Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Lewandrowow podanie o ADMINa

  1. #1
    Senior Member Awatar Lewandrowow
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    NW||Gliwice
    Posty
    126

    Lewandrowow podanie o ADMINa

    Nick : Lewandrowow
    Wiek : 22
    Staż CS : Gram już ok. 6lat, przy czym miałem przerwę dwuletnią z uwagi na studia.

    Znajomość AMX : 5/10 (muszę trochę poprzypominać sobie )


    Witam, część z Was może jeszcze mnie pamięta tutaj Tych pozdrawiam bardzo serdecznie, Tych którzy mnie nie znają, mam nadzieję że się poznamy. Szczerze powiedziawszy nie liczę na posadę ADMINa bo wiem że jest dużo więcej aktywniejszych ludzi tutaj ode mnie. Ze względu na studia i związaną z nimi naukę mój czas jest ograniczony do paru dni, chodzi mi o piątek-niedziela (czasami może czwartki). W tych dniach na 100% będę na CSP, w pozostałe niestety nie dam rady z uwagi na słabe połączenie internetowe w miejscu zamieszkania na studiach. Gram od 6 lat, część z Was wie jak gram, część wiele razy oskarżała mnie o cheaty (głównie z uwagi na brak posiadania STEAMa) Nigdy nie grałem na haxach, jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości możemy się zrównać 1vs1. Byłem już adminem na CSP, raz na FFA i raz na WAR3, jeszcze za dawnej kadencji gdy był street, dill, VooDoo, KupsztalJeża z uwagi na słabą pamięć (litości... w takim wieku to choroba xD) nie wymienię pozostałych adminów i słynnych graczy . Mam nadzieję że wtedy spełniałem kryteria admina i nie zawiodłem nikogo. Jeśli uważacie że nadaję się i dacie mi szansę to postaram się nie zawieźć Waszego zaufania. Jednak tak jak powtarzam, z uwagi na ograniczony czas, mogę przebywać na serwerze tylko w 3-4dni (od piątku do niedzieli, czasami jeszcze w czwartki)


    Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę dużo zabawy na serwerze (tej uczciwej zabawy )
    Doświadczenie - elegancka nazwa wszystkich nieprzyjemności, które nas spotkały w życiu.

  2. #2
    Senior Member Awatar Lewandrowow
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    NW||Gliwice
    Posty
    126
    Dzięki wielkie że ktokolwiek był łaskawy odpisać

    Admin weź i zamknij ten temat skoro ma takie obłożenie

    Widzę że serwer żyje już tylko w czasie przeszłym, bo w teraźniejszym to sama stagnacja i wegetacja.

    Pozdrawiam, do zobaczenia wszystkim na serwerze
    Doświadczenie - elegancka nazwa wszystkich nieprzyjemności, które nas spotkały w życiu.

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    http://www.gametracker.com/server_in...134.159:27089/
    wklej ile godz masz przegranych na serwie :P
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    kostrzyn
    Wiek
    30
    Posty
    864
    Pamiętam jeszcze lewandrowowa i dobrze spełniał obowiązki admina. Myślę, że należy mu się szansa.
    Pozdrawiam
    Strzeżcie się hardcorów bo nie wiadomo czy i tobie [you:a262f41187] nie urwą od internetu
    Muzyka reggae na wszystko pomaga

    [you:a262f41187] Pozdrawiam

  5. #5
    Senior Member Awatar Lewandrowow
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    NW||Gliwice
    Posty
    126
    Dla Karinki -> http://www.gametracker.com/server_in...&Search=Search

    Jeśli będzie jakieś ale typu "czemu tak mało" to zaglądnąć proszę do pierwszego posta na temat dni w których jestem dostępny online na serwerze (czwartek-niedziela)

    Pozdrawiam

    PS: dzięki korni do zobaczenia na serwie
    Doświadczenie - elegancka nazwa wszystkich nieprzyjemności, które nas spotkały w życiu.

  6. #6
    Member
    Dołączył
    Wed Nov 2009
    Przegląda
    Galaktyka Kurwix
    Wiek
    33
    Posty
    50
    W takich przypadkach powinno padać dodatkowe pytanie. Mianowicie: Ile godzin rozegrałeś wogóle na serwerach sieci cs-portal.net.? To powinno rozstrzygnąć sprawę.

  7. #7
    Senior Member Awatar Lewandrowow
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    NW||Gliwice
    Posty
    126
    Cytat Zamieszczone przez Prezes18 Zobacz posta
    W takich przypadkach powinno padać dodatkowe pytanie. Mianowicie: Ile godzin rozegrałeś wogóle na serwerach sieci cs-portal.net.? To powinno rozstrzygnąć sprawę.
    W takim przypadku powinienem dać odnośnik do wcześniejszego posta w którym pisałem że byłem adminem przez okres około 18miesięcy na CSP (na różnych serwerach FFA, 4FUN, i WAR3). Obecnie gram tylko na DD2 jako że najbardziej mnie interesuje ten serwer. Obecnie gram tyle na ile mogą mi poświęcić obowiązki oraz studia. W czasie mojego adminowania (dawno dawno temu, za górami, za lasami ) grałem zwykle 2-3h dziennie, teraz niestety ten czas mam uszczuplony do 4 a czasami tylko 3 dni w tygodniu, mimo tego staram sie bywać jak najczęściej na servie. Jeśli są jeszcze jakieś pytania z chęcią na nie odpowiem (o ile nie będą dotyczyły tematów tabu lub związanych ze studiami )
    Doświadczenie - elegancka nazwa wszystkich nieprzyjemności, które nas spotkały w życiu.

  8. #8
    Member
    Dołączył
    Wed Nov 2009
    Przegląda
    Galaktyka Kurwix
    Wiek
    33
    Posty
    50
    I ja doskonale o tym wiem, bo grałem tu od stycznia 2008 z małymi przerwami. Niestety przez ostatnie pół roku obowiązki mi nie pozwalają. Głupio jednak wygląda fakt, że koleś który był adminem na serwach csp przez 2 lata, może nie zostać doceniony, ponieważ nie rozegrał 100 godzin na serwerze który go interesuje. JStarzy admini, jeśli tylko znowu chcą pomóc powinni być brani poza kolejnością, takie jest moje zdanie. Jeśli obecna władza uważa inaczej, trudno.

  9. #9
    Senior Member Awatar Lewandrowow
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    NW||Gliwice
    Posty
    126
    Zobaczymy co Władza zadecyduje, jak na razie widzę że nie są chętni do udzielenia odpowiedzi

    Dawni admini nie powinni być brani poza kolejnością, jedynie w przypadku gdy do wyboru są dwie kandydatury i nie wiadomo kogo wybrać, tego co był adminem czy tego co nie był adminem na CSP, to powinni mieć swego rodzaju pierwszeństwo. Nie będę płakał jeśli nie dostąpię zaszczytu adminowania. Co ma być to będzie
    Doświadczenie - elegancka nazwa wszystkich nieprzyjemności, które nas spotkały w życiu.

  10. #10
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    128
    Prześlij STEAM_ID na prv.
    Hawk,
    klapouchy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •