztala. zawsze wchodzilem z chęcia na ten serwer tylko dlatego ze jest tu swietny ping, atmosfera i nie ma śmietnika. A poza tym powinniscie sie cieszyc z tego co jest bo dzieki braku pluginow predzej nauczycie sie grac , i mniej osob bedzie krzyczalo bez zastanowienia "ej on ma wh, czit wywal go" , mimo iz dostal jednego hs, czy zostal zabity jednym ze standardowych skanow( np. z bsa B na trupa). Nie ma czasu do wybuchu, bedziecie latac do paki, nauczycie sie grac, liczniki same wam w głowę wejdą. Kolory za granatami-to samo, uczcie sie a nie na łatwizne, bo chyba o to chodzi w tej grze, zeby czerpac radosc ze stawania sie lepszym. Co do dzwiekow to samo, nie zapominajcie ze de_dust2 to mapa na ktorej gracie na słuch, nie mam zamiaru sluchac ciagle ,multikill, luuudakriskill i innych gowien. Tyle na ten temat, mysle ze nia ma co ciągnac go dalej.


    SORKI ZA DOUBLE POSTA-ZWIECHA

  10. #30
    Member
    Dołączył
    Mon Mar 2011
    Przegląda
    Goleniów
    Wiek
    25
    Posty
    75
    Ej no sorki Pelle...ale ja tu tylko mówie że ty się najwięcej w moich postach nie wiem jak to powiedzieć..."wyróżniasz"
    Pozdrawiam wiciux

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy ... 23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •