Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Skarga na "VenusTeam# Paula ;*"

  1. #11
    Member
    Dołączył
    Mon Mar 2011
    Przegląda
    Goleniów
    Wiek
    25
    Posty
    75
    Kisiel to pewne że ten nick co zmieniłeś był skierowany do niego,bo po pierwsze niechciałeś zmienić nicku ale on ci tyle razy dawał ostrzeżeń,aż w końcu zmieniłeś na "pfff mozesz se" po drugie nie chciałeś zmienić nnicku a nick był skierowany do kogoś na servie(tak przypuszczam) a to że ci Paula kazał to się wkurzyłeś i...
    Pozdrawiam wiciux

  2. #12
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Wiek
    27
    Posty
    6
    po 1... mam świadków ze grałem z tym nickiem już pare dobrych dni.... I nie raz grałem a adminami jakimis ale im nie przeszkadzało... A wchodzi taki paula i normalnie se gadamy i gramy i po 10 min "Juz chyba nic w domu do roboty nie miał" przyje**ł się do mnie o nick... A ze akurat byłem w czasie gry :P i nie chciałem dednąć to musiałem poczekac z tym do next respawna. A potem zmieniłem a ten i tak mi bana pizn* . Admin za dyche sie znalazł..... POZDROWIENIA DLA REKRU I H@ żebym ja tyle skarg na admina miał to bym wyjeba* go z miejsca. Zawsze gdzie grałem i byłem adminem to maksymalnie 3 skargi mozna było zarobić a po 4 wylot :P

  3. #13
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Nie rozumiem po kiego grzyba, nakazujesz mu zmianę nicku. Tobie naprawdę chyba się nudzi. W nicku nie było nic do czego można by się przyczepić, tyczy się to tego pierwszego jak i drugiego. Zamiast robić niepotrzebne zamieszanie, fajnie by było jakbyś naprawdę zaczął robić coś pożytecznego czyli banowaniem cheaterów.

    Ban oczywiście nie słuszny, bo bywają 1000 razy gorsze nicki.

    Pozdrawiam.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  4. #14
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Wiek
    27
    Posty
    6
    chociaż 1 admin rozumie sytułacje.... I na waszym miejscu bym coś zrobił z takim adminem :P

  5. #15
    Member
    Dołączył
    Fri Jan 2010
    Przegląda
    M-ce
    Posty
    47
    Jak stare baby na targu tyle powiem już na prawdę chyba nie macie co robić tylko o takie gówno się kłócić

  6. #16
    Member
    Dołączył
    Mon Mar 2011
    Przegląda
    Goleniów
    Wiek
    25
    Posty
    75
    dobra zamknijmy już wreście ten temat!!
    Pozdrawiam wiciux

  7. #17
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Juz ty nie mów co my mamy robić!!!
    Pozdrawiam spN

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •