Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Podanie by D4NEK O_o Gloria Victis

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Wiek
    31
    Posty
    20

    Talking Podanie by D4NEK O_o Gloria Victis

    Nick D4NEK O_o
    Wiek 17
    staż w cs okolo 7lat z przerwami
    Staż na CSP okolo 6miechów
    Doświadczenie w Adminowaniu miałem admina na serwerze cs kotek only dd2 na arbuzowni na 3city.pl i na włanych swoich 2 serwach i 1 kolegi wszystkie 3 juz dawno nie istnieją
    Znajomość AMX : dobra 9/10
    Gram na serwie już ładny czas( wiele osób powinno mnie kojarzyć )
    i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania czekam

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Wiek
    27
    Posty
    24
    D4anek wiele sie nad Tobą zastanawiałem, ale myslę że na Admina zasługujesz : )

  3. #3
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Będziesz częściej grał, doczekasz się admina. Póki co na NIE.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  4. #4
    Jestem na tak ;]

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    też jestem na tak
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  6. #6
    Member
    Dołączył
    Fri Jan 2010
    Przegląda
    M-ce
    Posty
    47
    Widzę Cię często na serwerze dd2 Only, lecz na 4fun w ogóle.
    Na razie bym zaczekał z tym Adminem.

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Wiek
    31
    Posty
    20
    Steam_0:0:31657021

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Ktoś Ci kazał podawać ten sid ? Myślisz, że od tak zostaniesz adminem ? Nigdy Cie jeszcze nie widziałem na żadnym serwerze csp, Ci użytkownicy co głosują, ich zdanie jest praktycznie nie ważne, bo decyzje podejmie admin serwera lub cała administracja. Oczywiście moje zdanie - nie.
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Wiek
    31
    Posty
    20
    LazLo Wiesz nie lubię szukać zaczepki ale wiesz co sam chciałeś odpowiem ci po kolei i wolno abyś zrozumiał mnie Wiesz nie wiem jaki masz nick steam i jaki w grze używasz i w jakich porach widywać Cię na serwie ale powiem to tak ja gram w godzinach wieczornych między 19 a 23 czasami też 16 18 zależy jak moge i jak mam czas

    1 Ktoś Ci kazał podawać ten sid ?
    tak pisał do mnie na steam mój dobry znajomy PRO57AR aKa zbakanyLou który napisał tu również że jest na tak

    2 Myślisz, że od tak zostaniesz adminem ?
    -- staż w cs okolo 7lat z przerwami
    -- Staż na CSP okolo 6miechów
    -- doświadczenie posiadam
    -- Znajomość AMX : dobra 9/10
    -- gram po kilka godzin na serwerach csp
    Myslę że o tak nie dostane i uwierz mi jak nie dostanę to nie będę płakał ale chciałbym i tak mam zamiar pomóc ogarnąć wam i wypromować ten serwer ale jeżeli zacznie się teraz wypisywane osób ja Cię nie kojarzę obrażanie mnie itp to mnie to śmieszy i zarazem mogę zawsze odwołać moją propozycję ale jak ja wam chce pomóc a wy do mnie w takim stylu piszecie to mogę zawsze anulować moje podanie oczekuje ja od was szacunku w taki sposób jak ja tą sieć szanuje ale jeżeli tak to spoko też mogę zawsze zmienić zdanie I ja tak uważam że to nie jest mało
    3 Nigdy Cie jeszcze nie widziałem na żadnym serwerze csp,
    To wejdź czasem wieczorkiem na serwer to mnie zobaczysz. A jeżeli sądzisz że rzadko jestem na serwie to zapytaj się PRO57AR zimnego karinki klapouchego smakosza eVenemenT kakshi czy nawet KupsztalJeza i innych graczy czy rzadko jestem na serwach csp a gram bardzo często po kilka godzin i mi możesz nie wierzyć ale z pewnością tylu osobą już raczej tak

    4 Ci użytkownicy co głosują, ich zdanie jest praktycznie nie ważne, bo decyzje podejmie admin serwera lub cała administracja.

    Masz rację najważniejszy głos ma admin serwera ale rozmawiałem z PRO57AR i mówił aby tu podał ip i on mnie zna i wie że ze mnie jest uczciwy i dobry gracz dlatego sam powiedział mi że dostane tego adma mam podać sid i tu go napisać więc nie wiem czemu masz o to pretensje że tu wkleiłem twój głos na nie wiesz nie znamy się wo gule raczej nie graliśmy a że twierdzisz że nie gram na tej sieci to jesteś w grubym błędzie mam nadziej że już wszystko zrozumiałeś starałem Ci to przekazać w sposób prosty bez obrazy twojej osoby ja napisałem z szacunkiem co myślę i wymagam Tego od Ciebie pozdrawiam dzięki za wpis
    Każdy to słyszy, ulica krzyczy Gloria Victis !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Jan 2011
    Wiek
    30
    Posty
    17

    D4NEK O_o Gloria Victis

    Witam ponownie.Myślę ze podanie danka jest dobre.Gramy często razem po kilka godzin dziennie.Jest uczciwym graczem.Można na nim polegać.LazLo ja gram na serwie dość długo i często a cb nie kojarzę wiec nie wiem po co wypowiadasz się na ten tematale looz.Wiadomo ze decyzje podejmie pro ale myślę ze temu serwerowi jest potrzebny taki admin

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •