Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Dopamina SS

  1. #11
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    128
    Widzę, że dopamina znalazłeś sobie równego sobie kolegę . Najlepiej jeszcze weźcie się za raczki i kupcie sobie teletubisowe torebki, lansując się razem po mieście.
    Ja rozumiem, ze prostar jesteś zdenerwowany tym, że też już nie masz admina, ale nie musisz pokazywać swojego zerowego poziomu inteligencji i zachowania 10-latka. Z tym baranem to tez nieźle poleciałeś. Jak nie masz dziewczyny i musisz sobie radzić ręką, to również nie musisz tego oświadczać. Takie sprawy powinieneś zachować dla siebie, albo iść z tym do lekarza, bo od ciągłego wspomagania ręką w końcu oślepniesz.
    Co do dopaminy to ja już raz się wypowiedziałem i nie będę przeklejał tego co napisałem wcześniej.

    PS proste(prosci) to są kolesie tacy jak Ty i zasady na naszym serwerze.
    Hawk,
    klapouchy

  2. #12
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Dec 2010
    Wiek
    34
    Posty
    25
    ale do tej pory nie wytumaczyles powodu mojego bana możesz mnie oświecić w końcu ?

  3. #13
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    128
    Jeśli jeszcze nie wiesz, to przypomnij sobie w jaki sposób i o czym pisałeś z karinka i kupsztalem po otrzymaniu bana.
    Hawk,
    klapouchy

  4. #14
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Dec 2010
    Wiek
    34
    Posty
    25
    noo dokładnie prosiłem ich o zdjęcie bana bo ty masz ***** okres i nie chce mi go zdjąć mimo że dałem ci dowody ? wogole człowieku ile ty masz lat? i zastanów się co ty ***** robisz bo to jest śmieszne dostałeś dowody mimo to ban jest. 10 lat masz ***** ? że boli cie bo ktoś gra lepiej ? bo innego powodu chyba nie widzie i nie raczyłeś mnie oświecić jeżeli takowy by był. Weź sie zastanów chłopczyku co ty robisz ? Banujesz stałych graczy mimo iż każdy admin jest za moim un banem bo pokazałem ci jasne dowody to ty ***** uparcie stoisz przy swoim ? Pro57ar dobrze ***** powiedział okres masz ***** ? czy co ? bo normalnie się tego wyjasnić nie da.Są dowody jest un ban ja sie go ***** jeszcze nie doczekałem chcesz być ***** fajny czy co ?. Ogarnij sie chłopczyku.

  5. #15
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    128
    Nie obchodzi mnie co ty o mnie myślisz. Powiem więcej, śmieszy mnie to co piszesz .
    Ban zostaje, a sam temat jest do zamknięcia .

    PS tylko się nie rozpłacz.
    Ostatnio edytowane przez klapouchy ; 20-02-2011 o 01:13
    Hawk,
    klapouchy

  6. #16
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Aug 2010
    Przegląda
    Suwałki/Wrocław
    Posty
    24
    Przecież dopamina gra czysto, nie zauważyłem też żeby był szczególnie wulgarny na serwerze wobec innych graczy...
    pozdrawiam, /--/ (Włodek Strup)

  7. #17
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Gra czysto, czy nie gra czysto, zrobili jej screenshoty, to powinna wrzucić i trzymać język za zębami. Pozdrawiam i zamykam.
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •