Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: proSto, Podanie na admina [ONLY DD2]

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Apr 2011
    Posty
    6

    Thumbs up proSto, Podanie na admina [ONLY DD2]

    Nick : proSto,
    Wiek : 16
    Staż CS : 4 Lata
    Staż na CSP : 1-2 Tyg
    Znajomość AMX : 99% ( Bardzo Dobry)
    Dla czego ja : Często gram na serwerze Only dd2 rano kiedy nie ma NIGDY adminów i jest mnóstwo cziterów co z tego że jest komenda Say_Team@ kiedy i tak nic to nie daje jestem pomocny konto na forum mam od dzisiaj lecz patrząc i sugerując się liczbami postów nigdy nie znajdzie sie odpowiedniego admina. Wkurza mnie gdy ktoś gra na czitach co mu to daj? radość ? może i tak ALE NA PEWNO NIE NA CSP.Net
    Proszę o pozytywne rozparzenie mojego podania.

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Niestety jestem na NIE nie masz steam 2 tygodnie to zbyt mało. I jeżeli dobrze pamiętam byleś banowany za czity ss'ow nie widziałem na forum!!!
    Pozdrawiam spN

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Apr 2011
    Posty
    6
    1: Posiadam Steam
    2: Nigdy nie byłem zbanowany
    3: Jest podobna osoba na serwerze o nick " prosto mix on " lecz to nie ja nigdy nie miałem problemów.
    4: Steam : xxJarekxx

    Link do ESL : http/www.esl.eu/pl/#/pl/player/4469661/
    ^^ By potwierdzić że posiadam steam ^^
    +
    Oto ss tego drugiego gracza o nick prosto lecz on ma prostO'Mix on a ja mam proSto,
    [IMG]http/img808.imageshack.us/img805416/prosto2.jpg[/IMG]
    Ostatnio edytowane przez prosto, ; 01-04-2011 o 22:44
    Myślisz że jesteś władcą Forum To Sie Mylisz Jak Nawet nie Znasz Regulaminu. !! q(-_-)p PROSTO, q(-_-)p

  4. #4
    Senior Member Awatar JesIon
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    102
    Mi jedynie wiek nieodpowiada abys został adminem sory

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Apr 2011
    Posty
    6
    Proszę o wypowiadanie się.
    Wiek ? nie raz słyszę na serwerze adminów którzy nie wiem czy mutacje wgl mieli ale ok

    a po 2 potrafię utrzymać poziom na serwerze. a to że mam 16 lat to chyba nie oznacza że tego nie potrafię liczy się to co robi sie na serwerze a nie.
    Ostatnio edytowane przez prosto, ; 02-04-2011 o 13:30
    Myślisz że jesteś władcą Forum To Sie Mylisz Jak Nawet nie Znasz Regulaminu. !! q(-_-)p PROSTO, q(-_-)p

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Wklej godziny przegrane na serwie!! http://www.gametracker.com/server_in...134.159:27089/
    Pozdrawiam spN

  7. #7
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Jestem na NIE, gdyż twoja aktywność na forum jest zerowa.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Apr 2011
    Posty
    6
    Do Zamknięcia.
    Dla mnie opinia wasza wgl to jest porażka razem z tymi adminami taka prawda admini to wy na forum jesteście a o godzinie 14:00 do 17:00 ANI JEDNEGO ADMINA NA SERWERZE
    5 cziterów...
    HEAD ADMIN ogarnij to
    Ostatnio edytowane przez prosto, ; 03-04-2011 o 00:37
    Myślisz że jesteś władcą Forum To Sie Mylisz Jak Nawet nie Znasz Regulaminu. !! q(-_-)p PROSTO, q(-_-)p

  9. #9
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Kim ty jesteś, że będziesz oceniał nasze adminowanie? Puaczesz bo nie dostałeś admina, to teraz najlepiej krytykować obecną administracje.

    Myślę, że właśnie tym postem skreśliłeś swoje szanse aby kiedykolwiek na tej sieci dostać admina.

    Pozdrawiam !
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Aug 2010
    Przegląda
    Suwałki/Wrocław
    Posty
    24
    Posty na forum jako kryterium uzyskania admina to bezsens, bo przecież gościu nie będzie siedział i pisał artykułów na forum, których i tak nikt nie przeczyta... Forum i tak ogranicza się z tego co widzę do spraw banów albo uzyskania admina. Moim zdaniem na forum powinni udzielać się w większości ludzie, którzy mają już admina, a tego jakoś specjalnie nie widać (pomijając dział skargi/podania) już po uzyskaniu owego admina Tak samo odnośnie wieku- nie można kogoś od razu dyskryminować, bo są często młodsi gracze, bardziej ogarnięci i kulturalni od 18 czy 20 latków, tego akurat nie znam, ale swoim ostatnim postem pokazał swoje prawdziwe oblicze tak na prawdę, chociaż na serwerze zachowywał się kulturalnie.
    Jeszcze mam jedną prośbę do adminów: starajcie się nie czatować na admin-say'u, bo jest to dla niektórych trochę denerwujące i uciążliwe. Przykładowo gram na 640-480 i wasze prywatne rozmowy na admin-say'u zajmują mi połowę mojej 15-calowej matrycy, wiem, że jakoś się tą czcionkę da zmienić, ale zapomniałem komendy. Oczywiście rozumiem pisanie na owym czacie wiadomości typu "Widzisz czitera, napisz u@..." itd., bo są przydatne, ale osobiste rozmówki można przeprowadzić na steamie lub na zwykłym czacie, nie zaśmiecając komuś obrazu i nie utrudniając gry.
    Pozdrawiam, Włodek Strup :P

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •