Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Uszat Podanko

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91

    Uszat Podanko

    Nick na serwerzeUszat
    Wiek:18
    Znajomość AMXX:7.5
    Gdzie mam/miałem admina: na fp, serwerach klanowych i pxm
    Dlaczego ja: chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera zwłaszcza gdy jest mało adminów, a są tacy gracze którzy na 100% grają na dopalaczach, myślę że przydam wam się, zresztą słyszałem że poszukujecie adminów więc postanowiłem złożyć, to nie boli. Zresztą postanowiłem tu taj grac po długiej nie obecności na cs
    Ile dziennie grasz na serwerze: 3h, ale jak dostane admina to nawet dojdzie do 5,6 h na dzień
    Kontakt: gg,steam,skype
    STEAM_0:1:33731733 GG 1943656 SKYPE Verail1993

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Wklej godziny przegrane na serwie http://www.gametracker.com/server_in...134.159:27089/
    Pozdrawiam spN

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Wed Mar 2011
    Posty
    60
    Narazie na Nie

    Wklej godziny to zobaczymy.

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91
    Rank Name Score↑ Time Played Score/Min
    2255 *Uszat 267 4.67 0.95
    5922 VenusTeam# PaUla 102 1.78 0.95
    a to 2 wiec mysle ze godziny sa mniej wazne od tego ze jak sa cziterzy no to niegram bo niema adminow
    ale zrobcie jak uwazacie

  5. #5
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91
    lacznie mam 107 minut +280 minut z 2 konta

  6. #6
    Senior Member Awatar JesIon
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    102
    Mysle ze Uszat W pełni nadawał by sie na admina servera CS-PORTAL Only DD2 , gra czesto , jest miły nie swiruje na serverze dorze gra i juz dlugo go widze na serverze i ani razu mi nie podpadl :P

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91
    moje minuty ulegaja ciagle zmianie wiec jesli mozecie nie patrzcie tego co napisalem bo bylo to w poniedzialek a gram dziennie tyle ile moge wiec jesli macie troszke czasu patrzcie na VenusTeam# PaUla poniewaz sie zmieniaja ) Pozdrawiam

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jul 2010
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    6
    TAK. Nadawał by się na admina serwera, zwłaszcza że gra często w godzinach porannych gdzie często nie ma admina i graja wtedy haxy. Często gram z nim na serwie i jest spox. "Jeszcze mi nie podpadł".

  9. #9
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Wklej ilość przegranych godzin na serwerze, inaczej nie masz co liczyć na admina. Myślę, że jak zaczniesz regularnie grać i udzielać się na forum to admin Cię nie ominie.

    Póki co na NIE.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    Godziny przegrane są wklejone Jestem na TAK
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •