Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Skarga na administracje (ludzi odpowiedzialnych)

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    14

    Skarga na administracje (ludzi odpowiedzialnych)

    Witam.
    Szukacie ludzi odpowiedzialnych , jak mniemam do pewnych spraw. Sami jestescie jak stado dzieciakow (tak to w strone administracji ) .
    Mimo kilku-(nastu) próśb itp... dalej zadna z odpowiedzialych osob za rekrutacje na adminow nie ruszyła swojego szanownego dupska i nie pokusila sie o napisanie wystarczajacego 1 zdania. Czekalem juz wystarczajaco dlugo ale sa granice. I podkreslam jeszcze musialem prosic szanownego Kł**** do wyrazenia swojego zdania. Wiec pytam sie co tacy ludzie jak oni robia w administracji ?

    http://www.forum.cs-portal.net/showt...e?daysprune=-1

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    No sory ty może sobie grasz 24/h ale inni maja swoje życie swoje rodziny a nie tylko gra co ty byś chciał żebyśmy siedzieli cale życie przed komputerem?? Ogarnij my tez jesteśmy ludzi mamy swoje potrzeby nie będziemy na każde wasze zawołanie owszem kiedy możemy wtedy wbijamy na forum i na serwa!!! I nie mów ze jesteśmy nie odpowiedzialni bo robimy wszystko co w naszej moce żeby gracze byli z nas zadowoleni. Po raz kolejny powtarzam pomysł zanim napiszesz jakiś temat po co zaśmiecać forum obyło by się bez twojego tematu a na wypowiedz Klapouchego na pewno się doczekasz nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany przyjdzie czas i na ciebie.






    Pozdrawiam spN
    Ostatnio edytowane przez spN ; 17-03-2011 o 15:24

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez spN Zobacz posta
    No sory ty może sobie grasz 24/h ale inni maja swoje życie swoje rodziny a nie tylko gra co ty byś chciał żebyśmy siedzieli cale życie przed komputerem?? Ogarnij my tez jesteśmy ludzi mamy swoje potrzeby nie będziemy na każde wasze zawołanie owszem kiedy możemy wtedy wbijamy na forum i na serwa!!! I nie mów ze jesteśmy nie odpowiedzialni bo robimy wszystko co w naszej moce żeby gracze byli z nas zadowoleni. Po raz kolejny powtarzam pomysł zanim napiszesz jakiś temat po co zaśmiecać forum obyło by się bez twojego tematu a na wypowiedz Klapouchego na pewno się doczekasz nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany przyjdzie czas i na ciebie.



    Pozdrawiam spN
    Ty czytałes co napisałes :> Nie rozsmieszaj mnie. Kto jak kto ale ty na temat siedzenia 24/h na serwerze sie nie powinienes wypowiadac, mysle ze nie musze pisac uzasadnienia.
    I prosze cie takie kity mozesz wciskac tej swojej rodzinie a nie mi. W goracej wodzie kapany Widziales kiedy temat byl napisany ? Widziales ze napisalem tam 3 odpowiedzi ? Widziales ze po tym temacie powstalo duzo tematow z ta samą trescia i odziwo z odpowiedzią twoja kłapouchego i innych i to nie jedną. Wiec prosze cie jak sciemniasz to przynajmniej pomysl
    Ostatnio edytowane przez fiszu ; 17-03-2011 o 19:42

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Dobra ja napisałem co o tym myślę a ty nie wytracaj do tego mojej rodziny gilu!!!








    Pozdrawiam spN

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    skoro nikt Ci nie odpisał, to znaczy, ze jeszcze nikt nie zaglądał, jak zostanie rozpatrzone pozytywnie zostaniesz powiadomiony, ale to juz nie moja robota, bo ja pilnuje tylko forum, pozdrawiam.
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    Przepraszam cie bardzo z tego co widzialam to zostaly do twojego podania napisane odpowiedzi to ze Kłapouchy nie odpisał to napewno odpisze... pozatym wątpie że to coś da. bo jeśli z twojego steam korzysta jeszcze jedna osoba to nic z tego nie bedzie i chyba dobrze o tym wiesz. Po za tym nie musisz tu nikogo obrażać... a Kłapo jak ty mu napiszesz skarge na administarcje i do tego karzesz mu "ruszyc dupe" to po co on ma mieć w składzie taka osobe ? ktora nie szanuje innych i tylko potrafi pokazywać swoje fochy. Tyle z mojej strony.
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    14
    Jesli nie szanujecie graczy to po co ja mam szanowac administracje :>? Proste
    A skarge napisałem bo jesli ktos jest za to odpowiedzialny to powinien wywiazywac sie z obowiazkow. Wiem ze nie ma dokladnie wyznaczonego czasu na odpowiedz ale z czystego poczucia obowiązku i szacunku dla kogos ktos powinien sie tym zając.Karinka wydaje mi sie ze ty tylko napisałaś(i to tez po dluzszym czasie , uprzedzona moim infem w cs ...) Wiem Karinka ze teraz to i tak mi nic nie da i tak ale od tego jest takie podforum , wiec trzeba z tego korzystac . Jak nie ja to ktoś inny. Myslalem ze to jakis powazniejszy portal - no ale cóż zawiodłem się ;]

    Odpowiedz spN zostawie bez komentarza ;]

    Tyle. Dziękuje Dobranoc

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Owszem normalnych graczy szanujemy jak widać ty nie zaliczasz się do nich. Proste







    Pozdrawaim spN

Podobne wątki

  1. To dla moich ludzi
    Przez korni007 w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-05-2010, 21:04
  2. Szukam Ludzi do mix-a
    Przez lama2 w dziale Szukam Klanu CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-07-2008, 21:09
  3. Szukam Ludzi
    Przez Shaper w dziale Klan szuka graczy CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-01-2008, 16:09
  4. |ESM| Szuka Ludzi
    Przez LukaS w dziale Klan szuka graczy CS 1.6
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-07-2007, 14:16
  5. szukam ludzi do klanu
    Przez szabla99 w dziale Klan szuka graczy CS 1.6
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 24-03-2007, 12:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •