Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Rewolucja

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Przegląda
    Barcelona
    Wiek
    31
    Posty
    6

    Rewolucja

    Witam,

    Moim zdaniem na serwerze only DD2 powinno dojść do małej rewolucji. Bo to co czasem się dzieje jest nie tyle żałosne co niepokojące. Możecie z tym zrobić co chcecie , możecie mnie skrytykować. Ja po prostu wyrażam opinie na dany temat.

    Po pierwsze : serwer powinien być wyłączne Steam. Dzięki temu pozbyli byś cie się większego problemu z czitami.(To jest dośc drastyczne rozwiązanie)

    Po drugie: Gdy gracz zaczyna grę po winna wyświetlić się informacja na temat:
    Obowiązującego interpu , prawidłowych rate itd. itp.

    Po trzecie: Admin banując gracza powinien z każdym razem robić SS , dzieki czemu można uniknąć kłótni na forum i tekstów typu : "Daj mi jakis dowód , udowodnijcie mi to.", również wiekszy nacisk można byo by kłaść na używanie mikro. Bo czasem wejdzie ktoś i ze tak powiem drze japę , puszcza muzykę itd itp. I przestrzeganie twardo zasady Mikro +16

    Po czwarte: Powinna być wprowadzona zasada Auto kicka , gdy graz jest AFK dłuzęj nie 30 sekund lub 1 min . Ale to już zależy od was.
    Bo czasem jest tak ze Koleś z paką jest AFK no i runda przegrana.

    Po piąte: Jeżeli chcecie mieć kulturę na serwerze o powinniscie wprowadzic odbieranie kasy za kazdego bluzga . I bany za obraze gracza itd. itp. Bo czasem jest tak , że nagle jest wielki dzien przestrzegania zasad i upomnienia typu słowa itd a potem to znika i jest tak jak było. I jeszcze powinna byc zwracana uwaga na Nicki gdyż czasem są nieprzyzwoite

    I taka moja mała prośba gdyż fajnie by było gdybyście wprowadzili friendly fire grąło by sie znacznie ciekawiej jak dla ale to juz jest taka mała propozycja
    To chyba było by na tyle. Nie mam zamiaru tutaj nikogo opieprzać , wytykać błedów. Chcę pomóc by grało sie lepiej. Co z tym zrobicie to juz wasza sprawa.

    Pozdrawiam
    HiszpaN
    Ostatnio edytowane przez Hiszpan ; 17-02-2011 o 17:38
    Viva La revolucion

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    Nom co do rewolucji jestem za ! ale myślę że gdy będzie ns stracimy dużo graczy ... wiesz przecież ile znajomych gra na portalu na ns...
    co to przeklinania i obrażania od razu lecą bany tak samo za reklamy
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  3. #3
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Serwer S/NS niech zostanie, co do reszty to się zgadzam.

    Pozdrawiam
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Posty
    25
    nie wiem jak inni ale za rzucanie mięsem daje chociaż kicka. Jakaś kara musi być.

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Dec 2010
    Wiek
    34
    Posty
    25
    ogólnie to ze wszystkim się zagadzam, dodam jeszcze że serwer 4fan można by przerobić w taki sposób aby były tam tylko mapy z esla )

  6. #6
    Member
    Dołączył
    Fri Jan 2010
    Przegląda
    M-ce
    Posty
    47
    Ta zgadzam się ale NS/S musi zostać.
    Podoba mi się pomysł z friendli fire można by spróbować.

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Na serwerze jest ogólny syf, masa niepotrzebnych pluginów, które można zastąpić bardziej przydatnymi. Syf jest, był i będzie, bo administracji serwera nie chce się ruszyć dupy, więc przestańcie tworzyć niepotrzebne tematy i propozycje, bo i tak nikt nie zwraca zbytnio na nie uwagi.
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    gdybys wszedl chociaz raz na serw widzial bys ze duzo sie zmienia !
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Przegląda
    Barcelona
    Wiek
    31
    Posty
    6
    Ale nie Lazlo bedzie się zasłaniał ty ze on wchodzi na fejkach...

    Z takim podejsciem to ty nic nie zrobisz. NAjlepiej jest skrytykować pozwól , że cie zacytuje "administracji nieche ruszyc się dupy"... wiec skoro masz status admina cs protal.net to sam udawadniasz mi i innym ze gówno robisz ... bo gdybyś chciał to mógł bys chociaz sprobowac. Ja podałem propozycje.. a ty uważasz , ze to kolejny niepotrzebny temat...skoro chcesz sie taplac w syfie to twoja sprawa .. po moim temacie zaczeły sie zmiany. Twoje podejscie jest takie skoro jest bajzel , to juz zostanie na zawsze. Wiec własnie widać kto tu nic nie robi.

    Pozdrawiam
    HiszpaN
    Viva La revolucion

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    zawsze najwiecej do powiedzenia na temat csp a nigdy cie lazlo nie widzialam
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-01-2010, 02:14
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 10-04-2009, 12:27
  3. [Liga] Super Liga CS 5on5 rewolucja !
    Przez matuch w dziale Ligi oraz Turnieje
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-08-2008, 19:50

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •