Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Sterowniki mi się usuwają .

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65

    Sterowniki mi się usuwają .

    Witam ponownie . ; ]
    Tym razem mi się sterowniki same usuwają w cs`ie . Wchodzę w grę , ustawiam je , bo od kolegi ma ScreenShot`a z jego sterownikami , ustawiam je . A jak wyłączę cs`a to już ich nie mam . Usuwałem config.cfg i userconfig.cfg i nic nie dało , wiecie może jak zrobić , żeby to było ok .
    Więcej sprzętu niż talentu .

  2. #2
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Po pierwsze, to nie są sterowniki tylko ustawienia . Zmieniasz ustawienia w "OPTONS" czy przez konsole? Jeżeli robisz to w ten 1 sposób, zwróć uwagę, czy kliknąłeś "Apply" przed zakończeniem. Jeżeli nie będzie działać spróbuj wprowadzić ustawienia przez konsole za pomocą odpowiednich komend. Jak dalej nie będzie działać napisz.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    Na 1oo% daje ''Apply'' . Pierwsze słyszę , przez konsole ? o.O czyli co tam trzeba wpisać ? To chyba jeden klawisz na jedną komendę , to długo zajmie ..
    Więcej sprzętu niż talentu .

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    wkleiłem do folderu nowe config.cfg i userconfig.cfg i działa , a teraz mi takie coś wyskakuje : http/img641.imageshack.us/i/beztytuucrm.jpg/ . Co mi się z tą grą dzieje ***** ? Już mnie to denerwuje .
    Więcej sprzętu niż talentu .

  5. #5
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Najwidoczniej usunąłeś jakiś składnik, bez którego CS nie działa. Odinstaluj i zainstaluj grę od nowa. Sprawdź w właściwościach czy twój config.cfg nie ma zaznaczonej opcji "Tylko do odczytu". Jeżeli ma, to odznacz Możesz spróbować wyłączyć antywirusa i zaporę systemową . Ale jeżeli błąd będzie dalej wyskakiwać włącz je. Jeżeli to wina Visty to uruchom tryb zgodności i jak Cie zapyta na jakim systemie wcześniej program poprawnie działał zaznacz XP. Zaktualizuj sterowniki karty graficznej to w większości przypadków pomaga.
    Jak zrobisz to o co Cie prosiłem daj znać .

    Pozdrawiam
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  6. #6
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    Napisałem ci na priv Kupsztal . ; ]
    Więcej sprzętu niż talentu .

  7. #7
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Zrób to co Ci kazałem, wyślij mi twoje gg.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  8. #8
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    Cytat Zamieszczone przez KupsztalJeza Zobacz posta
    Zrób to co Ci kazałem, wyślij mi twoje gg.
    Zrobiłem nie pomogło , chyba , że coś źle wyszło , 31901284
    Więcej sprzętu niż talentu .

  9. #9
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    napisz na te gg .... ; /
    Więcej sprzętu niż talentu .

  10. #10
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    Dzieki kupsztal za pomoc, wszystko ok do zamknięcia
    Więcej sprzętu niż talentu .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •