Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Skarga na spN.

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Posty
    16

    Skarga na spN.

    Skarga ta której szczegóły omówię poniżej będzie dotyczyła jednego z adminów CS Portalu - spN'a.

    Ten admin, wg. mnie, nie nadaje się na admina, ponieważ kickuje za "nie wykonywanie celów mapy". Załóżmy, że ktoś jest w ct. Ma jakąś tam broń, dajmy na to awp, jest sam vs. kilku tt. Terro podłożyło pakę, a ten ct raczej i tak nie miałby najmniejszych szans na wygranie rundy, więc lepiej zachowac te awp na następną rundę. Jednakże, po chwili dostaje slaya/kicka od oskarżonego. Można by odwrócic role. Gracz z terro jest sam na tych pięciu ct. Jego celem jest podłożyc pakę.. lecz chyba lepiej zachowac bron, niz biec na kamikadze na tych pięciu ct wiedząc, ze to samobójstwo?
    Okej, taki gracz dostaje slaya (w najgorszym wypadku kicka). Jednak, dlaczego inny admin o nicku wiciu5 nie dostał tego slaya za kampienie na długiej? Hę? Warto dodac, ze broń którą chciał zachowac wiciu to digl.. Więc pytam się do jasnej cholery, dlaczego on nie dostał kicka za nie wykonywanie celów mapy? Nie dopatrzenie? Niee. FAWORYZACJA !
    Reasumując, skarga polega nie tyle co na faworyzacji, ale na tym, że goście dostają kicki za to, że nie są głupimi idiotami i nie są samobójcami. Te wszystkie slaye/kicki są potrzebne niczym pryszcze na siusiaku.

    Pozdrawiam.

  2. #2
    Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    49
    Ja nie mam takich problemów bo zawsze lece kamikadze nawet jesli to awp czy deagle

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Przepraszam Cie owszem pisałem ze jak ktoś nie idzie do paki to będzie slay i pokaz mi jakiś dowód "mogłeś zrobić ss'a" ale nie zrobiłeś bo tak nie było a jeżeli chodzi ci o tego kicka dla JOTKI to on dostał go za afk nie za nie wykonywanie celów mapy.
    Wiec zastanów się trochę nad sobą może jeszcze nie jest za późno.
    Pozdrawiam spN

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Posty
    16
    Ty mnie tutaj nie pouczaj, jeżeli będę miał ochotę to zastanowię się, jeśli nie to nie, jasne? Kolejna rzecz, nie chodzi tutaj o kick dla JOTKI, ale ogólnie o twoje zachowanie i podejście do wszystkiego, bo do zwykłego gracza określenie "pozdrawiam i pisz skargę" nie należy do taktownych. Poza tym nie ma sensu robić SS'ów, bo od tego są logi - wystarczy spojrzeć na kilka ostatnich dni.

    btw. Pelle, po kiego grzyba spamujesz tym, czy masz jakiś problem czy nie? Jeżeli masz problem, to zagadaj do dresiarza, on je rozwiąże, uwierz. Mnie to co najmniej guzik obchodzi to, czy lecisz na kamikadze z awp czy nie.

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Posty
    16
    Ty mnie tutaj nie pouczaj, jeżeli będę miał ochotę to zastanowię się, jeśli nie to nie, jasne? Kolejna rzecz, nie chodzi tutaj o kick dla JOTKI, ale ogólnie o twoje zachowanie i podejście do wszystkiego, bo do zwykłego gracza określenie "pozdrawiam i pisz skargę" nie należy do taktownych. Poza tym nie ma sensu robić SS'ów, bo od tego są logi - wystarczy spojrzeć na kilka ostatnich dni.

    btw. Pelle, po kiego grzyba spamujesz tym, czy masz jakiś problem czy nie? Jeżeli masz problem, to zagadaj do dresiarza, on rozwiąże wszystkie twoje sprawy, uwierz. Mnie to co najmniej guzik obchodzi to, czy lecisz na kamikadze z awp czy nie.

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Cytat Zamieszczone przez rapujoncy Zobacz posta
    do zwykłego gracza określenie "pozdrawiam i pisz skargę" nie należy do taktownych.
    Yyyy sory ale sam mnie "próbowałeś straszyć " ze napiszesz skargę wiec powiedziałem ci hihi powodzenia. A tu dowody.

    http/img840.imageshack.us/g/2011041900001o.jpg/
    Pozdrawiam spN

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Mon Mar 2011
    Przegląda
    Goleniów
    Wiek
    25
    Posty
    75
    rapujoncy ja zawsze gdy mam AWP to lece a nie zachowuje(chyba że już jest 3-5 sekund do wychuchu),TRZEBA WYKONYWAC CELE !!!!!! To nie jest DEATHMACH
    Pozdrawiam wiciux

  8. #8
    Member
    Dołączył
    Mon Mar 2011
    Przegląda
    Goleniów
    Wiek
    25
    Posty
    75
    Ej ale to chyba jest spamowanie o ile się nie mylę oraz nabijanie postów!
    5 i 4 post napisał rapujący,a na dwóch jest to sano
    Pozdrawiam wiciux

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez wiciux Zobacz posta
    Ej ale to chyba jest spamowanie o ile się nie mylę oraz nabijanie postów!
    5 i 4 post napisał rapujący,a na dwóch jest to sano
    Człowieku, proszę, nie pisz już nic w tym temacie. Po prostu dwa razy mi się wysłało. Jednak najgorsze jest takie coś, że wytykamy komuś błędy a sami takie same popełniamy. Nadal nie wiesz o co mi chodzi? Spytaj kogoś starszego, może Ci odpowie.

    Poza tym, ile razy jeszcze napiszecie, że lecicie do paki a nie zachowujecie? Czy to ma jakiś związek ze skargą? Może lepiej zróbcie listę i zbierzcie podpisy osób, które nie zachowują broni? Ludzie, ogarnijcie.

    Kolejna rzecz, najwidoczniej macie gówniane pojęcie o CS'ie, bo chyba lepiej zachować broń, niż biec jak porąbany do paki, czy się zachowa czy nie to i tak się przegra rundę, bo szanse są niemal znikome by jeden ct na pięciu tt wygrał rundę, najwyżej zdobędzie 1-2 fragi, ale awp straci. Jednak CS nie polega na nabijaniu fragów, tylko grze team play. Kto wie, może dzięki tej zachowanej broni wygra się następną rundę? Nikt o tym nie pomyślał? Zresztą, o jakich celach mapy mi tu gadacie, to jest zwykłe ffa i nie pierdolcie, że to tp. Po coverach i ogólnej grze tp śmiem twierdzić, że to ffa.

    Generalnie to wiciux napisał 2 posty nie związane nijak z tematem, nadal uważasz, że to ja naspamowałem? Ale EOT.

    spN - okej, ale co te SS'y mają się do skargi? Przecież otwarcie Ci powiedziałem, że napiszę skargę jeśli nie dostanę odpowiedzi. Dowody mam - nie, nie SS'y - logi. Są osoby do tego uprawnione by je móc sprawdzić, na pw/steam mogę podać dokładniejsze szczegóły, bo tu nie ma sensu rozwijać dalej tematu, skoro i tak zaraz ktoś napisze, że trzeba wykonywać cele mapy.

  10. #10
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Ale ze komuś dałem slay lub kick za nie wykonywanie celów mapy to mi tego nie wmówisz bo tak nie było.
    Pozdrawiam spN

Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •