Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Bambi prośba ponowna .

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65

    Bambi prośba ponowna .

    Nick : Bambi .
    Wiek : 16 i pół .
    Staż CS : 4 lata .
    Staż na CSP : około 2 miesięcy .
    Doświadczenie w Adminowaniu : Miałem tu kiedyś admina , potem zmienili te serwery na slasko i dalej miałem .
    Znajomość AMX : 9/10
    Sorry , że znowu to wysyłam , ale zależy mi na pomaganiu w prowadzeniu tego serwera . ; [
    Więcej sprzętu niż talentu .

  2. #2
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    Jakby Karinka się pytała o czas gry to macie . : http://www.gametracker.com/player/Pa...134.159:27089/ to na nicku wcześniejszym , jeszcze jak grałem przed złożeniem wcześniejszym podaniem . A to teraźniejsze które odpalałem mniej więcej od wczoraj ^^ : http://www.gametracker.com/server_in...&Search=Search
    Ostatnio edytowane przez Bambi ; 01-03-2011 o 19:08
    Więcej sprzętu niż talentu .

  3. #3
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Cytat Zamieszczone przez Bambi Zobacz posta
    Wiek : 16 i pół .
    Te "i pół" jest naprawdę niezbędne...

    Po co robisz 2 podanie na admina? Zmieniło się coś od twojego ostatniego podania? Raczej nic...

    Jestem na NIE, i nie spamuj więcej.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    weź ty kupsztal ogarnij trochę...
    Więcej sprzętu niż talentu .

  5. #5
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Dlaczego? Uzasadnij...

    PS: Pomyśl zanim coś napiszesz...
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  6. #6
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    Bo sam gówno zrobiłeś , żeby zostać adminem , a jak ktoś robi wszystko żeby nim być , to ty jesteś na NIE bo chcesz być najlepszy . I za wcześniejszego csp i slasko to bym cię jednym ruchem myszki wywalił z adminowania .
    Więcej sprzętu niż talentu .

  7. #7
    Member Awatar todi88
    Dołączył
    Tue Aug 2010
    Przegląda
    ja jestem?
    Posty
    46
    Ciekawe jak ty byś zareagował będąc adminem, widząc dwa te same tematy jeden pod drugim?! Czlowiek ktory stara sie o adma powinien chyba wiedziec ,że takich rzeczy sie nie robi, a cierpliwość tez by sie tobie przydała. A to ze ktos ma adma nie znaczy(jak ty uważasz) że chce byc najlepszy itp. po prostu masz admina masz-masz władze, i to od nich zalezy czy dostaniesz tego adma czy nie.A starając sie o adma powinienes cicho przesiedziec a nie juz na starcie sie bulwersujesz (jak bedziesz w przytszlosci gdzies pracowal tez tak bedziesz do swojego szefa prosil o podwyzke czy cokolwiek innego, tez jak sie nie zgodzi, wygarniesz mu ze chce byc najlepszy?).Wyluzuj

  8. #8
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    Todi , twoje zdanie mnie gówno obchodzi . 13 postowiec będzie mnie ustawiał ...
    Więcej sprzętu niż talentu .

  9. #9
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Cytat Zamieszczone przez Bambi Zobacz posta
    Bo sam gówno zrobiłeś , żeby zostać adminem , a jak ktoś robi wszystko żeby nim być , to ty jesteś na NIE bo chcesz być najlepszy . I za wcześniejszego csp i slasko to bym cię jednym ruchem myszki wywalił z adminowania .
    Ty robisz wszystko?! Nic nie robisz, już nie wspominam o grze na serwie.

    Dostałem admina, bo na niego zasłużyłem, w przeciwieństwie do Ciebie, tak samo H@ na awp. Widać, że zazdrość Cię zżera, bo twoje zachowanie świadczy wiele o tobie. Mówisz, że chce być najlepszy? A co ty możesz wiedzieć o mnie, czego ja chcę, jakie są moje przemyślenia i cele. Nic o mnie nie wiesz, ponadto krytykujesz mnie, za to, że zwracam Ci słuszną uwagę o 2 podanie. Piszesz, że wywaliłbyś mnie 1 ruchem myszki... Za czasów CSP i Śląsko byłeś nikim, każdy tobą gardził, a jedyne co mógłbyś mi zrobić to wypłakać się na SB, czy tworzyż tak bezsensowne tematy jak ten. Na szczęście już raz nam kiedyś udowodniłeś jakim byłeś "świetnym" adminem, więc Tobie już podziękujemy. Zapewniam Cię, że dalsze takie tematy będą nagradzane warnem

    Pozdrawiam
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  10. #10
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    Gra na serwie - http://www.gametracker.com/server_in...&Search=Search do zamknięcia //
    Więcej sprzętu niż talentu .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •