Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Podanie myX

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    9

    Podanie myX

    Nick : myX
    Wiek : 18 prawie 19
    Staż CS : okolo 6 lat
    Staż na CSP : Wiadome polepszy się
    Doświadczenie w Adminowaniu : Mam pojęcie o adminie miałem go nie raz na wielu serverowniach
    Znajomość AMX : 9/10

    A wiec tak gram to nie ma żadnego admina a gram długo juz w cs i wiem kiedy ktoś coś ma a kiedy po prostu umie grać to nie znaczy czy ma steam czy nie bo na steam jest też coraz więcej czitów dziennie a widzę że dużo osób gra na dopalaczach a nikogo nie ma żeby to sprawdził jestem ogarnientym graczem w top15 tez jestem no nie pogardzę no to chyba na tyle proszę o rozpaczanie mojego podania z góry dziękuje

    Kiedyś juz składałem podanie ale rekrut był off a teraz on więc postanowiłem ponownie złożyć podanko.
    Ostatnio edytowane przez myX ; 27-02-2011 o 18:05

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    9
    Przepraszam że piszę ale widzę że moje podanie jest na 2 stronie i nie wiem czy ktoś zagląda tam to juz jest 2 raz a nie chce żeby sie powtórzyło

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    Osobiście nie widziałem cię na serwerze , ale wiem , że moje zdanie was nie obchodzi . ; ]
    Więcej sprzętu niż talentu .

  4. #4
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Osobiście nie widziałem cię na serwerze , ale wiem , że moje zdanie was nie obchodzi . ; ]
    Więc po co spamujesz?

    Pograj trochę dłużej, póki co na nie.
    Ostatnio edytowane przez KupsztalJeza ; 28-02-2011 o 22:01
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    http://www.gametracker.com/server_in...134.159:27089/ wklej ilość godzinek przegranych na serwie
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  6. #6
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Graj na serwie i udzielaj się na forum, a doczekasz się admina.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •