Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Skarga na spN.

  1. #11
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Posty
    16
    Nie? Oby na pewno? ;] To się okaże. Mam nadzieję, że admini z "wyższą" rangą zareagują i sprawdzą logi sprzed kilku dni, wtedy się okaże, czy wciskam kit.

  2. #12
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Czekamy
    Pozdrawiam spN

  3. #13
    Member Awatar todi88
    Dołączył
    Tue Aug 2010
    Przegląda
    ja jestem?
    Posty
    46
    Składanie skargi na admina za to ze cie ukaral za niewykonywanie celow mapy-bezcenne. Takie to wazne ze musisz robic wielkie zamieszanie? Rozumiem zebys nie mogl teraz grac bo dostales bana, ale nie trzeba napisac skarge bo to wielkie halo. Ciesz sie bo inni admini sa mniej wyrozumiali jesli chodzi o takie zachowanie jak "niewykonywanie celow mapy" i nie tylko. Spn to dobry admin a skarga niepoważna, tylko spam sie z tego robi.

  4. #14
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91
    jak dla mnie wogóle nie wiem po co jest ten temat SPN to dobry admin a cele mapy są do wykonywania a nie do czytania
    a to ze on nie wiem kicknął cie czy coś to dobrze ze nie trafiłeś na mnie bo by się inaczej skończyło a moim zdaniem to temat do zamknięcia

  5. #15
    Member
    Dołączył
    Mon Mar 2011
    Przegląda
    Goleniów
    Wiek
    25
    Posty
    75
    Jeśli nie wiesz co należy robć na mapach typu de to nie graj na tym servie bo tutaj chodzi o wykonywanie celów mapy...Powinieneś się cieszyć,że to nie był ban
    Pozdrawiam wiciux

  6. #16
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Posty
    16
    Wiem, co należy robić na mapach typu de_ - trzeba bronić bs'ów, a nie raszowac pół mapy W ten sposób, za takie coś, wszyscy na serwerze powinni zostać wywaleni kilkakrotnie, bo nie wykonują celów mapy ofc.

    Cytat Zamieszczone przez usz4t
    a moim zdaniem to temat do zamknięcia
    Twoje zdanie jest tu najmniej ważne, ja nadal czekam na rozpatrzenie sprawy przez head adminów, o ile tutaj takowi są. Ty idź najlepiej robić ss'y nowo przybyłym graczom. Ano zapomniałbym o kickach za mówienie prawdy o tobie w sposób jak najbardziej kulturalny.
    Cytat Zamieszczone przez todi88
    a skarga niepoważna, tylko spam sie z tego robi.
    Skarga jak najbardziej poważna. Czemu mi tutaj pierdzielicie o celach mapy? Cele mapy to przede wszystkim pilnowanie bs'ów a nie raszowanie w 10 osób długiej, przy czym bs'y zostają puste. Dlaczego więc, przy takim przestrzeganiu tego punktu (czyt. wykonywaniu celów mapy) nie kickujecie za takie coś? Czy dla was wykonywanie celów mapy to tylko podłożenie i rozbrojenie paki? Nie załamujcie mnie, błagam.
    Wracając do tematu - jakiś argument świadczący o tym, że skarga jest nie poważna? Czekam na przynajmniej 1 powód (albo dwa, żeby było trudniej). Masz 24h, przemyśl to dokładnie, bo byle gównem mnie nie przekonasz

    Cytat Zamieszczone przez wiciux
    Jeśli nie wiesz co należy robć na mapach typu de to nie graj na tym servie bo tutaj chodzi o wykonywanie celów mapy...Powinieneś się cieszyć,że to nie był ban
    Ty to w ogóle powinieneś się cieszyć, że nie dostałeś warna, bo to było wałkowane przynajmniej 2-3 razy Ale co ja tutaj mam do gadania. Ciekawe, ile osób jeszcze spN przekona, by napisały tutaj posta?

  7. #17
    Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    49
    nalezy wykonywac cele mapy tyle powiem. Jeżeli załozmy masz te awp to staraj sie na tyle ile mozesz oslabic sily przeciwnika zalozmy zostales sam z awp na 5 tt no to bijesz po kolei tylu ilu mozesz ale pamietaj ze za kazdego fraga leci kasa a jezeli bedziesz kampil to paka wybuchnie im leci kasa a nam nic lepiej zabic 1 czy tam 2 i dednac nic kampic i nic nie zarobic

  8. #18
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Cytat Zamieszczone przez rapujoncy Zobacz posta
    Ciekawe, ile osób jeszcze spN przekona, by napisały tutaj posta?
    Ciebie to na pewno by nie popierali ;*****. Nie męcz się z tymi wypowiedziami tak szkoda twojego mózgu jeszcze się przegrzeje xD
    Pozdrawiam spN

  9. #19
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Posty
    16
    Cytat Zamieszczone przez spN Zobacz posta
    Ciebie to na pewno by nie popierali ;*****. Nie męcz się z tymi wypowiedziami tak szkoda twojego mózgu jeszcze się przegrzeje xD
    Nawet mnie nie znasz i wyciągasz takie pochopne wnioski. Nie masz za grosz szacunku do innych osób. Za dużo internetu, za dużo. Ale w końcu wiosna nadeszła, u mnie przynajmniej +20*C, może ty też wyjdź na dwór i dotleń ten swój móżdżek.
    Cytat Zamieszczone przez Pelle
    nalezy wykonywac cele mapy tyle powiem. Jeżeli załozmy masz te awp to staraj sie na tyle ile mozesz oslabic sily przeciwnika zalozmy zostales sam z awp na 5 tt no to bijesz po kolei tylu ilu mozesz ale pamietaj ze za kazdego fraga leci kasa a jezeli bedziesz kampil to paka wybuchnie im leci kasa a nam nic lepiej zabic 1 czy tam 2 i dednac nic kampic i nic nie zarobic
    Zanim cokolwiek napiszesz przemyśl to kilka razy, aż do skutku. Nie orientuję się dobrze ile dostaję się kasy za jednego typa, o ile mnie pamięć nie myli jest to ~400$, czyli ~800$ za dwóch, a awp kosztuje ~4,5k. Więc teraz zastanów się, czy lepiej zachować awp niż potem biegać co najwyżej z mp5 Zresztą, przestań nawijać o celach mapy, bo zaraz dam Ci skierowanie do psychologa, ile można o tym samym gadać...

    Proszę jeszcze raz, zanim cokolwiek napiszecie zastanówcie się kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt razy, aż do skutku..

    btw.

    Cytat Zamieszczone przez spN
    Ciebie to na pewno by nie popierali
    Tyle mnie to interesuje, co zeszłoroczny śnieg. Head admini rozpatrują takie skargi, a nie twoi chłopcy na posyłki

  10. #20
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Cytat Zamieszczone przez rapujoncy Zobacz posta
    Nawet mnie nie znasz
    zdarzyłem poznac z tego co ty tu piszesz "Lalus który próbuje pokazać jaki to on jest mądry"
    Pozdrawiam spN

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •