Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Podanko by Pelle xD

  1. #11
    Member Awatar todi88
    Dołączył
    Tue Aug 2010
    Przegląda
    ja jestem?
    Posty
    46
    Cytat Zamieszczone przez Pelle Zobacz posta
    Za jakis czas to bd po ptakach
    Warunki stawiasz? Nie obrażasz się? Masz nas za debili, chcesz adma bo Tak ma być? z twoich postów tak wynika. Zachowujesz sie jak rozkapryszony bachor, jestem na NIE i uważam, że nawet za jakiś czas nie warto zebys próbował. Przyszedł fochy strzelać haha

  2. #12
    Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    49
    Todi mam ciebie gleboko w dupie i wzystkich nie ogarnietych admow cziter na serwie piszesz do adma to cb ma kickowac lol wezcie ogarnijcie admow co koledzy H2 to mozna odpierdalac za przeproszeniem wszystko serwer moze jest fajny mozna pograc wiele ludzi mnie tam zna i niech mi jakis pajac nie wmawia ze jestem bachorem. Ja nie jestem tobie kolega fajne reklamy adm za freee hahahahah wiesz wielu znajomych gnije z waszych admow bo nie umieja banowac czitow tylko normalnych graczy kickuja powie sie ze czit napisze sie do nich to kick. MAM WAS W DUPIE

  3. #13
    Member
    Dołączył
    Wed Nov 2009
    Przegląda
    Galaktyka Kurwix
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Cytat Zamieszczone przez Pelle Zobacz posta
    MAM WAS W DUPIE
    Słusznie, masz swoje zdanie i wolno Ci je wyrazić, ale że obrażanie akurat jest zabronione, to przygodę z CSP powinieneś zacząć od konkretnego warna. Za obrazę użytkowników forum
    Niestety musisz zrozumieć, że sama gra na serwerze i argumenty typu "bo są nieogarnięci admini i potrzeba nowych" na nikogo nie zadziałają. Ja sam, na widok kolesia piszącego podanie na forum, a zarejestrowanego w kwietniu 2011 roku byłbym sceptycznie nastawiony, i tak też zrobiła większość użytkowników którzy mają coś do powiedzenia w sprawa przyznania praw admina. Po prostu nie obrażaj się niedobrym początkiem, rozruszaj nieco te forum, wprowadź tu jakies nowe życie, to na pewno kiedyś otrzymasz szansę, bo każdy, kto dzisiaj "rządzi" zaczynał z takiego samego pułapu jak Ty po tej rejestracji, od zera do milionera, czy jak to się tam mówi.
    PS: Wstawiaj do swoich wypowiedzi czasem przecinki, nie zaszkodzi i zapewniam że zadziała na twoją korzyść

  4. #14
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Pelle, jesteś tak żałosnym gównem, że niżej upaść nie można. Gardzę takimi dwulicowymi ludźmi, którzy najpierw maksymalnie liżą dupę żeby dostać admina, a potem gdy się dowiadują, że nie dostaną zaczynają odwalać smuty i wyzywać wszystkich dookoła. Całe szczęście, że nie masz tego admina.

    Ogarnij się człowieku, Pozdrawiam.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  5. #15
    Senior Member Awatar Lewandrowow
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    NW||Gliwice
    Posty
    126
    No dobra... poznaliśmy Cie od strony gbura i furiata... tyle osób pisze do nas że widzi/widziało haxa że nie damy rady sprawdzić ich wszystkich... poza tym większość z tych osób pisze do nas w tej kwestii wtedy gdy zabił ich jakiś gracz strzałem w głowe...

    Człowieku trochę się ogarnij... w dupie to możesz mieć swoich przyjaciół, kolegów i koleżanki... Twoje zdanie mnie nie interesuje, nawet gdybyś miał admina to byłbyś jedną z ostatnich osób których zdanie by mnie interesowało... Twoje 15lat to 3gimnazjum... i to powinno wystarczyć za wszelki komentarz... idź napij się piwka, zapal fajkę poczuj się że jesteś "cool"... bo jesteś pierwszy kozak w necie ale rzeczywistość Cie chłopcze naprostuje... w innym temacie pisałeś że serwer jest "nie ogarnięty" teraz piszesz że dobrze się gra... więc zdecyduj się... w jednym temacie nadal się podlizujesz a w innym już lejesz totalnie na serwer...

    Pozdro, idź sobie posiedź jeszcze na serwie by nabić sobie czas grania na serwerze.
    Doświadczenie - elegancka nazwa wszystkich nieprzyjemności, które nas spotkały w życiu.

  6. #16
    Member
    Dołączył
    Tue Apr 2011
    Posty
    49
    Kupsztel smierdzisz dynksem tyle ci powiem i jak dotad to prezes jest z was najnormalniejszy

  7. #17
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    128
    Nie. Można zamknąć.
    Jak dorośniesz, nie będziesz używał "bd" zamiast "będę/będzie" itp., nauczysz się kultury, napisz .
    Hawk,
    klapouchy

  8. #18
    Member
    Dołączył
    Mon Apr 2011
    Wiek
    30
    Posty
    91
    wklej godziny przegrane a reszte niech zadecyduja inni

  9. #19
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Uszat temat zamknięty.
    Pozdrawiam spN

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •