Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Podanko by Pelle xD

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    49

    Podanko by Pelle xD

    Nick z gry: Pelle
    Wiek: 15
    Staż: 2 lata
    Kiedy zacząłeś grę na serwerze: ok 3-4 tyg
    Czy miałeś admina na innym serwerze: tak (Miałem nie dawno swój serw)
    Znajomość amxmodmenu i komend amx: amxmodmenu 9,9/10 komendy 9,9/10
    Dlaczego chciałbyś admina?: Lubie serw i lubie ogarniac spamerów reklamujacych i najbardziej cheaterow xD

    Więc prosze o pozytywne rozpatrzenie podanka aha i orki za mała liczbe postow ale nie bylo wiekszej sytuacji abym cos pisal na forum. Na forum bd sie udzielal nawet jakbym nie dostał adma ale mam nadzieje ze tak nie bd Pozdrawiam i czekam Oczywiscie na TAK xD Aha i jeszcze nie wiem czy dobry wzor podanka jak bd trzeba to zmienie
    Ostatnio edytowane przez Pelle ; 06-04-2011 o 07:37

  2. #2
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Twoja aktywność na serwerze jak i na forum jest zerowa. Masz STEAM?
    Podanie napisane w 3 min, na NIE.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Wed Mar 2011
    Posty
    60
    Ortografia, link z gametrackera ?
    Jestem na NIE

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    Jestem na Nie . Za mało grasz na serwie... Musisz mieć jakiś staż gry na serwerze żeby dostać admina.
    Na forum oczywiście zapraszamy do udzielania się
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  5. #5
    Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    49
    Kapsztel na serwerze gram czesto wiec nie wiem o co ci chodzi gram jak mam okazje a czesto mam. A jak sobie chcecie nie to nie

  6. #6
    Senior Member Awatar Lewandrowow
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    NW||Gliwice
    Posty
    126
    Cytat Zamieszczone przez Pelle Zobacz posta
    Kapsztel na serwerze gram czesto wiec nie wiem o co ci chodzi gram jak mam okazje a czesto mam. A jak sobie chcecie nie to nie

    Haha z takim obrażaniem się to nie tutaj kolego Jestem na nie, za krótko, za młodo, za mało, za dużo tych "za" więc swojego ZA nie mogę dać
    Doświadczenie - elegancka nazwa wszystkich nieprzyjemności, które nas spotkały w życiu.

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    49
    Kto tu sie obrazzsa nie chcecie miec ogarnietego serwa nie moj problem i nie dziwcie sie ze malo ludu gra jak na serwie gra cziter jest admin admz tego nic nie robi typ reklamuje admin nic chociaz sie do niego pisze cos brzydkiego powiesz ban na 1 dzien wiec ludzie co to ma byc???

  8. #8
    Senior Member Awatar Lewandrowow
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    NW||Gliwice
    Posty
    126
    Chcesz mi powiedzieć że jak Ciebie wybierzemy to nagle będziemy mieć ogarnięty serwer, graczy grających uczciwie, graczy nie reklamujących i zachowujących przykładny język oraz kulturę grania? O.O

    Człowieku Ty jesteś lepszy niż niejeden polityk w polskim parlamencie

    Nie ma takiej możliwości by admin był zawsze na serwerze, chociażby dlatego że każdy z nas ma własne życie a gra jest przede wszystkim przyjemnością a nie obowiązkiem czy (Boże uchowaj) pracą...

    Mało ludu...hmm...no fakt... przez weekend czasami ciężko jest wejść na serwer... ale to pewnie dlatego że wgrywa się podBOTy by grały...

    Pozdrawiam Kolego, mając 4tygodnie doświadczenia na tym serwerze, to znajdujesz się dopiero na pierwszym szczeblu drabiny nazwanej CSP Good luck, my friend
    Doświadczenie - elegancka nazwa wszystkich nieprzyjemności, które nas spotkały w życiu.

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Jestem na NIE spróbuj za jakiś czas
    Pozdrawiam spN

  10. #10
    Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    49
    Za jakis czas to bd po ptakach

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •