Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Co to ma byc ?

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Dec 2010
    Wiek
    34
    Posty
    25

    Co to ma byc ?

    Co to ma byc ?
    To jest serwer FFA czy ***** india only ?
    Zastanowcie sie ?
    Jak wy chcecie "rozruszac" ten serwer jak przychodzi karinka chce indie i grana jest india... to jest po prostu chore. Może zmiencie nazwe serwera ? bo oprócz indii prawie żadna mapa nie jest grana. Podobno mialy by tutaj mapy z esla może gralem ze 2 razy na nuke i raz na train reszta to jest awp india pomyślcie co wy robicie , albo zacznijcie grac na wszystkich mapach albo zmienicie nazwe serwera.

    Przyklad dzisaj po indii bylo nuke nie zaczelismy jeszcze grać a karinka bez zdania graczy włączyła głosowanie ( mimo iż na nuke jeszcze nawet runda sie nie zaczeła) oczywscie na awp indie. Karinka zastanów się co ty odpierdalasz co jest serwer FFA a nie awp india idz sobie poćwiczyć skilla ( bo i tak masz słabego) na serwer awp india only a daj innym graczą pograć na normalnych mapach bo jak tylko widze ciebie na serwie to odrazu jest zmiana na awp india. Wogole po co taka osoba na admina ?

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    no widzisz peszek boli cie ze mam adma masz pecha... kupsztal dal glosowanie nie ja ! takze mozesz sie odwalic ! po za tym moze nikt nie ma ochoty grac traina tak jak ty i czytac ciagłych przeklenstw i wontów zastanow sie nad soba .... i nie oskarżaj bez podstawy ! i ciekawe jak mielismy grac nuke w 4;/ zal.... powodzenia
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  3. #3
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Na serwerze są grane wszystkie mapy. Glosowania nie rozpoczęła Karinka, tylko ja. Mówisz, że grając mapy esla gra więcej graczy? Gdy tylko zmieniła się mapa na nuke, połowa serwa wyszła. Nie tobie jest dane decydować o tym kto ma admina, a kto nie, więc nie komentuj czyjegoś adminowania. Przy okazji radzę Ci odnosić się z szacunkiem do drugiej osoby, bo to dużo o tobie świadczy. Gdy wyzywasz innych wokoło nie zdziw się, że to się na tonie zemści. Skoro jest z Ciebie tak "specjalista" od rozkręcania serwerów to napisz mi na steam, bo twoich wiecznych smutów na serwerze na temat mapy nie da się czytać. W dodatku tworzysz jeszcze nowe niepotrzebne tematy, w których wyrażasz swoje niezadowolenie na temat serwera. Jeżeli chcesz się komuś wyżalić idź do mamy, taty obojętnie i się wypłacz, bo nie mogę już tego słuchać.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    128
    Po pierwsze na indię zawsze przychodzi masa osób. W porównaniu do tego co było wczoraj, to przyszło o 30% więcej osób, więc daj adminom spokojnie działać, bo jak widać wiedzą co robią. Poza tym to chyba ślepy jesteś. Jak włączyła się mapka de_nuke to zostało 5 osób na serwerze, dlatego zostało dane wotowanie na inna mapkę.
    Jednak najważniejszą sprawą jest to, że każdy ma twoją opinię w nosie, nikt się z tobą nie liczy, bo nie dość, że jesteś miernym graczem, to w każdym widzisz czitera i potrafisz tylko "szczekać":O. To jest chore. Od razu znajdź sobie inny serw, bo jeszcze jedna wiadomość w tym stylu i nie wiem czy sobie pograsz na ffa.

    Jeszcze jedno - daruj sobie teksy w stylu : "każdy na serwerze ma Cie za zero" do Karinki. Ona rozwaliłaby cię na indii jedną reką, z zasłoniętymi oczami, jedząc przy tym swój ulubiony jogurt i oglądając film w telewizji.
    Hawk,
    klapouchy

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Przegląda
    Barcelona
    Wiek
    31
    Posty
    6
    Dopamina proszę cię nie oskarżaj bezpodstawnie bo przez to możesz się sam ośmieszyć tylko. I nie obrzucaj błotem.. bo to już się robi nie fajne. W tym momencie powinieneś przeprosić Karine bo bezpodstawnie osadzasz i obrażasz. Ja mam do powiedzenia tyle w tym temacie
    "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść"

    Dopamina SILENDO NEMO PECCAT
    Viva La revolucion

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Wiek
    31
    Posty
    261
    Proponuje zrobić serwer only awp xD









    POzdrawiam spN

  7. #7
    Co wy chcecie w koncu ? awp_india only czy ffa ?

  8. #8
    Member
    Dołączył
    Fri Jan 2010
    Przegląda
    M-ce
    Posty
    47
    Awp india nie jest zła, ale żeby była tylko ta mapka to raczej nie.
    Proponuje dać same mniejsze mapki, a nie nuke itd
    Ja osobiście chciałbym widzieć na serwie mapkę cs_deagl5, ale to moja osobista sugestia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •