Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: przeprosiny2

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Jan 2011
    Wiek
    33
    Posty
    8

    przeprosiny2

    Aha rozumiem wcześniejszy temat. Spoko
    1 DANCER - pajacu nie mieszaj religii do tak błahych spraw.
    2 Rozumiem że wolicie zamknąć temat niż pokazać dowody
    3 Znam takich jak wy, historia nie raz pokazała jak jest ktoś nie wygodny dla władzy
    to najlepiej go zamknąć (zbanować) albo uciszyć (zamknąć temat)
    4 Piszę to bo wiem że ktoś to przeczyta
    - nowo zalogowani (może to będzie przestrogą dla nich, co robić i czego nie robić .
    na tym portalu)
    - Ci którzy są tu już X czasu (99% spoko ludzie z którymi można było pogadać
    dobre akcje przeprowadzić w grze)
    - ADMINI - 50% to niestety przygłupy bez szkoły średniej którzy nic nie osiągnęli i
    nie osiągną, (zamkną ten temat albo go całkiem usuną)
    Admina mają bo płacą miesięcznie jakąś kaskę

    A JA TYLKO CHCIAŁEM DOWODÓW NA SŁUSZNEGO BANA

  2. #2
    Za to co teraz napisałeś na pewno nie będzie UB!
    Widzę że jesteś osobą niekompetentną , co za tym idzie ulegasz emocjom.

    Co do adminów to nie są to "Przygłupy"
    Po twoim piśmie i slangu widać że to Ty jesteś "Przygłup"

    NIE MA UB !!!

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Jan 2011
    Wiek
    33
    Posty
    8
    Gwiazda nie chcę już. Ale nie chodzi mi teraz o UB ulegam emocjom bo są powody. Chciałem to wszystko łagodnie załatwić żeby rozeszło się po kościach. Odpokutować (nie słusznie) i spokój
    jestem ugodowy. Pochyliłem głowę i zostałem olany i potraktowany jak śmieć któremu łaskę się robi że będzie mógł grać, a to dzięki takim jak ja, wy możecie być Adminami. Bo gdybyśmy my nie grali to by was nie było czyż nie?
    Widzę że jesteś osobą niekompetentną , co za tym idzie ulegasz emocjom.
    A co ja startuje na admina ? czy do policji? mam prawo się unieść i nikogo nie obraziłem. Powiedziałem jak jest i dobrze wszyscy o tym wiedzą. Ciekawi mnie tylko dlaczego ten do kogo to głównie piszę nic się nie wypowie ? Miały być dowody nie ma.
    Po twoim piśmie i slangu widać że to Ty jesteś "Przygłup"
    a co masz do mojego pisma? wiesz co to jest slang? swoista odmiana potocznego języka ogólnonarodowego oparta na odrębności środowiskowej. Odróżnia się tym od dialektu i gwary, wyodrębnionych terytorialnie. W przeciwieństwie do gwar i dialektów, różni się od języka ogólnego leksyką, frazeologią i zmianami znaczeń słownictwa ogólnego, nie gramatyką.
    Slangi różnicuje się ze względu na środowisko, w którym są używane – do ważniejszych należą slang przestępczy, więzienny, a także młodzieżowy, żeglarski i naukowy. Niekiedy słownictwo typowo slangowe wkracza do języka ogólnego, jednak przeważnie używane jest wtedy do celów humorystycznych, ekspresyjnych i stylizacyjnych.

    Dziękuje Ci że jako jedyny Admin jesteś godzien nim być bo jako jedyny odpisałeś. ^_^ .
    pozdrawiam
    ps. Chodziło mi tylko o słuszność kary(dowód) bo nikt nie lubi być karany bez zdania racji.
    Ostatnio edytowane przez K@milek ; 10-01-2011 o 01:04

  4. #4
    Nie cytuj mi tu wikipedii człowieku , temat do zamknięcia .

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Jan 2011
    Wiek
    33
    Posty
    8
    No ale ja wiem do czego służy Wikipedia, a ty użyłeś słów których nie znasz znaczenia, bądź może gdzieś słyszałeś ale tramwaj jechał i nie dokładnie
    temat do zamknięcia? a dowody na bana?? Na pewno nie macie a szkoda.
    W końcu trafiliście na kogoś kto nie dał się oszołomić i pokazał jaka jest rzeczywistość
    Wszyscy którzy to teraz czytają myślą (kurde oni faktycznie nic na niego nie mają i nie mają nawet argumentów. Nic tylko Temat do zamknięcia temat do zamknięcia, jak zdarta płyta winylowa)

  6. #6
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Po pierwsze popraw ortografię, bo po twoich wypocinach nie jestem w stanie stwierdzić czy piszę z osobą, która skończyła podstawówkę.
    Skończ pierdzielić bo się zaraz popłaczę ze śmiechu. Dowody na to, że miałeś WH są w twoim folderze z CS'em i miałeś je tu wstawić inteligencie...
    Kim ty jesteś, że będziesz nam gadał jakie słowa znamy, a jakie nie? Myślisz, że robisz cyrk i ludzie będą Cie za to szanować? Pomogę Ci i powiem, że jesteś w błędzie.
    Wszyscy którzy to teraz czytają myślą (kurde oni faktycznie nic na niego nie mają i nie mają nawet argumentów
    Pozwól, że sprostuję twoją wypowiedź i powiem co tak naprawdę ludzie myślą gdy czytają twoje wypociny: Co to za Turboparówa robi z siebie poszkodowanego pajaca ?! Co on sobie myśli, że jest jakimś wybrańcem?
    Kto Cie upoważnił do tego aby robić nowy temat o tym samym, tym bardziej, że został zamknięty? Takich jak ty powinno się nagradzać warnem.
    Jak widać nie dorosłeś jeszcze do tego, żeby grać w CS'a skoro czitowałeś, a na dodatek nie umiesz wstawić SS'ów na forum.
    A najlepsze jest to, że na początku sam się przyznałeś, a teraz żądasz od nas dowodów, które sam masz na swoim kompie.
    Zrozum to wreszcie, że kontynuując ten temat ośmieszasz się z postu na post.

    Po raz drugi : Ban zostaje, do zamknięcia.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Wed Nov 2009
    Przegląda
    Galaktyka Kurwix
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Opanuj pisownie "nie" z różnymi częściami mowy, bo ciężko Ci idzie na razie. Skoro sam się przyznałeś i usłyszałeś że ub nie ma, co wydawałoby się, zaakceptowałeś to po cholerę włazisz znowu na serwer? Żeby zobaczyć że Ci steama zablokowali? Czy po zmianie ip pohasać sobie znowu na wh. Ja to widzę tak. Weszłeś na serwa z wallhackiem, złapali Cię na ss`ach i wymyśliłeś idiotyczną bajeczkę, o czitach które odpalasz niby przypadkiem. Ile takich sytuacji już było? 1? 10? 50?
    Swoją drogą dziękuję Ci. Myślałem że na cs-portal już nic ciekawego się nie stanie. Ale dzięki takim jak Ty, to forum jeszcze wróci do życia. Pozdrawiam i życzę szczęścia na forach innej serwerowni. Mało nas zostało, ale są tu za poważni ludzie, żeby robić z nich idiotów.
    Ostatnio edytowane przez Prezes18 ; 11-01-2011 o 22:08

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    szanuję tą decyzję ale czy ja wiem czy by to było fair? ilu otwarcie przeprosiło przyznało się do błędu? i to było WH a nie np. Aim i zagrałem 2 rundy na tym. Nie chciałem nikogo urazić ani zepsuć mu zabawy. No mogłem odpalić na botach ale grałem na waszym serv i na nim odpaliłem. Prawda jest taka. Czasu nie cofnę.
    pozdrawiam
    To twój post z poprzedniego tematu, nie będę czytał tych waszych "wypocin", CZIT = BAN.
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •