Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Skarga na Klapouchego !

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Mar 2011
    Wiek
    28
    Posty
    2

    Skarga na Klapouchego !

    Siemanko !

    Klapouchy zbanowalem mnie nie wiem za co !
    Gralem na dd2 i nagle ban na dzien za lamienie a tylko raz padlem !
    O co chodzi ???
    nick : hajtovskyy

    Wycinek z konsoli !

    [AMXBans] ===============================================
    [AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Klapouchy[dgl].
    [AMXBans] Pozostalo ci 10 godzin , 56 minut i 28 sekund bana.
    [AMXBans] Zbanowany Nick : hajtovskyy
    [AMXBans] Powod : ' Lamienie '
    [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-portal.net/forum/
    [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 36077300 '
    [AMXBans] Twoje IP : ' 78.8.198.49 '
    [AMXBans] =======================================

  2. #2
    Member Awatar todi88
    Dołączył
    Tue Aug 2010
    Przegląda
    ja jestem?
    Posty
    46
    Wiesz , że walczysz z wiatrakami? ale mimo wszystko powodzenia, bądź wytrwały w dążeniu do celu. ;p

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    No wiesz bez powodu na pewno nie dal ci bana musiałeś zajść mu za skórę i nie zaczynaj tej wojny bo chyba byś jej nie chciał i na pewno jej nie wygrasz xD








    Pozdrawiam spN

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    32
    Oj lepiej nie zaczynaj. Ciesz się że na dzień a nie na dłużej. Bez powodu na pewno nie dostałeś

  5. #5
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Skarga bezsensowna.
    Odczekaj karę i wróć na serwer.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    jeśli dajesz temat w skardze to pomyśl jeszcze na kogo go dajesz... Kłapouchy napewno dobrze wie za co dał Ci bana i pewnie miał do tego powód...
    dlatego nie musisz pisac o co chodzi ... Lamienie... to może być kampienie to może być stanie na respie pół mapy, to może być bieganie po mapie a nie do paki ... Prosteee albo daleś mu inny powód żeby cię zbanowac tak jak kupształ napisał odczekaj swoją karę ... bo wcale nie masz jej jakoś aż takiej żeby od razu skargami tu sypać
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Dec 2010
    Wiek
    34
    Posty
    25
    wiesz klapouchy taki jest. nie lubi graczy słabych odrazu dobrych . Mnie zbanował za to ze bylem lepszy do niego . Ziomek ciesz się że prema nie dostaleś a jak ktoś wyżej napisałem i tak cie nie odbanuje to "walka z wiatrakami". pozdrawiam dopamina (L)

  8. #8
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Człowieku, najmniej wiesz, a komentujesz. Mówisz, że dostałeś bana za, że byłeś od nie go lepszy? Już miałeś okazję mieć ze mną 1 vs. 1 i udowodniłeś jaki z Ciebie "zawodnik", uciekając po porażce. Jeżeli chcesz się wyżalić, to proponuję iść się wypłakać do mamy, babci lub może partnera. Poza tym, zobacz datę, w którym skarga została złożona.

    Pozdrawiam.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    128
    W każdym razie temat to zamknięcia. Ja od siebie tylko dodam, że bezpodstawnych banów nie daje. Z resztą ban już miał.
    Hawk,
    klapouchy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •