Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: admini na tym serwie to Z E R A!

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Posty
    25

    admini na tym serwie to Z E R A!

    NIKT nie reaguje na NIC!
    Mam kilku w znajomych ale mają w dupie to co dzieje się na serwerze!
    Jesion jak Ci mowie, że z 5 osób lata na aimie a kolejnych 15 na WH to nie kłamię!!!
    Osobiście to uważam, że na D2 only najpilniejszą sprawą do zrobienia to wywalenie adminów, którzy mają w dupie ten serwer i szybko poszukać nowych, którzy to ogarną!
    MASAKRA jest na Waszym serwie! Bez czitów poza mną gra tam zaledwie kilka osób.
    A może należy zmienić nazwę na CZITERS ONLY???
    W życiu nie widziałem tylu adminów nierobów na jednym serwie! Żal patrzeć!
    Chyba czas wykreślić ten serwer z ulubionych bo to zwykły skandal jest!
    Sobota, godzina prawie 18 a na serwie jest kilka osób bez czitów, żadnego admina, a na steamie admini nie reagują na prośby o pomoc! gratuluję dobrego samopoczucia Panowie!

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    dokladnie...na serwie jest coraz wiecej czitow i fakt faktem nie ma sie kto tym zajac ...
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Posty
    25
    Dziś znów to samo. Lataja takie gnoje z wh i aimem i nie ma NIKOGO kto raczyłby się tym zająć! Po co daliście uprawnienia komuś kto w dupie ma Wasz serwer? Nie widzę tutaj żadnej logiki. No .... chyba , że właśnie o to chodziło, żeby ten serwer był cziters only! Bo teraz właśnie taki jest! Nie znajdzie się tam jeden klasowy gracz bo same czity biegają! Gratulacje!

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    widze że nikt po za nami sie nie wypowie w tej sprawie xD
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Posty
    25
    No niestety inni administratorzy serwera mają nas... graczy w dupie!
    Dziś znów wyszedłem bo latają gnoje z aimem oraz WH tak, że wszyscy uciekają z serwa.
    Nie kręcę demka bo i tak nie ma nikogo kogo by to interesowało. NIKT się nie zainteresuje.
    szkoda gadać.
    Sugeruję zmienić nazwę z DUST2 ONLY na "CZITERS ONLY" albo "NO ADMINS ONLY" do wyboru. Żal mi tylko bo kiedyś grało się tu fajnie a teraz grać się nie da bo nie ma ANI JEDNEJ KOMPETENTNEJ OSOBY!
    Jedynie kupsztal jeża odpowiada na błagania o interwencje na steam.
    JESION jak dotad NIGDY się tym nie zainteresował więc przestałem do niego nawet pisać.
    Można by tak wymieniać ale po co?
    PRZECIEŻ I TAK NIKT TEGO NIE CZYTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    Tyle jest adminów a może 2 albo 3 wejdzie na serwer ;//
    pasowałoby żeby ktoś się w końcu tym zajął !
    bo czity się mnożą
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  7. #7
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    No niestety inni administratorzy serwera mają nas... graczy w dupie!
    Dziś znów wyszedłem bo latają gnoje z aimem oraz WH tak, że wszyscy uciekają z serwa.
    Nie kręcę demka bo i tak nie ma nikogo kogo by to interesowało. NIKT się nie zainteresuje.
    szkoda gadać.
    Nie pie*dol, że nikt nie wchodzi, bo wchodzę codziennie i odpowiadam na wszystkie prośby na STEAM i regularnie oczyszczam serwer z czitów.
    Nie da się ukryć, gdy mnie nie ma, na serwie czitów trochę jest, ale ja sam nie dam rady być na serwie 24h. Nie jestem jakimś ku*wa ninja, żebym kampił na spectcie i tylko czekał aż ktoś włączy aima czy inne ustrojstwo. Zrozum, że mam swoje życie i nie jest moją winą, że żaden inny admin nie raczy wejść na serwer.
    Jeżeli nie podoba Ci się coś na serwerze, proponuję porozmawiać z H@ i odwalać smuty mu na STEAMIE, a nie tworzyć bezsensowne tematy.

    Nie bierz tego za bardzo do siebie

    Pozdrawiam.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    jak to do mnie to nie miałam Ciebie na myśli bo wiem że zawsze jak cie prosze to wchodzisz tak samo klapo... ale nie jestescie we 2 adminami ...reszta jakos ma to gdzies
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Posty
    25
    potwierdzam. Kupsztal reaguje a klapouchy czasami tez.

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Posty
    25
    przy czym dwoch adminow na taki serwer to zaledwie 5% potrzeb. Jak się zakłada non stamowy serw to trzeba się liczyć z tym, że dzieciaki z cheatami będą tam często zaglądać.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Problem z Pluginem na serwie!
    Przez ZajacPL w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-04-2008, 16:48

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •