Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Rewolucja

  1. #11
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    K.a.r.i.n.k.a, a zauważyłaś, że ja nie mam obowiązku grać, ja pilnuje forum, a mam status admina nawet nie wiem dlaczego, skoro ja admina miałem ostatni raz..hmm..nawet nie pamiętam. A jak chcecie próbować to próbujcie, ale nie musicie zawalać forum kolejnym tematem o tej samej / podobnej sprawie. HipszaN, i co, że będę się zasłaniał tym, że gram na fejkach? Po prostu, nie przywykłem grać na real nicku na ffa. Nawet kiedyś mi screeny chyba zrobili bo ktoś się tam popruł, chcesz poszukaj, a wyrażanie zdania nie musi być od razu mieszane z błotem.

    K.a.r.i.n.k.a, dla Ciebie może się coś zmienia, teoretycznie jest to samo,jak już wyżej napisałem, masa niepotrzebnych pluginów, brak kultury ze strony graczy, sam jak grałem czasami to starałem się upominać, ale to nic nie pomagało.

    *****, WPROWADŹCIE TWARDE ZASADY, NIE PODOBA SIĘ = W********** !

    Choć, wielu przeczyta, wielu poprze, wielu zbeszta, a nic się nie zmieni, albo zmieni na tydzień, dlaczego ?

    http://www.forum.cs-portal.net/showt...wie-to-Z-E-R-A!

    warto poczytać temat.

    Pozdrawiam, proszę, nie mieszajcie z błotem ;<

    EDIT//// No chyba, że H@ trochę regulamin serwera zmieni, a przyszli admini potraktują poważnie swoją rolę.
    Ostatnio edytowane przez LazLo ; 19-02-2011 o 00:18
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  2. #12
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    128
    Ad. "Po pierwsze" : Serwer niestety nie będzie only steam, bo masa graczy ucieknie. Już raz probowaliśmy zrobić only steam, co niestety okazało się porażką.
    Ad. "Po drugie" : Interp(0.01), cl_updaterate(101) jest wymuszany. Informacja ta nie jest potrzebna graczowi, który wchodzi na serwer.
    Ad. "Po trzecie" : Zgadzam się i admini już o tym wiedzą. Zmieniło się to po wgraniu AmxBans'ów 6.1(GMbans 1.5).
    Ad. "Po czwarte" : Jest.
    Ad. "Po piąte" : Jest zapewniona cenzura "brzydkich" słów. Jeszcze dodam plugin od gagowania by ułatwić pracę adminom na serwie przy uciszaniu niektórych osob.

    Lazlo, jeśli uważasz, że jest burdel z pluginami, to wylistuj mi te pluginy, które Ci nie odpowiadają i napisz dlaczego.
    Ostatnio edytowane przez klapouchy ; 19-02-2011 o 17:33
    Hawk,
    klapouchy

  3. #13
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Aug 2010
    Przegląda
    Suwałki/Wrocław
    Posty
    24
    Z tego, co napisałeś w pierwszym poście za słuszne uważam jedynie wprowadzenie friendly fire, wiadomo-gra ciekawsza i na normalnych zasadach, ewentualnie jeszcze odbieranie kasy za przeklinanie. Jeśli serwer byłby only steam, to upadłby za około 3 tyg., bo jednak gracze nonsteam stanowią chyba większość, a jednak nie każdy czituje, a jeśli już, to od wywalania cziterów są admini i po coś tego adma dostają

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-01-2010, 02:14
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-04-2009, 12:27
  3. [Liga] Super Liga CS 5on5 rewolucja !
    Przez matuch w dziale Ligi oraz Turnieje
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-08-2008, 19:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •