Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Wątek: Oporowy jesion , pogromca nonsteamow

  1. #11
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    Spokojnie Będzie Jesion on dał bana on musi zadecydować jeśli się w najbliższych 2 dniach nie wypowie będzie UB tak jak koledzy admini napisali
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  2. #12
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Aug 2010
    Przegląda
    Suwałki/Wrocław
    Posty
    24
    Piszecie co krok o kulturze, a niektórzy admini niestety sami jej nie mają, co widać doskonale na serwerze. Nie będę wymieniał po nickach, bo nie to mam na celu, żeby na kogoś społeczniakować. I ograniczcie proszę pisane na admin say'u na środku ekranu, bo zasłania to dużo miejsca i przeszkadza w grze, szczególnie admin SPN, który ciągle spamuje "na serwerze obowiązuje kultura..." itd. itp. I jak Ci piszę na serwerze, że mógłbyś to ograniczyć, to nie rzucaj się od razu i nie kozacz, tylko może czasem wysłuchaj...

    Włodek Strup

  3. #13
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Tobie to jak widzę wszytko przeszkadza no ale sory jak Cie zabija i od razu wyskakuje cezura no to to jest mój obowiązek żeby zapobiec wulgarnych slow i wyzwisk na serwie a po za tym nie zajmuje to polowy ekranu i nie płacz o byle co nie jesteś u siebie w domu tu masz zachowywać się jak kulturalny człowiek.
    Pozdrawiam spN

  4. #14
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Aug 2010
    Przegląda
    Suwałki/Wrocław
    Posty
    24
    Ja nie płaczę o byle co, piszę po prostu co mi przeszkadza, szczególnie u Ciebie. Gdybyś to wysłał raz na nie wiem 3 czy 5 minut to nie ma problemu, ale jak wysyłasz to z 5 razy na minutę no to trochę przesada wg mnie, no chyba, że uważasz że to zwiększy poziom kultury jak będziesz spamował to ok. Poza tym od zapobiegania wyzwisk i wulgaryzmów jest cenzura na serwerze, a upomnieć można na zwykłym czacie jak już. Co do tej połowy ekranu to może u Ciebie nie, ale ja np. gram na laptopie z 15-calową matrycą i na rozdzielczości 640x480, więc uwierz mi, że Twój spam zajmuje te pół ekranu. Dodam jeszcze, że nigdy nie miałem żadnych pretensji i nie płakałem tak jak piszesz, gdyby mi się nie podobało to zmieniłbym serwer. Kolejna rzecz- "nie jesteś u siebie"- a Ty gdzie jesteś? Widzę, że po otrzymaniu admina nieźle się przebudziłeś, bo jak go nie miałeś to nawet słówkiem na serwerze nie pisnąłeś, jednak poczucie władzy robi swoje.

    Włodek Strup

  5. #15
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    W takim razie pokaz mi jakiś dowód ze spamuje 5 razy na minute.
    Pozdrawiam spN

  6. #16
    Senior Member Awatar army of the pharaohs
    Dołączył
    Thu Mar 2009
    Przegląda
    Pińczów / Kraków
    Posty
    198
    Minęły 2 dni , czekam na unbana.
    [img]http/www.cs-portal.net/foto/userbar/fan.png[/img]

  7. #17
    Senior Member Awatar JesIon
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    102
    spN bogu juz ci cos mowilem

    ban zostawiam narazie Musze sprawdzic Demo

  8. #18
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Aug 2010
    Przegląda
    Suwałki/Wrocław
    Posty
    24
    SPN nie będę przecież siedział i cykał Ci screenshotów w grze, że spamujesz. Dobrze o tym wiesz co robiłeś i nie zamierzam nic udowadniać, poza tym tamtego dnia nie tylko ja pisałem żebyś przestał spamować, po prostu nie spamuj tyle na admin sayu i będzie git.

  9. #19
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Dobrze postaram się uniknąć "spamowania" ale jak ktoś będzie Cie wyzywał albo coś tam to nie miej do nikogo pretensji ze na serwie panuje nie mila atmosfera. Koniec tematu.
    Pozdrawiam spN

  10. #20
    Senior Member Awatar army of the pharaohs
    Dołączył
    Thu Mar 2009
    Przegląda
    Pińczów / Kraków
    Posty
    198
    Sprawdziłeś to demo ?
    Ile można czekać ?
    [img]http/www.cs-portal.net/foto/userbar/fan.png[/img]

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. ...::: POGROMCA CZITÓW !! :::...
    Przez ex0n w dziale CS Fun
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 05-12-2013, 15:16

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •