Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Danek na Adma <2>

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Wiek
    31
    Posty
    20

    Thumbs up Danek na Adma <2>

    Podanie o admina by D4NEK
    Nick D4NEK O_o
    Wiek 17
    staż w cs okolo 7lat z przerwami
    Staż na CSP okolo 6+miechów
    Doświadczenie w Adminowaniu miałem admina na serwerze cs kotek only dd2 na arbuzowni na 3city.pl i na włanych swoich 2 serwach i 1 kolegi wszystkie 3 juz dawno nie istnieją

    Znajomość AMX : dobra 9/10

    Składam podanie po raz 2 na admina na tym serwie nie z powodu że adminów nie ma ale z takiego że jest ich mało albo nie ma często jedyni admin którzy w ostaniach dniach na serwie się pokazują to Kupsztal npG czy klapouchy reszta bardzo rzadko a admina dosraj osoby które raz na jakiś czas wejdą na serw trochę tego nie rozumiem ale składam 2 raz podanie na admina i mam nadziej że tym razem o prócz npG ktoś się zainteresuje i odpisze ( tylko mądrze i z sensem bo jak głupio to szkoda waszego i mojego czasu ) Składam też podanie z powodu że dużo osób blokuje miejsce na spec lub są długi czas są afk lub chamsko grając z hax reklamują spamują obrażają bardzo mi się to nie podoba więc dla tego składam podanie może ja wam pomogę choć w jakiś stopni ogarnąć ten serwer. Proszę rozpatrzenie mojego podania ( jeśli jesteś na nie napisz czemu jeśli na tak też - jak będziesz pisał że adminów jest wystarczająco to się ośmieszasz może jest ich dużo ale tak jak mówiłem wcześniej są rzadko na serwie )

    Czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego podania pozdrawiam
    Każdy to słyszy, ulica krzyczy Gloria Victis !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    Member
    Dołączył
    Fri Jan 2010
    Przegląda
    M-ce
    Posty
    47
    Jestem na Nie

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    nie, nie widziałem jeszcze na serwerze.
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Wiek
    31
    Posty
    20
    Lazlo ***** twoj glos akurat mam w dupie mowisz a to iebie nikt nie widzal na serwie zobaczz ostatni moje podanie na 4fun i mozg wlacz a jakby cos wlasnie jestem na serwie i *** mnie obchodzi twoje zdanie nara leszczu
    Każdy to słyszy, ulica krzyczy Gloria Victis !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    to jak go nie widzisz to chyba ty malo grasz codziennie jestem na serwie i Danek też jest codziennie dlatego zapraszamy żebyś sam zobaczył a nie mówił jak nie wiesz
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Nie pisze jak jest, tylko stwierdzam fakt, dzisiaj grałem, to widziałem go pierwszy raz i dla sprostowania nie gram na real nicku, tylko cały czas wchodzę na fejkach, żeby zobaczyć co tam się dzieje... danek, widzę, że 17 lat, a słownictwo i poprawna polszczyzna też nie na poziomie, czekamy na wypowiedź adminów/head adminów, ja podtrzymuje - nie.

    @EDIT

    Do tego chciałbym dodać, że jeżeli piszę, że jestem na nie (tak jak w tym temacie) lub jakiekolwiek zdanie prosto do Ciebie, to nie jest po to, aby Cie "pojechać" tylko, żeby wypowiedzieć się na dany temat bezpośrednio do Ciebie, a Twoje odpowiedzi nawet nie mają nic wspólnego do moich postów, więc najwyższy czas zacząć dokładniej czytać posty i pisać do nich adekwatny odzew.
    Ostatnio edytowane przez LazLo ; 26-01-2011 o 20:42
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Wiek
    31
    Posty
    20
    wiesz co napisałem tak w czasie gry może błędy sa nie powiem ale to z narów a po 2 to nie kłam bo ja gram co dziennie a twoje zdanie i twoja opinia mnie nie interesuje a i nie wypowiadaj się na temat bluzgów bo na nie zasługujesz i nie lubie nie ufam takim osobom jak ty bo są to kłamcy pozdrawiam
    Każdy to słyszy, ulica krzyczy Gloria Victis !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Sprostuje: skoro ja Cie nie widziałem, to nie znaczy, że ktoś inny Cie nie widział, więc co w tym złego, że ja napisałem to, co ja uważam/widziałem ? Przepraszam, ale nie gram cały dzień w kantera, wchodzę jak mam czas.

    A teraz z innej beczki:

    "Nie wiem o co ci chodzi pajacu ale wiesz tam byla informacja nie wiesz nie pisz czy ty ***** czytać nie podtrawisz ?? tylko mądrze i z sensem bo jak głupio to szkoda waszego i mojego czasu Nie widzałeś tego jak to przeczyłeś to fakt jestes kretyn bo napisałeś znowu coś bardzo głupiego i znowu się ośmieszyłeś "

    Fakt, ale wolność słowa Nie musisz ciągle tak bluzgać i zjadać literek

    "nie, nie widziałem jeszcze na serwerze. " - JA nie widziałem INNI może widzieli, jak WIDZIELI to niech się WYPOWIEDZĄ, czy to takie trudne ?

    @ Koniec offtopu, od teraz każdy post nie na temat będzie kasowany.
    Ostatnio edytowane przez LazLo ; 26-01-2011 o 21:03
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  9. #9
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Faktycznie, niekiedy Cię widzę, ale zabiegasz już o admina na 4Fun. Na Nie.

    PS: Używaj znaków interpunkcyjnych, oraz składaj zdania tak, aby nie trzeba było ich czytać 10 razy.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Wiek
    31
    Posty
    20
    Pierdole tą sieć nara życzę miłej gry innym graczom ktoś chciał pomóc wam z czatami i abyście mieli dobre opinie ale cs portal na to nie zasługuje szkoda było moich słów i wo gule pozdrawiam ( i moja prośba o adma jest już nie aktualna szkoda mi na tych ludzi czasu i wo gule < nie mowie o wszystkich >
    Każdy to słyszy, ulica krzyczy Gloria Victis !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •