Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: MEINE NEUE ALBUM podanie

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Apr 2011
    Posty
    5

    MEINE NEUE ALBUM podanie

    nie wiem jak sie podania pisze ale poprosze admina gram sporo na serwie, chodze do kosciola i dobrze sie ucze. i banuje wszystkie haxy! pozdrawiam

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Hehe dobry kawał
    Pozdrawiam spN

  3. #3
    Senior Member Awatar Lewandrowow
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    NW||Gliwice
    Posty
    126
    A skończyłeś podstawówkę już czy mamy się stawić na Twoją pierwszą komunię św?
    Doświadczenie - elegancka nazwa wszystkich nieprzyjemności, które nas spotkały w życiu.

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Apr 2011
    Posty
    5
    skonczylem podstawowke powiem wiecej nawet studiuje! hehe. smiechy hihy ale podanie skladam na serio pozdrawiam

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Mój brat 6 letni już by lepiej napisał. Tak się wysiliłeś ze szok
    Pozdrawiam spN

  6. #6
    Senior Member Awatar Lewandrowow
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    NW||Gliwice
    Posty
    126
    Jest szablon do składania podania na Admina, dostosuj się i weź sprawę trochę bardziej poważnie niż egzaminy w SESJI hehe

    Jak na razie to rzadko na serwie (o ile), na forum zawrotne 2 posty, dołączyłeś w Kwietniu tego roku, wiek ok. skoro dostałeś się na studia to raczej ogarnięty jesteś (jaki kierunek?). Jednak za krótko by rozpatrzyć pozytywnie z mojej strony, no i zrobione na odpieprz bo nie chciało Ci się nawet poszukać wzoru podania na Admina, albo skopiować z istniejących
    Doświadczenie - elegancka nazwa wszystkich nieprzyjemności, które nas spotkały w życiu.

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Apr 2011
    Posty
    5
    Nick: MEINE NEUE ALBUM, surfer, suto
    Wiek: 22 lata
    staż cs: 10 lat z paroma przerwami
    doświadczenie w adminowaniu: marne.. raczej mi to nie było potrzebne
    znajomość AMX: marna.

    dlaczego chce mieć admina? jest to jeden z 2 serwerów na ktorych gram i ilekroć gra ktoś na haxach a nie ma admina mowie sobie "nie ma opcji składam to podanie" podobnie jest z dziecmi bez kultury naduzywających mikrofonu. Gram od jakiegos czasu praktycznie tylko FFA więc zalezy mi zeby było gdzie pograc. znajomość AMXa jest słaba ale jasne jest ze to nie bedzie problemem. Wracając do poprzednich postów obecnie na AWFie warszawskim 2 rok po wczesniejszej nieudanej przygodzie z Wyższą Szkołą Ekonomiczną Pierwsze podanie miało być orginalne i jezeli o to chodzi to napewno było ;d wracając do podania to moze jest mozliwosc zebym mogl chociaz banowac te wszystkie haxy bo tyle ich bezkarnie biega niszcząc zabawe jaką niewątpliwie jest FFA POZDRAWIAM

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Apr 2011
    Posty
    5
    wcale nie gram rzadko ej ej

  9. #9
    Member
    Dołączył
    Wed Mar 2011
    Posty
    60
    Często widze go na serwerze.. narazie bez głosu.
    Wklej link z gametrackera.

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Apr 2011
    Posty
    5

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •