Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Skarga na "VenusTeam# Paula ;*"

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Wiek
    27
    Posty
    6

    Thumbs down Skarga na "VenusTeam# Paula ;*"

    Witam.... dostałem dziś bana myślę że całkiem niesłusznego ponieważ :

    Miałem nick "szkurwyszyn" i normalnie sobie z nim grałem do tond aż zaczą się go czepiac wyżej wymieniony "Paula" znany jako "uszat"... Na początku zmieniono mi nick na "No swear" ale ja znów ustawiłem swój... później gdy grożono mi BANEM ( pierwszy screen). postanowiłem zmienic nick na "pffff możesz se" . Po zmianie nicku zostałem zbanowany przez wyżej wymienionego "Paule" bo dostał info od boga ze mój nick jest skierowany do jego (2 screen) . I ja się pytam! Gdzie Ku**a jest na tym serwerze sprawiedliwość ????!!!!!


    Ponizej dołanczam 2 ss'y . Pozdrawiam KisieL

    01 - http/img827.imageshack.us/i/34894968.jpg

    02 - http/img703.imageshack.us/i/52007914.jpg/

  2. #2
    Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    49
    moim zdaniem powinien byc ub poniewaz widzialem kisiela juz dzisiaj rano jak gral na nicku szkurwyszyn i admini ktorzy to widzieli to nic z tym nie zrobili wiec nalezy sie ub

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Wiek
    27
    Posty
    6
    Ban był na 5 min . ale tu chodzi o sprawiedliwość i o wykonywanie obowiązków przez adminów !

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Mon Mar 2011
    Przegląda
    Goleniów
    Wiek
    25
    Posty
    75

    Skarga na Paula

    Byłem przy tym jak mu dawał mu tego bana i opowiem jak to było Paula powiedział aby zmienił nick ponieważ nick był skurwy*** a na serwerze o ile mi wiadomo obowiązuje kultura ten powiedział zień nick i on zmienił nick pfffff możesz se Paulo zrozumiał to jako że to było skierowane do niego i dał mu bana na 5 minut,powód był zmień nick.Według mnie tego tematu by nie było jakby zmienił nick na normalny...
    Ostatnio edytowane przez wiciux ; 16-04-2011 o 15:22 Powód: cd.
    Pozdrawiam wiciux

  5. #5
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91
    powiedzialem ci raz na cs i raz na steam a to nie moja wina ze grales na nicku skrywy*** wiec ja ci niku nie zmienialem bo tak mi pierw powiedziales potem miales glupie odzewki do mnie wiec ci to ladnie wytlumaczylem zmien nick albo ban ty nie sluchales mnie chociaz ja mowilem ponad 3 razy wiec zmieniles nic na pfff se mozesz wiec powiedzialem ze masz ten nick zmieniec bo jest on skierowany w moja strone a ty nic wtedy dostales bana zebys zmienil nick i wrocil

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Wiek
    27
    Posty
    6
    A skąd miałeś pewność ,że to jest skierowane w twoja strone???? może ja gram na takim nicku nie tylko na tym serwerze? Jaki mam nick to jest moja sprawa... Ban był niesłuszny ponieważ na twoją proźbe zmieniłem nick z "szkurwyszyn" i wtedy powinienes się odje*ać . A ty haxów nie banujesz tylko do zwykłych graczy sie przyp***dalasz ! Nie wiem chyba nie masz co robic w domu... najlepiej rozbierz się i ubrania pilnuj... Pozdrowienia dla H@ za rekruu

  7. #7
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Cytat Zamieszczone przez Dj KisieL Zobacz posta
    Ban był niesłuszny ponieważ na twoją proźbe zmieniłem nick z "szkurwyszyn" i wtedy powinienes się odje*ać .
    Sory paula ale w tym momencie zgadzam się z kisielem.To nie był nick obraźliwy gramy na takich nickach jakich chcemy.
    Pozdrawiam spN

  8. #8
    Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    49
    nick : Skurwy*** a szkurwyszyn to co innego wiec nie wiem w czym problem

  9. #9
    Member Awatar todi88
    Dołączył
    Tue Aug 2010
    Przegląda
    ja jestem?
    Posty
    46
    I musisz o to dyskusje robic, wielki szum i skarge skladac bo dostales bana na 5 min za to ze nicku nie chciales zmienic. Paula stara siwe utrzymywac kulture, moze zalezy mu na tym bardziej niz komukolwiek z adminow, jezeli nick sie nie spodobal i prosi o zmiane to zmien..to chyba nie jest takie trudne, zreszta idiotyczny nick, troche sie nie dziwie pauli bo mnie tez takie cos denerwuje, ale jestem bardziej wyrozumialy. Nastepnym razem pomysl i ni zakladaj glupiego tematu w ktorym tylko pokazujesz(takie jest moje zdanie) swoja glupote. Bo jaki normalny czlowiek daje nick "Skurwyszyn"? a ten na ktory zmieniles to z gory wiadomo do kogo sie odnosił. Taka moja rada na przyszlosc. Do zobaczenia na serwerze ;]

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Wiek
    27
    Posty
    6
    Todi... Ty chyba mnie nie zrozumiałes Zmieniłem nick na proźbe i powinien się odwalić .... A że dał mi bana i myśli że wszystkie nicki są skierowane do jego to pozdro Ktos będzie miiał nick np "Dynxiarz" a ten juz bedzie banami sadził i że niby do jego... Jak się jest adminem to trzeba myśleć co się robi i działac w odpowiednim stosunku do wszystkich. Pauli tego najwyraźniej nienauczono Powinniście coś z tym zrobić bo o ile mi wiadomo nie jestem 1 który składa skargi i ma na to dowody..... Pozdrawiam KisieL

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •