Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Przeprosiny...

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Wiek
    27
    Posty
    24

    Przeprosiny...

    W swoim imieniu, Przepraszam za Te wszystkie głupstwa które zrobiłem w ostatnim czasie, główne przeprosiny kieruje do Admina Kupsztala, Przepraszam Cię za Te odzywki i za to co napisałem na forum, zachowałem się arogancko wobec Ciebie, i żałuje, Przepraszam wszytkich graczy którymi sie bawiłem, Przepraszam tez admina PRO57AR za trucie mu dupy, a także Administracje forum że musiała czytac tak nieumyślne napisany Temat.
    Przepraszam was jeszcze raz i obiecuje że się ogarnę : )
    Z Pozdowieniami
    Cwaniaczek<3

  2. #2
    Member
    Dołączył
    Fri Jan 2010
    Przegląda
    M-ce
    Posty
    47
    Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa.

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Wiek
    31
    Posty
    20
    Napisze tak Osobą którą można nazwać zwycięstwom to nie osoba która osiada na laurach tylko osoba która wie co źle zrobiła i patrowi się do tego przyznać i stara się to naprawić ty z pewnością jesteś osbą która wie że źle robiła dostałeś nauczkę ale sam gest czy słowa przepraszam może zrobić wiele oczywiści nie mówie że już super cacy nie ale już zrobiłeś mały krok do przodu by odbudować swoją opinie mam nadziej że na tym nie po przestaniesz i dasz z siebie jeszcze więcej kroczków i udowodnisz że dasz rade z mojej stron życzę Ci powodzenia a co inni powiedzą mam nadzieje że się przyłączą do moich słów Nie przestawaj walcz i pokarz że jesteś inny lepszy itd pozdrawiam i jeszcze raz powodzenia ( SZKODA ŻE NAROBIŁEŚ SOBIE TEN BAJZEL ALE TEGO NIE ODWRÓCISZ MOŻESZ TO NAPRAWIĆ )
    Każdy to słyszy, ulica krzyczy Gloria Victis !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Fri Jan 2010
    Przegląda
    M-ce
    Posty
    47
    Kupsztala jak na razie nie ma
    Ja też nie dawał bym mu 2 szansy, no ale co ja mogę zrobić.
    Moim zdaniem Kupsztal tak tego nie zostawi.

  5. #5
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    LazLo, mylisz Headstyle z K@milek.

    HeadStyle, ciesze się, że zrozumiałeś swój błąd. Mimo to, musisz sporo ogarnąć. W ramach pokuty odmów sobie dziesiątkę różańca, rozreklamuj nasz serwer i zapraszaj graczy.
    Co do przeprosin, ja je przyjmuję. Nie wiem co do PRO57TAR'A.

    Ale pamiętaj! Jeszcze jeden taki wybryk, to nie będzie żadnych wymówek tylko admin zostanie zabrany i polecisz. (O ile PRO57AR już Ci nie zabrał.)

    Myślę, że temat do zamknięcia...
    Ostatnio edytowane przez KupsztalJeza ; 24-01-2011 o 23:12
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Wiek
    31
    Posty
    20
    Wiesz LazLo mylisz Headstyle z K@milek. dobra mam to gdzieś ale nie wiem czemu 2 raz Ci moja osoba w tym nie pasuje nie wiesz o czym piszesz i do tego mnie wtryniasz mówisz że nie gram na serwach a to Ciebie ludzie nie kojarzą a teraz jeszcze tu D4NEK O_o, chyba sobie żartujesz, widać, że nie do końca zaznajomiłeś się z jego poprzednimi tematami, nie pamiętam czy są tyle zamknięte czy już dawno leżą gdzieś w koszu. Że ja HeadStyle (cwaniaczka) mylę z K@milekiem to nie wiem ale ostatni raz mówię odwal się ode mnie bo gadasz głupoty i się już dziś 2 raz ośmiesza jest takie stare ale bardzo mądre przysłowie Jak masz mówić głupio milcz albo przemyśl dwa razy co masz powiedzieć zastanów się na tym pozdrawiam
    Każdy to słyszy, ulica krzyczy Gloria Victis !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    uuu rzeczywiście, mój błąd, post del, przepraszam
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •