Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy ... 234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: Koniec świata 2012 bzdura!!!!!

  1. #21
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Jan 2008
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    228
    Z tym końcem świata to sam nie wiem :P. Ale jeżeli nawet by sie świat skończył to trudno nie pojadę na te 2012 ... O ile sie uczyłem to koniec świata nastąpi kiedy zawali się świątyni w Jerozolimie. Zresztą nikt nie wie kiedy będzie koniec świata...
    [you:b2849429d0]...

  2. #22
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Apr 2008
    Przegląda
    szczecinek
    Posty
    162
    cos podobno jakis meteoryt czy cos xD ale skad oni maja wiedziec ;p jak polska bedize przegrywac euro to niech walnie xD w kraj przeciwnika ^^ [joke]

  3. #23
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    koniec swiata bedzie ja murzyn zostanie papiezem xD
    a tak powaga to przeczytajcie se Apokalipse sw Jana w Nowym Testamecie na koncu

  4. #24

  5. #25
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    w sumie nikt tego nie rozumie ; [

  6. #26
    Member
    Dołączył
    Sat May 2008
    Przegląda
    de_kabul
    Posty
    71
    Ja mam takie zdanie.
    Wiele jest przepowiedni,też słyszałem o tym 2012 jak i o meteorycie i o czarnym papieżu.
    Ale...meteoryt spadł w erze dinozaurów,czarny papież miał być po papieżu Polaku,a jak wiadomo tak nie było.(Według Nostradamusa),a co do świątyń to o tym nie słyszałem,ale sądzę że zakończenia świata nic nie może i nikt przewidzieć prócz samego Pana Boga.
    Nastąpi on wtedy,gdy on tego będzie chciał i on tego zapragnie.!

  7. #27
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    Ta teza jest inna
    Cytat Zamieszczone przez JeT
    Wiele jest przepowiedni,też słyszałem o tym 2012 jak i o meteorycie
    Ponieważ jak czytałem to meteoryt ma nie spaść na ziemię tylko my mamy mieć zderzenie z asteroidą. Czarny papież też może być ponieważ może być 2 papież Polak. Słyszałem jeszcze o 3 wojnie światowej która zniszczy świat (ponoć Azjaci mają napaść na Europe). Lecz jak czytałem będzie coś na zasadzie Arki Noego (jeśli w ogóle do końca świata dojdzie ) czyli kilka ludzi i zwierząt przeżyje i potem znowu się rozmnożą .

  8. #28
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Lezajsk
    Posty
    18
    koniec świata pomimo zaledwie 22 lat już miałem okazję koniec świata przeżyć każde kolejne przepowiednie są coraz bardziej zabawne asteroidy się nie boję mamy Willisa w Armagedonie pokazał jak to się robi zresztą ja jestem rocznik 86' mi i moim rówieśnikom przyświeca Czarnobyl więc już nic złego stać się nie może

    a tak na poważnie to nie wierzę w żadne asteroidy, Czarnych Papieży itp itd ... a już na pewno nie uwierzę w żadną odgórnie ustaloną datę ... jako katolik wierzący-praktykujący wyznaję zasadę: koniec świata nie nadejdzie na pewno wtedy kiedy sami sobie wymyślimy przecież nie o to chodzi żebyśmy wiedzieli i się do tego faktu przygotowywali

    ale że nadejdzie to tego jestem pewien, i nie potrzebna nam tutaj ingerencja Boska czy pozaziemska ... ludzka głupota i bezmyślność Naszego gatunku (Homo Sapiens ??) doprowadzi do tego ... a pierwsze namiastki czekającego Nas kataklizmu myślę że ujrzymy już niedługo ... kiedy drastycznie zmniejszające się zasoby ropy doprowadzą do stanu gdy trzeba będzie walczyć o każdą baryłkę ... 3 wojna, tak ... i znając siłę militarną najpotężniejszych państw (USA, Japonia, Korea, Rosja) może być ostatnią

    odrobina realnego spojrzenia na wizję końca świata (dla wielu to jest pesymistyczne spojrzenie --> wg mnie realista może być tylko pesymistą --> żadne realne spojrzenie na świat optymizmem nikogo napawać nie może )

    btw. pozdro dla Wszystkich znajomych na serwie wrócę do Was pod koniec czerwca albo dopiero po wakacjach ... w tej chwili tuż przed zbliżającą się sesją zdecydowałem się usunąć cs'a z kompa by móc w spokoju skupić się na nauce

    cu evrybady ---->

    No Swe@r,

  9. #29
    Member
    Dołączył
    Sat May 2008
    Przegląda
    de_kabul
    Posty
    71
    Jak już pisałem prędzej,nikt nie może przewidzieć końca świata!
    O tym zadecyduje sam Bóg.!
    Więc marne nasze pisanie o tym,co kto słyszał.


    pzdr

  10. #30
    Member
    Dołączył
    Fri May 2008
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    96
    Moim zdaniem nic czy nik nie może tego przewidzieć

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy ... 234 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Największy biust - rekord świata!
    Przez - ##shoOter## - w dziale Ciekawostki ze świata
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 11:56
  2. Koniec Świata - 2012 ?
    Przez kLUSKEN w dziale Ciekawostki ze świata
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 18-10-2018, 10:41
  3. Najśmieszniejszy filmik świata...
    Przez feniks w dziale Humor
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-08-2009, 09:49
  4. Mistrz świata w jedzeniu Hot Dogów
    Przez diLL w dziale Ciekawostki ze świata
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-08-2009, 19:20
  5. Counter Strike - najpopularniejsza gra świata
    Przez shorty w dziale CS Fun
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-02-2008, 19:06

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •