Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Skarga na spN

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Mar 2011
    Wiek
    31
    Posty
    1

    Skarga na spN

    Dzieciaszek jakich mało ;]
    Admin powinien mu zostać odebrany w jak najszybszym czasie.
    Dostałem bana za to ze na serwie FFA majac 3 hp nie zabieralem sie do tego zeby isc "bronic" paki mimo iz biegalo chyba 4 CT - przypomnijmy ze na takim serwie robimy co chcemy ;]
    Zaczelo sie od kicka, gdy wszedlem i zapytalem za co odp za gowno, 2gi kick, wszedlem znow i napisalem ze naduwywa adma, dzieciak napisal, ze ja naduzywam ryja czy cos w tym stylu, wszystko zakonczylo sie banem...


    Pzdr

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Po 1 nie kierowałem w twoja stronę wulgarnych bluzg.
    Po 2 kiedy ja walczyłem żeby wybuchła bomba ty sobie siedziałeś na respie i chodziłeś na walk'u bałeś się ze stracisz ak nie było przy tobie ani 1 ct wszyscy byli na bs'ie.
    Po 3 Ty mnie obrażałeś za to był ban odczekaj kare i wejdź na serwa.
    Po 4 graj z zachowaniem kultury osobistej.


    http/img696.imageshack.us/g/2011032400001.jpg/
    Pozdrawiam spN

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Cytat Zamieszczone przez FluXioN Zobacz posta

    Zaczelo sie od kicka, gdy wszedlem i zapytalem za co odp za gowno, 2gi kick, wszedlem znow i napisalem ze naduwywa adma, dzieciak napisal, ze ja naduzywam ryja czy cos w tym stylu, wszystko zakonczylo sie banem...
    Fajnie zmyślasz pzdr dla ciebie!!!
    Pozdrawiam spN

  4. #4
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    FluXioN skoro tak bardzo bronisz się tym FFA, to pokaż mi gdzie pisze, że to serwer FFA?

    Cele mapy obowiązują !
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Posty
    16
    Widzę, że nie jestem sam.

    Kupsztal, dobra, obowiązują te cele mapy, ale do cholery kto przy zdrowych zmysłach będzie leciał do paki sam na kilku przeciwników, w dodatku mając 3 hp? Gdybyś pograł kilka mixów, może zrozumiałbyś to, bo zachowana broń jest lepsza niż strata tej broni, chociaż i tak runda jest przegrana.

    Cytat Zamieszczone przez KupsztalJeza
    FluXioN skoro tak bardzo bronisz się tym FFA, to pokaż mi gdzie pisze, że to serwer FFA?
    Postaram się udzielić odpowiedzi na te pytanie za niego.
    IMHO to FFA, bo widać to po grze większości graczy. Każdy biega gdzie chce, raszuje nonstop nie pilnując ani trochę bs'ów a potem się dziwią, że pakę im podłożyli. W dodatku wielu graczy kampi na respie tt z awp czekając na pierwszego lepszego aż wyjdzie mu przed celownik. Ogólnie brak JAKIEJKOLWIEK gry tp, a także ZERO pomocy. No i nie ma granicy raszu, co jest osobiście dla mnie dosyć ważnym czynnikiem na serwerach tp. Niby z nazwy nic nie wynika, czy to ffa czy tp czy może lana tu grają, w każdym bądź razie powyższymi przykładami uzasdniłem, iż cs-portal.net to serwer FFA. EOT.
    Ostatnio edytowane przez rapujoncy ; 23-04-2011 o 23:44

  6. #6
    Member
    Dołączył
    Mon Mar 2011
    Przegląda
    Goleniów
    Wiek
    25
    Posty
    75

    odpowiedź

    Cytat Zamieszczone przez rapujoncy Zobacz posta
    ale do cholery kto przy zdrowych zmysłach będzie leciał do paki sam na kilku przeciwników, w dodatku mając 3 hp?
    Ja będę leciał...moim zadaniem w TT jest bronić paki...z 10HP,43HP 2HP, 0HP,-25HP

    Zadaniem terrorysty jest bronić bomby a nie sobie latać po mapce jak jakiś bot...
    Pozdrawiam wiciux

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Mon Mar 2011
    Przegląda
    Goleniów
    Wiek
    25
    Posty
    75
    FluXion i prawidłowo że ci dał bana,a skarga niepotrzebna niewykonywałeś celów mapy czyli
    nie broniłeś paczki niespodzianki
    Pozdrawiam wiciux

  8. #8
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Temat z marca.

    Do zamknięcia.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2011
    Posty
    16
    Faktycznie, nie zauważyłem daty, jednak przez ten schemat postów ciężko jest połapać się gdzie jest jaki post.

    wiciux, dopiero teraz zauważyłem, że on był w tt. Sorry, my bad.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •