Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Bambi , powrót .Podanie. ; ]

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65

    Bambi , powrót .Podanie. ; ]

    Nick : Bambi .
    Wiek : 16 i pół .
    Staż CS : 4 lata .
    Staż na CSP : około 2 miesięcy , ale rzadko wchodziłem bo problemy techniczne z komputerem . Byłem tyko w weekendy 3h na dobę .
    Doświadczenie w Adminowaniu : Miałem tu kiedyś admina , potem zmienili te serwery na slasko i dalej miałem .
    Znajomość AMX : 9/10
    Ostatnio edytowane przez Bambi ; 21-02-2011 o 22:11
    Więcej sprzętu niż talentu .

  2. #2
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Haha, wracasz po roku nieobecności, nawet nie wszedłeś na serwer i składasz podanie?
    To jest co najmniej śmieszne.

    O wykaz z gametrackera nawet Cię nie proszę bo nie wbiłeś na serwa nawet na minutę.


    Jestem na NIE.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    128
    Nie, do zamknięcia.
    Hawk,
    klapouchy

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    Cytat Zamieszczone przez KupsztalJeza Zobacz posta
    Haha, wracasz po roku nieobecności, nawet nie wszedłeś na serwer i składasz podanie?
    To jest co najmniej śmieszne.

    O wykaz z gametrackera nawet Cię nie proszę bo nie wbiłeś na serwa nawet na minutę.


    Jestem na NIE.

    Tak , nie gram . Głupi jesteś. To popatrz na to , że ty prawie w ogóle nie grasz ...
    Więcej sprzętu niż talentu .

  5. #5
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Hahahaha, żałosne to jest... Nie grasz, a mówisz, że nie wchodzę na serwa? Podaj dowód, że nie wbijam. Nie masz? Szkoda! Bo całe CSP Ci to powie, że cały czas gram na serwerze. Jak nie było jeszcze rekrutacji i byłem sam na cały serwer, to musiałem wchodzić co 10 min na serwa, żeby czity banować. Na jakiej podstawie, wnioskujesz, że w ogóle nie gram?

    PS: Na przyszłość radzę pomyśleć zanim coś stwierdzisz i poprzeć argumentami .
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  6. #6
    Member Awatar todi88
    Dołączył
    Tue Aug 2010
    Przegląda
    ja jestem?
    Posty
    46
    Jak widze ,ze ktos w rubryce wiek pisze 16 i pół to mnie krew zalewa. Gdyby moje zdanie sie liczylo to juz za to bym powiedzial NIE! ...jakby to kogo obchodzilo? A myslalem ze tylko dzieci w wieku 14-15 lat tak pisza bo jeszcze nie maja 16 lat i nie sa w liceum/technikum.

    Ps. Osoby , w podobnej sytuacji jak ten pan niech sie 2 razy zastanowia czy skladac podanie i zasmiecac , bo tutaj zeby zostac adminem, co jak co ale trzeba spelnic nie male wymagania ;P a i tak nawet je spelniajac(staz w cs, wiek, amx itp) nie liczcie ze adma macie w 99%..bo juz nie jeden sie chwalil podczas gry na serwie ze adma niedlugo dostanie, a tu prosze figa z makiem. pozdro

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Fri Jan 2010
    Przegląda
    M-ce
    Posty
    47
    Pamiętam Bambiego ze Śląska, ale jestem na NIE

  8. #8
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    Dobra , to przepraszam za temat . Nie muszę mieć admina , nie będę płakał . ; ) Przepraszam również za moje zachowanie ale chciałem dalej tu adminować . Dam wam tu link do mojego problemu :
    http://www.forum.cs-portal.net/showt...1279#post71279

    Nie mogę przez niego grać na tym serwerze , może ktoś pomoże
    Więcej sprzętu niż talentu .

Podobne wątki

  1. Revendes Powrot!
    Przez Jok3r w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-12-2009, 15:20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •