Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Ban Za Aima ahaha Warjat(dgl)

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Mar 2011
    Wiek
    30
    Posty
    7

    Ban Za Aima ahaha Warjat(dgl)

    Admin :Jesion
    Powód :Aim
    Histioria : Ja bylem ct jesion terro wybiegli z dlugiej ja bylem na A wychodziłem i strzelałem na pałe akurat pałl Jesion i bez zastanowienia uzna ze aim nic nie sprawdził ni nic _/

    Proszę o Unbana

  2. #2
    Member
    Dołączył
    Wed Mar 2011
    Posty
    60
    Skoro JESION zbanował to niech on sie wypowie, on najlepiej wie co się wtedy wydarzyło.

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Nie ma dowodów to raczej ub.
    Pozdrawiam spN

  4. #4
    Senior Member Awatar JesIon
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    102
    Prosze Podac Mi Twoj Nick w Trakcie Bana Napewno ci powiem dlaczego go dostales i Dlaczego Bez SSow i Dema ) a spN skoro nie wiesz co sie dzialo nie powinieneś sie w tym momencie udzielać :P

    I Prozba Jeszcze do WARJATA PROSZE O TRESC CAŁA BANA Z CONSOLI thx :P


    Ogolnie mysle ze jak Admin widzi typa jak biega na aimie i bije kilku typa przez sciane i samymi baniami gdy tylko jest otwarta przestrzen zabija ....... no to chyba nie ma po co mu robic ssow Admin Wie co robi !

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Mar 2011
    Wiek
    30
    Posty
    7
    HAHAHA chyba cie pojeee.... chlopie przez sciane ze grac nie umiesz to wiesz ogarnij interp

  6. #6
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Jesion, nie ma co się łudzić, że wstawi Ci wpis z konsoli skoro było to wczoraj
    Watjat, jeżeli nie dostosujesz się do wzoru nie masz co liczyć na UB.

    Nie ma dowodów to raczej ub.
    SpN mógłbyś mi wytłumaczyć w jaki sposób jako admin mam dać dowody na forum, w dodatku gdy banujemy aima? Mam specjalnie robić demko i za każdym razem dawać je na forum? Nawet 10 letnie dziecko rozpozna aima, więc takowych dowodów obić nie trzeba.

    Więc podsumowując, warjat dostosowuje się do wzoru i podaje wszelkie potrzebne info Jesionowi.
    Jeżeli Jesion jest pewny, że miał aima to UB nie będzie i temat do kosza

    Pozdrawiam
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Mar 2011
    Wiek
    30
    Posty
    7
    nie bende plakal ze dostalem bana ale tobie wysyłam wielkie pozdro _/
    Ogarze rozjebales mnie przez sciane hahaha Prosto potwierdzi ze nic nie mam

  8. #8
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Za twoje powyższe wypowiedzi z CSP możesz się już pożegnać
    HAHAHA chyba cie pojeee.... chlopie przez sciane ze grac nie umiesz to wiesz ogarnij interp
    nie bende plakal ze dostalem bana ale to tobie wysyłam wielkie pozdro _/
    Dodatkowo odsyłam Cię do słownika ortograficznego
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Mar 2011
    Wiek
    30
    Posty
    7

  10. #10
    Senior Member Awatar Lewandrowow
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    NW||Gliwice
    Posty
    126
    Potwierdzić to możesz ojcostwo przez test DNA... to że Prosto poręczy za Ciebie to nie jest dowód na Twoją niewinność... wzór + słownictwo + odrobina kultury wszystko razem wymieszać, wstawić na forum, piekarnik ustawić na 120min i czekać aż JESION zadecyduje czy wyjdzie UB czy zostanie tak jak jest.
    Doświadczenie - elegancka nazwa wszystkich nieprzyjemności, które nas spotkały w życiu.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •