Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Dopamina na Admina ^^ II

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Dec 2010
    Wiek
    34
    Posty
    25
    Ostatnio edytowane przez dopamina ; 16-02-2011 o 22:36

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jul 2010
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    6
    "Sprawdz w gametrackerze ile grales na serwerze i wklej link - Ocenimy. Wyznacznikiem tego czy ktoś zostanie adminem będzie jego staż gry na serwerze."

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Feb 2011
    Przegląda
    Barcelona
    Wiek
    31
    Posty
    6
    Ja jestem za tym zeby Dopamina został adminem ... Gram z nim często i jest czesto nawet bardzo czesto obecny na servie.

    Pozdrawiam

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Dec 2010
    Wiek
    34
    Posty
    25
    Nick : US Dopamina
    Wiek : 18
    Staż CS : Około 5 lat
    Staż na CSP : Trochę już tu siedzę większość osób na pewno mnie zna
    Doświadczenie w Adminowaniu : Mialem admina na Born4kill.pl , oraz na nie istniejącym juz csOnline
    Znajomość AMX : Dobre 10

    Ogólnie już troche na portalu gram. Na pewno wiele osób mnie zna , kojarzy. Jeżeli chodzi o czas gry jestem w stanie poświęcić dużo czasu , poza tym ci co grają w miarę regularnie mogą zauważyć że jestem dosyć często. Sam admin kupsztal może potwierdzić że to ja daje mu najwięcej info o cheatach na serwerze.(Czasami wkurwiam tym adminów , no ale cóż ). Wydaje mi się że jestem odpowiadnią osobą na to stanowisko. Jeżeli chodzi o grę to może pro player nie jestem ale na pewno ogarniam większość rzeczy na dd2. Chyba top5 narazie w rankingu . Jeszcze jedno , kierowane do dzieci neo które nie mogą uwierzyć jak często mam tak dobre info - Doświadczenie i sluchawki Sennheiser PC166 robią swoje
    Pozdrawiam Piona !!
    Ostatnio edytowane przez dopamina ; 16-02-2011 o 22:38

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Dec 2010
    Wiek
    34
    Posty
    25
    daje nam to razem , aż użyłem kalkulatora 9268 minut gry na servie dd2 only )

  6. #6

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Fri Jan 2010
    Przegląda
    M-ce
    Posty
    47
    Jestem na Nie

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    Witam... nie wiem czy staż na portalu w tej sprawie aż tak bardzo jest ważny... fakt faktem kto by nie wszedł na serwer jest z Twojej strony uznawany za czitera... . dlatego nie wiem czy byłbyś dobrym adminem bo bany leciały by do każdego kto cię zabije... ... i jak wchodzę na serwer nie życzę sobie ciągłego pisania zbanuj zbanuj bo nie wszyscy wiedzą że mam adma można to załatwić na steam bo jak są czity to uciekają!! ;/ jeśli nie jesteś 100 % pewny to nie pisz ! Nie jesteś najlepszy i jak ktoś cie zabiję to nie wyzywaj od razu od cziterów...

    Nie mam długiego stażu jako admin na serwerze i moje zdanie może nie jest aż tak ważne ale już dość długo gram na csp dd2 i widzę jak traktujesz każdego kogo nie znasz i cie zabiję... to jest moje zdanie ... reszta zależy od innych... Pozdrawiam K.a.r.i.n.k.a
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Dec 2010
    Wiek
    34
    Posty
    25
    ehh. lepiej zbanowac jednego ns więcej niż jednego mniej. Dzisaj jak gralaś pol serva mówiło ze 3 typów na wh cisnie żadnego nie zbanowalas ....

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    jedyny kto mówi że czit to ty !
    wkurzaja mnie ciagle twoje pretensje ! nie ja decyduje klapouchy jest od decydowania !
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •