Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: 1 z adminów to czitek ;]

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Apr 2011
    Posty
    9

    1 z adminów to czitek ;]

    Cześć Przed chwilą skończyłem grę na serwerze only dd2 i wydawało mi się że 1 z adminów miał WH, więc go sprawdziłem na steamid.pl
    Nick admina to: VenusTeam# PaUla
    SID: 0:1:33731733

    HAJT z SID 2k10, pewnie Tobie też steama ukradli bo 2k3 miałeś ?

    [TEMAT] http/rzeznia.eu/topic/60753-uszat-ban-za-nic/
    Miałem admina na rzezni i dość długo tam siedziałęm, więc wiem, że steamowcom zwykle bana za nic nie dają (perma), ale tam jest demo o które poproszę zwiaDowca i wam tu podrzucę + poleci też na bl. Myślę że powinniście sprawdzać osoby przyjęte na adminów

    [TEMAT] http://cs-masterczulki.pl/amxbans/ba....php?bid=18086
    Do tego ban bo nie wrzucił ss, a jeśli gra czysto to powinien je wrzucić (chyba że nie były czyste )

    Dlaczego ja: chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera zwłaszcza gdy jest mało adminów, a są tacy gracze którzy na 100% grają na dopalaczach
    Tak, zbanuj sam siebie
    Ostatnio edytowane przez kam123456789 ; 17-04-2011 o 10:53

  2. #2
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91
    prosze tu masz moj temat na rzezni dostalem bana za to ze siedzialem z neo na skype i to ze podpowiadal mi na skype uznali za wh

    http/img718.imageshack.us/i/uszat.png/ masz tutaj wszystko to co chcesz a to ze na 2 servie dostalem bana no to nawet nie wklejalem ssow bo dostal tam bana razem z neo za wh i za skype a jak nie wiesz to sie nie wtracaj bo to bylo o 7 rano jak gralismy wiec jak chcesz wal na bla ja bede czekal

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91
    po 1 nigdy nie czitowalem a spytaj sie ile gralem na rzezni np rexa to sie dowiesz gralem tam ponad 3 lata i kazdy mnie tam znal ...

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    32
    ten admin jest czysty, wiemy kogo bierzemy i jest sprawdzony, jeżeli cię zabił to wygląda na to że jesteś słaby, jeżeli ktoś jest na bl to nie zawsze wielki cziter. Jeżeli ktoś z kimś gra na vt, skype itp komunikatory to wiadomo że jeden drugiemu podpowiada i zawsze możę to wyglądać jak wh... więc wasze kłotnie są nie na miejscu..

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Cytat Zamieszczone przez wiciu5 Zobacz posta
    s jeżeli ktoś jest na bl to nie zawsze wielki cziter.
    sam sobie zaprzeczasz.

    wiciu5 i w tym momencie się pytam dlaczego zbanowałeś refree "chyba taki miał nick" za to ze był ba BL a nawet go nie sprawdziłeś i nie dałeś ss'ow
    Pozdrawiam spN

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    dajecie nie potrzebne tematy... dobrze wiemy kogo przyjmujemy po za tym Uszat jest na okres 15 dni ... widzimy jak gra ...dogadujemy się z nim jeśli macie jakieś wonty do siebie to może nie na forum ani na serwerze... a i jeszcze jedno na pewno nie jeden z nas czyli adminów dostał bana na jakimś innym serwerze no i co? ... czy to znaczy ze nie możemy adminować? masz jakiś problem do Uszata to sobie z nim to wyjaśnij bo jak na razie widać że chcesz żebyśmy mieli jako zespół do niego też o coś pretensję.
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91
    dziekuje wam za wypowiedz po pierwsze na rzezni nie gram od dzis gralem tam prawie 3 lata nikt nigdy to mnie nie mial pretensji zawsze bylem czysty i nie raz wklejalem tam ssy wiec zrobcie jak uważacie
    Ostatnio edytowane przez usz4t ; 17-04-2011 o 12:23 Powód: zle napisane

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Apr 2011
    Posty
    9
    Cały czas piszesz o skype a nie widziałem żeby neo z tobą dzisiaj grał bo ma bana, a kilka osób pisało że masz wh

  9. #9
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91
    Tak neo dostal bana ale to nie znaczy ze ja gram na wh bo gram sam dostawałem ssy i jakos nic nie mialo tylko ty masz problemu ale zobaczmy co powiedzą inni na ten temat

  10. #10
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Ja osobiście miałem Ci robić SS'y, ale zobaczyłem, że masz admina więc się powstrzymałem. Miałem wiele wątpliwości co do Ciebie, po tym co zobaczyłem w linkach powyżej mam jeszcze większe. Z tego co widziałem grałeś jak na WH, ale nie mnie to oceniać.

    Myślę, że Kłapouchy powinien zadecydować co z Tobą zrobić.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •