Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Wprowadzenie TeamPlay i granicy raschu...

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Wiek
    27
    Posty
    24

    Wprowadzenie TeamPlay i granicy raschu...

    Czesc, mam taka propozycje zeby ustawic server TeamPlay i Only Steam bo na naszym serverze nie ma Non..., prosze o usuniecie rang, wprowadzneie granicy rashu podwójnej.
    Poprzez zrobienie naszego servera na TP bedziemy ciesyzc sie wieksza popularnoscia ze strony odwiedzajacych nas uzytkowników, mozemy jak przyjmniniecie oja propozycje ustawic poczaktowo Stema i Nonsteam a jak ebdzie duzo czitow a to malo prawdobodobne : P to ustawimy w ostatecznosci Only Steam. Dziękuje i prosze i zaangażowanie ze str. graczy servera 4 Fun.

    Pozdrawiam HeadStyle : ]

  2. #2
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    To, że tobie się podoba TP only STEAM nie znaczy, że od razu musimy zmieniać moda. Jeżeli TP miałby przynosić nam większą popularność to już dawno byłby taki mod ustawiony. Może w późniejszym czasie pomyślimy nad jakimś pluginem ustalającym granice rashu...
    Fajnie, że próbujesz się udzielać w sprawie serwera, doceniam to
    Póki co na serwerze zostaje 4Fun. Na jak długo, czas pokaże...

    Pozdrawiam.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Wiek
    27
    Posty
    24
    No Dobra, mi sie tak nie podoba tylko rzuciłem propozycje ;D a co do tego że czas pokaże to Ok, Reklamuje server na rózncyh serverach przypłacajac Banami ; P ale reklamuje jak moge ; ]
    Dałem tylko propozycje, możemy zrobić dla próby chociaz na tydzien TeamPlay Steam a potem 2 tydzien 4 fun N/s i porównasz ile bedzie grało osó na 4 Fun a ile na Tp, taka jest moja propozycja, nie żebym miał jakies zachcianki ale chce dla servera jak najlepiej.
    Z góry dziekuje HeadStyle ; ]

  4. #4
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Cieszy mnie to, że reklamujesz, ale wolałbym gdybyś to robił na forach zgodnie z regulaminem.
    Powiedz mi jaki ma sens zmienianie moda co tydzień? Jak chcesz eksperymentować, to przeprowadź jakąś ankietę. Nie stać nas na zmienianie co tydzień moda, bo z mojego doświadczenia 80% takich przypadków kończyły się klapą, a przecież serwa nie mamy za darmo i każdy taki tydzień bez graczy to jakby 10zł w błoto...
    Nie możemy zrobić serwera STEAM, ponieważ pozbędziemy się 3/4 graczy.

    Jako H@ podjęliśmy decyzję, że 4Fun zostaje. Myślę, że temat do zamknięcia.

    Pozdrawiam.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  5. #5
    Jak prze 2 tygodnie bd to samo na serwerze , to pomyślimy nad zmiana moda , TP esl maps ,Classic FFA , Only awp_india ;]

  6. #6
    Serwer został zrobiony na Only dust2 +4fun ;]

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Fri Jan 2010
    Przegląda
    M-ce
    Posty
    47
    Jak na 4fun istnieje od 4 dni, to już dużo jest graczy.
    Dziś widziałem jak grało po 7 osób w ct i tt.

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    trzeba zapraszac znajomych żeby grali ja ip powysylam jeszcze paru osobom na gg co grają i dam na fb
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

Podobne wątki

  1. Serwer TeamPlay!!!!!!!!!
    Przez Jacob w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-02-2011, 13:29
  2. [NS] KILL YOU [TeamPlay]
    Przez papi w dziale Serwery CS: Source
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-07-2008, 19:50
  3. ..:: LeDsplej TeamPlay ::..
    Przez orok w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 12-07-2008, 13:42
  4. [Nonsteam] Teamplay i FFA
    Przez jump w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-05-2008, 22:21
  5. Elpo TeamPlay
    Przez mit w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-02-2008, 01:14

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •